Slunce vstoupilo 21. května do znamení Blíženců, prochází jím celý měsíc, poté se přesune do znamení Raka. Novoluní proběhne 27. 6. ve znamení Raka, bude tedy důležité pro Raky. Ostatním znamením přináší situace týkající se financí, rodiny a rodičovství, intuice, zdraví, psychiky a emocí. Úplněk ve znamení Střelce 13. 6. bude důležitým pro Střelce.
BERAN
Planety jsou vám příznivě nakloněny, příležitost vám klepe na dveře. Energie bude v akci. Planeta Mars vás zdržovala a vracela do minulosti. Museli jste řešit nedořešené, ale nyní přijdou nové možnosti. Planety podpoří plánování a prosazení nápadů, které máte v myšlenkách delší dobu. Čekají vás i úřední záležitosti, rodinné aktivity a přijde zpráva, která se bude týkat rodiny a domova. Pokud plánujete koupi či prodej auta, tento měsíc je vhodný na aktivity týkající se změny dopravního prostředku. Cesty, cestování a vzdělávání ve formě školení a kurzů zaktivuje úplněk v polovině měsíce.
BÝK
Koncem května se planeta Venuše pohybuje Býkem. Budete nepřehlédnutelní a měli byste využít příjemného vlivu Venuše - planety lásky a hodnot. Choďte do společnosti, zazáříte. Nechte si udělat profesionální fotografie, vyzařujete nyní sexappeal. Můžete potkat důležitou osobu, hledáte-li partnera, Venuše vám přeje. Pod vlivem Venuše také přichází téma peníze a majetek. Půjčky nebo hypotéky nejsou v tomto čase vhodné. Aktivita se bude týkat i úředních listin a smluv k majetku a financím. Možná se ozve banka. Venuše je v nedobrém postavení na přísný Saturn. Tento aspekt přináší zklamání, možné finanční problémy. Venuše toužící po lásce a snažící se ji získat, stojí proti Saturnu, který toto snažení podrobuje zkouškám. Můžete tak uzavřít nevyhovující partnerství či smlouvu ve věci majetku, pocítit nenaplněnost v pracovních aktivitách, nedostatečné uznání za práci.
BLÍŽENCI
Díky novoluní v Blížencích z konce května můžete využít příležitost prosadit se, začít nové věci. Postavení planet vám přinese novou spolupráci. Merkur, vaše vládnoucí planeta, má v červnu retrográdní směr, bude se rekapitulovat a vytáhnou se situace z minulosti. Mohou se ukončit vztahy pracovní i partnerské, nebo se naopak objeví osoba z minulosti, opráší se aktivita, kterou bylo nutné pozměnit a vymyslet jinak, nově. Slunce se dostane do blízkosti planety Merkur, z toho vyplývá originalita v nových myšlenkách a práci. Začnete prosazovat své představy, můžete využít toto postavení ve svůj prospěch! Dostanete možnost prosadit se díky komunikaci, komunikačním prostředkům. Finanční situace by se v červnu měla celkově zlepšit.
RAK
Cesty, cestování, pohyb - úplněk v polovině měsíce zaktivuje plánování dovolené v cizině. Otevře se vám téma práce a spolupracovníci. Merkur bude v nepříjemným postavení vůči Luně, což může přinést nějakou nepříjemnost. Slunce bude v opozici na Lunu, zde je nutné hlídat si vztahy na všech úrovních. Do ničeho se nenechte zatáhnout, nepodléhejte emocím. Novoluní 27. 6. ve znamení Raka vám přinese příležitost prosadit se, začít nové věci. Vliv novoluní bude působit i v další dny, dostanete šanci se posunout, využijte toho! Na konci měsíce bude Luna v blízkosti planety Jupiter. To vám přinese popularitu a silnou osobní přitažlivost. Díky vlivu Jupiteru máte možnost uspět, dosáhnout na to, co si přejete.
LEV
Vládnoucí Slunce se pohybuje znamením Blíženců. Bude se vám dařit. Do života vám vstoupí osoby, které ovlivní vaši budoucnost. V polovině měsíce vás bude úplněk tlačit do řešení situací ve vztahu s partnerem, s dětmi. Slunce se přiblíží k Merkuru, planetě komunikace. Měli byste mluvit, psát, cestovat, být v těchto tématech velice aktivní. Lze řešit auto, plánovat dovolenou v cizině. Koncem června nastává novoluní, jež otevře téma bydlení, rodina, děti, plody a tvorba. Něco končí a něco začíná. Černá Luna čistí a pohlcuje nevyřešené, abyste se mohli v budoucnu plně rozvinout a posunout se ve svém životě.
PANNA
Merkur se pohybuje v blízkosti Slunce. To vám přináší skvělé možnosti a příležitosti. K tomu se přidá Bod štěstí. Vesmír vám připraví situaci, v níž bude náhoda přát připraveným. Čekají vás úžasné možnosti k životnímu posunu. Úplněk nese důležitou zprávu, jež se týká bydlení a domova. Je vhodný čas na změny v této oblasti. Budete se muset rozhodnout, jak dál. Může váznout komunikace s ženami rodu (matka, sestra). Luna bude v opozici na Slunce a Merkur, naštěstí jen krátce. Konec měsíce přinese výborné příležitosti spojené s lidmi, kteří vám mohou pomoci v posunu vpřed.
VÁHY
Pod vlivem planet budete přemýšlet o cestách, dovolené, vzdělávání a kurzech, ozve se téma cestování. Také se otevírá téma úřady, soudy a listiny související s úřady. Můžete řešit dopravní prostředek. Saturn je v nedobrém postavení na Venuši, planetu lásky a hodnot. Tento aspekt přináší zklamání, možné finanční problémy. Venuše toužící po lásce a snažící se ji získat, stojí proti Saturnu, který toto snažení podrobuje zkouškám. Opatrně, můžete uzavřít nevyhovující partnerství či dohodu! Venuše se posouvá znamením Býka. Budete toužit po jistotách, chtít je upevnit, budete je nacházet ve stabilním prostředí. V pracovní rovině by se vám mělo dařit. Přichází vyzdvihnutí pracovních hodnot a díky tomu i ocenění za práci.
ŠTÍR
Saturn se pohybuje Štírem, ovšem ve zpětném chodu. Vytahuje na povrch finance a majetek, který není vyřešený z minulého období. Půjčky a hypotéky jsou pouze krajním vyřešením problému. Pokud musíte v oblasti financí řešit úřední listiny a podpisy, nejprve si je řádně pročtěte. Možná se ozvou finanční úřad nebo banka, budete muset cosi vysvětlovat. Budete se rozhodovat v souvislosti s penězi, majetkem. V polovině měsíce můžete plánovat dovolenou nebo cesty. Je zde silné napojení na cizinu a zahraničí. Planety přejí angažovanosti ve spojení se zahraničím i v pracovních aktivitách. Školení a kurzy mohou rozšířit obzory vašich vědomostí.
STŘELEC
Úplněk v domovském znamení proběhne 13. června, silně ovlivní vztahy. Ukončuje a uzavírá, proto budete řešit své partnerské i pracovní vztahy. Začnou platit nové podmínky a pravidla v práci, nové smlouvy. Jupiter je ve spojení na Saturn, který se pohybuje Štírem. Vytváří dlouhodobý tlak na pořádek v peněžních záležitostech. Snažte se proto mít doklady a dokumenty týkající se financí v naprostém pořádku. Pokud tomu tak není, Saturn je prověří. Budete muset přemýšlet o životních změnách, ukončit vše, co nefunguje, uvolnit místo novému. Od letošního prosince se na vás chystá obrovská životní změna, je potřeba začít si už nyní uklízet svůj život. Koncem měsíce Jupiter, planeta rozmachu, příznivě ovlivní váš domov, rodinu a zázemí.
KOZOROH
Vládnoucí planeta Saturn se pohybuje Štírem ve zpětném chodu, vytahuje na povrch finance a majetek, jež nejsou vyřešeny z minulosti. Pod vlivem úplňku můžete v polovině měsíce plánovat školení a kurzy, které rozšiřují vědomosti, také dovolenou nebo cesty, které vám rozšíří obzory. V době úplňku rozjímejte o samotě, rekapitulujte a připravte se na úplněk v Kozorohu, který přijde v červenci a bude pro vás nejdůležitějším obdobím roku. Ukončíte a uzavřete důležitou životní kapitolu. Mějte se na pozoru v souvislosti s nepřáteli, využijí cokoli proti vám. Koncem měsíce přijde bilancování v láskách a hodnotách.
VODNÁŘ
Budete ve svém živlu. Děti a tvorba jsou tématem tohoto měsíce. Je to kreativní období, které lze využít. Kdo myslí na potomka, má skvělé období plné plodnosti. Kdo tvoří, bude plný nápadů. Společenské události, aktivity na různých akcích (nejen s přáteli) - tam byste se měli pohybovat. Uran bude v opozici na Mars, proto můžete mít i ztřeštěné nápady. Díky postavení planet zesílí sklony k výstřednostem, bláznivým činům. Pozor na unáhlené lásky! V polovině měsíce se ozve touha po cestách, cestování a zájem o vše v souvislosti se zahraničím.
RYBY
Budete se věnovat pracovním aktivitám, něco se bude dít v souvislosti s kariérou a prací. A také budete zřejmě řešit děti. Jupiter se připravuje na vstup do znamení Lva. Toužíte-li mít potomka, je toto období vhodné pro plození a tvoření. Planety přejí tomu, co se týká dětí a kreativity. Můžete vymýšlet i nové projekty. Úplněk v polovině měsíce ovlivní sféru vzdělávání, je vhodné přemýšlet o kurzu, škole či jiných aktivitách, rozšiřujících obzory. Slunce bude v pěkném postavení na Neptun. To přeje intuici, ezoterice, duchovnu, umění, soucitu a citlivosti. Můžete prožívat pocity všezahrnující lásky. Ovšem pozor na „růžové brýle“, nebude vše takové, jak se bude jevit a vypadat.
Astroložka Daniela Hannah - 736 20 15 87, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2375400
DnesDnes154
VčeraVčera902
Tento týdenTento týden4650
Tento měsícTento měsíc2829

Partnerské weby

apartman banner