Astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah říká, že základem obecného náhledu na zdravotní dispozice kohokoli je výpočet životního čísla z data narození, je ovšem nutné podívat se i na to, z jakých číslic je složeno. Jak určíte své životní číslo? Sečtete všechna čísla v datu narození a výsledek následně zredukujete tak, abyste získali číslo od 1 do 9, to je vaším životním.
Když je životní číslo 7
+ 16/7
Tato osoba se může vyhýbat lidem protože jim nevěří, má pocit, že ji nemá nikdo rád, že není dostatečně milována, pak se zdraví odrazí v podobě problémů z koleny nebo srdíčkem. Většinou se ozvou psychosomatické nemoci. Střevní potíže nastávají, pokud osoba nemůže strávit danou situaci, a problémy s plícemi při stavu, kdy nemůže vzniklou situaci vydýchat. Zlepšení zdravotního stavu přináší pozitivní postoj k životu.
+ 25/7
Pokud tato osoba má pocity nespokojenosti, dostává se do stresových situací, které se mohou projevit alergiemi nebo potížemi s kůží a srdcem.
Objevují se paranoia, nadměrná podezřívavost, chorobné představy a bludy. Pro zlepšení zdravotního stavu je zapotřebí příroda, voda, klid a harmonie na duši. Fungující vztahy jsou základem pro zdraví této osoby.
+ 34/7 a 43/7
U této osoby hraje psychika důležitou úlohu ve vztahu se zdravím. Zde může dospět do stádia úplného zhroucení. Zdravá strava, intuitivní vnímání svých potřeb pomáhá zlepšit zdraví. Pokud bude tato osoba zablokována v oblasti vyjadřování, dostavují se bolesti hlavy, migrény nebo bolesti v oblasti krku. Zdravotní problémy s dolními končetinami přichází, pokud tato osoba stojí na místě a nemůže se vyvíjet.
Kontakt: Daniela Hannah – 736 201 587, www.astrokarty.cz
Příště: Když je životní číslo 8

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452226
DnesDnes133
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden133
Tento měsícTento měsíc3172

Partnerské weby

apartman banner