Chcete-li, aby vám v životě štěstí přálo, a toužíte-li být úspěšní, možná stačí změnit jen některé maličkosti. Nechte se inspirovat alespoň některými praktickými jednoduchými radami starodávného východního učení feng šuej, aby se láska udržela ve vašem příbytku:
+ Ukliďte si ložnici. Pak se budete moci vy sami - ale i čchi - bez problémů pohybovat po ložnici. Láska a romantický vztah si snadno najdou cestu do vašeho života.
+ Používejte červené nebo růžové ložní prádlo. Červená a růžová jsou barvy vášně a lásky a stimulují milostné city.
+ Dejte si do ložnice květináč s živou rostlinou. Rostliny představují růst a život. Umístěné v ložnici povzbudí oblast romantiky a lásky. Nejlepšího výsledku lze dosáhnout rostlinami, které kvetou a mají oválné listy.
+ Pověste do ložnice na zeď tři obrázky do trojúhelníku, které budou mít stejnou symboliku. Tímto uspořádáním poroste vzrušení a aktivita milostného života.
+ Víte například, že čerstvé chryzantémy mohou být podle Číňanů nápomocné pro udržení manželského štěstí? Symbolem harmonického a dlouhotrvajícího vztahu má být také rozkvetlá broskev.
+ Zkuste si dát večer před spaním za ucho kapku parfému. Bude fungovat jako správné afrodiziakum, zvyšovat sexuální touhu a vzrušení mezi partnery.
+ Udělejte si čas na přeskupení věcí v prádelníku. Podle pravidel feng šuej tento postup zabrání stagnaci v milostném životě a povzbudí k novým věcem.
+ Dejte si na postel dva růžové nebo červené polštářky. Tato rada v sobě spojuje dva symboly lásky - číslo a červenou nebo růžovou barvu. Díky ní lze k sobě přitáhnout lásku.
+ Snažte se z ložnice odstranit fotky jiných lidí, než jste vy a vaše láska. Obrázky jiných osob k sobě přitahují pozornost, ale také ruší a stahují vaši energii od partnera.
(ruch)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474956
DnesDnes123
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1297
Tento měsícTento měsíc6586

Partnerské weby

apartman banner