Máte zajímavou práci, slušné bydlení, pěknou výplatu a ke štěstí vám vlastně nic neschází. Jen to jediné - normální, inteligentní muž, s nímž byste si rozuměla. Kde ho ale vzít? Seznamování po internetu, na sociální síti nepovažujete za ideální cestu? Jestliže si chcete najít životního partnera, přítele, manžela, nemůžete čekat, že jednoho dne zaklepe na vaše dveře. Určitě byste ho nehledala v zakouřeně krčmě, v herně plné automatů, v nočním baru. Kam tedy zamířit? V podstatě se dá najít na každém rohu, ale větší šance budou třeba na těchto místech:
Pracoviště. Začněte hledat na pracovišti, pokud působíte ve větší firmě, neměl by to být žádný problém. Soustřeďte se nejen na nejbližší okolí, ale potenciální partner může být stejně tak z řad dodavatelů, klientů, zákazníků.
Supermarket. Víte, že nejvíce svobodných, nezadaných mužů nakupuje spíš ve večerních hodinách, o víkendu, tedy v době, kdy se ostatní lidé věnují zábavě? Jestliže vám mezi regály padne do oka nějaký fešák, stačí malý trik. Zkuste ho požádat o zboží z nejvyššího regálu, kam nemůžete dosáhnout. Pak už stačí milý úsměv a kdo ví, třeba z toho bude první rande. Ideální by bylo, kdybyste jeho pozornost zaujala a iniciativa, že vám s něčím pomůže, by přišla od něho.
Čekárny. Může jít o čekárnu u lékaře, na letišti, vlakovou. Navázat v tomto prostředí komunikaci je mnohem snazší než na ulici. Je to zřejmě dáno určitou nervozitou, netrpělivostí, kterou většina lidí zažívá, kdy je otrávená čekáním.
Knihkupectví. Jste vášnivá čtenářka a v knihkupectví se cítíte jako doma? Ideální prostředí pro fanoušky zábavné i naučné literatury. Jestliže se na první pohled schopný muž objeví ve vaší bezprostřední blízkosti, klidně se můžete zeptat, co by vám doporučil ke čtení. V tomto prostředí máte šanci seznámit se s mužem na určité intelektuální úrovni a ušetřit si zbytečné schůzky s protějšky, kteří vám nesahají ani po kolena.
Ve škole. Máte školní roky dávno za sebou? Nevadí! Vzdělávat se můžete po celý život. Když se rozhodnete pilovat svoji němčinu nebo angličtinu, to by v tom byl čert, abyste se na jazykovém kurzu nepotkala se sympaťákem se stejným cílem.
Charitativní akce. Jestliže máte možnost nebo povinnost zúčastnit se některé z charitativních akcí, nebraňte se, nepovažujte svůj čas věnovaný dobrému účelu za ztracený. Právě na nich se seznámíte nejen se zajímavými, ale i štědrými muži.
(mav)
DODATEK
Jestliže se vám honí hlavou myšlenky, že žádného chlapa nemůžete potkat, nikoho zřejmě nepotkáte. Rozhodnutí, správné přesvědčení o tom, že existuje, pozitivní přístup je prvním a velmi důležitým krokem k úspěchu při seznámení.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2373045
DnesDnes474
VčeraVčera940
Tento týdenTento týden2295
Tento měsícTento měsíc474

Partnerské weby

apartman banner