Jednotlivá čísla nesou určité energie a mají své charakteristiky. I datum narození se tak odráží v povaze každého z nás. Paní Hannah J. Nesvadba je numeroložka, která na základě své praxe vyvinula speciální karmickou numerologii. Sestavila pro nás obecný nástin toho, jaký nejspíš bude ten který člověk podle dne, kdy přišel na svět. Postupně si tu tedy představíme s jistou dávkou humoru a potřebné kritičnosti všechny dny v měsíci a jejich aspekty v rámci charakteru - ega - člověka.
Co říká paní Hannah o zrozencích sedmadvacátého dne v měsíci?
Je to poměrně sebelikvidační číslo, je vhodné pročíst si i devítku a osmnáctku. Kdo nemá v datu narození pětku, čtyřku a osmičku, měl by se zaměřit také na číslo sedm! Tito lidé mají vysokou intuici a schopnost pomáhat všem kolem sebe, jsou celkem pevných názorů a mnohdy i značně zodpovědní. Staví si v životě vysoké cíle, ovšem když je nesplní, trestají sami sebe. A to tvrději, než by to udělal nějaký soudce. Mají soucitnou povahu, zvláště ženy jsou, jak se někdy říká - hodné, až to bolí. Ty pak pracují jako pečovatelky a zdravotnice, angažují se v charitách, a i když mají profesi zcela jinou, do oblasti péče je to stejně jednou přitáhne. To se ale musí napřed prokousat nelehkým životem, kdy jsou jim jejich vlastní laskavost a dobrota na obtíž (rozdávají na všechny strany a čekají s otevřenou náručí, až se jim to vrátí, jenže ono nic). Tito lidé se musí naučit říkat NE, jinak je druzí „sežerou“ a oni se zhroucení a prázdní vydají k nejbližšímu jezu či splavu, počkají si na vlak… Nesmí se bát vyhnat z domu třicetiletého potomka, však nezemře hlady! On si poradí, jen je pohodlným, dokud mu oni slouží. Kdo si myslí, že ho za opuštění partnera, který se jen válí a nechá se živit, potrestá samo nebe, ať to klidně pustí z hlavy. Ten opuštěný lenoch udělá to samé, co třicetiletý potomek. Najde si jinou děvečku pro všechno.
Sedmadvacítky jsou hloubavé a duchovně - soucitné, je mezi nimi hodně vědců, mohou se zaměřit i na ezoteriku. V případě, že se ze sedmadvacítky stane devítka, nastoupí dominance, nabručenost. V takovém případě pozor na ospravedlňování sebe sama před světem, když je cosi špatně, na tendenci chodit tajně pít, nebo se naopak opíjet veřejně a po návratu domů předvádět diktátora. Po vystřízlivění by přišly deprese. Bohužel, hodně sedmadvacítek nemá daleko k sebevražedným pokusům, drogám a závislosti (nejen na alkoholu, ale i na automatech). Musí si dávat pozor, aby se psychiatrie nestala jejich domovem…
(cul)
Kontakt: Hannah J. Nesvadba, karmaložka, spisovatelka, lektorka - 721 634 550, www.ocista-tela-duse.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472252
DnesDnes276
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2667
Tento měsícTento měsíc3882

Partnerské weby

apartman banner