Vzpomínáte na svého času nejpopulárnějšího iluzionistu na světě, na Davida Copperfielda? Neskutečné kouzelnické triky a megashow charakterizovaly tohoto tajemného muže s havraními vlasy a uhrančivým pohledem. V posledních letech mediální zájem o jeho osobu vyprchal. Proč?
David se narodil jako jediný syn ruských emigrantů 16. 9. 1956 v New Jersey. Už v dětství měl jasno o tom, že bude kouzelníkem. Otec nakonec svolil a o synově budoucnosti se poradil s astrologem Harry Blumenem. Ten doporučil, aby chlapcovy slabosti byly přeměněny v sílu. Naučil ho vědomě řídit duševní procesy v těle, tím pádem David „obdržel“ nadprůměrné astrální schopnosti. David dokáže využívat sílu podvědomí, má rozvinuté iracionální myšlení. Takoví lidé mohou proniknout do svého podvědomí a tam najít i výjimečné schopnosti. Teoreticky vzato, každý z nás se může stát dalším Copperfieldem, ale 99 % adeptů není ochotno trpělivě trénovat a přinášet oběti. Proto různé úvahy o tom, že své triky provádí zavěšen na laně či používá magnety, jsou k smíchu.
Při pohledu na Copperfieldův horoskop jsme oslněni velkým množstvím harmonických aspektů a znaků, existencí jen dvou nepřesných opozic, kvadratury a tří polokvadratur. Pokud se blíže podíváme, spatříme symbol harmonie a rozvážnosti, ale i nadprůměrného sebevědomí, síly, sebeovládání. Za kouzelníkovou silou a odvahou pouštět se do poněkud megalomanských show stojí unikátní postavení planet v horoskopu. Zajímavá planetární konfigurace dodává odvahu a úspěch.
Před lety se v zahraničních médiích čile spekulovalo o tom, zda Copperfield provede zhmotnění některých slavných přízraků, které sliboval. Teď se spekuluje o něčem jiném: dokázal slavný mág a kouzelník změnit svůj osud? Nebo je irkarnací některého ze svých stejně slavných předchůdců? Pravda je ale možná ještě daleko složitější a záhadnější…
(sun)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427339
DnesDnes447
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2537
Tento měsícTento měsíc22818

Partnerské weby

apartman banner