Astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah říká, že základem obecného náhledu na zdravotní dispozice kohokoli je výpočet životního čísla z data narození, je ovšem nutné podívat se i na to, z jakých číslic je složeno. Jak určíte své životní číslo? Sečtete všechna čísla v datu narození a výsledek následně zredukujete tak, abyste získali číslo od 1 do 9, to je vaším životním.
Když je životní číslo 9 18/9
V ohrožení je dýchání - potažmo plíce. Přecitlivělost, pocity viny nebo méněcennosti přináší potíže, mezi něž patří astma. Pokud jedinec není dostatečně milován, nemá své city pod kontrolou, projeví se to v podobě astmatu či slabosti na plicích. A tímto způsobem může jeho tělo reagovat i na životní změny. Disharmonie se projevuje chtivostí, nesoudností, pasivním či agresivním chováním, neschopností otevřít se a přijímat lásku, samotou a nadměrnou kritičností, potřebou uznání a strachem z odmítnutí, závislostí na náklonnosti ostatních, přecitlivělostí a snadnou psychickou zranitelností, nezúčastněným, neosobním a nebo naopak příliš přátelským chováním vůči ostatním lidem. Pokud se člověk nemůže svobodně vyjadřovat, přichází nemoci spojené s oblastí krku. Když zůstane stát ve svém životě na místě, ozývá se bolest v kříži. Psychická pohoda zde hraje důležitou roli. Uzdravení je podmíněno ovládnutím mysli, probuzením schopnosti milovat a být milován - spoluúčastnit se a dělit se s ostatními, splynutím, harmonií a láskou, nesobeckostí, přirozenou srdečností a veselostí, empatií, přijetím a odpuštěním. Nápomocny jsou též barvy - zelená a růžová.
27/9
V ohrožení jsou srdce, horní část zad, hrudník, horní končetiny, dutina hrudní, dolní část plic, kůže, krev, krevní oběh, pokud si bude tato osoba odpírat lásku, nenaučí se milovat i sama sebe. Problémy zdravotního rázu se zhorší, bude-li jedinec zraněn ve svých citech. Jestliže se bude cítit osamělý, může se uchylovat k hazardu, alkoholu a dalším neřestem. Je třeba, aby se naučil rozdávat lásku, soucítit, veselost brát jako přirozenost mysli, přijímat a odpouštět. Pomůže mu, když se bude věnovat sportu, dotýkat se, dělit s ostatními, více času by měl věnovat partnerům, rodině a přátelům. Nezdravé závislé činnosti, jakými je přejídání či holdování kávě a cigaretám, je třeba ukončit, zároveň je u něj nutno zapracovat na přivítání nebo návratu lásky do života. Léčivými barvami jsou růžová a zelená.
36/9
Zde se projevují deprese a smutky, pokud jedinec není spokojen s tím, jak žije. Jestliže se často ocitá v nepřirozené životní situaci, přecházejí depresivní pocity v chronické potíže, případně do problému s imunitou. Ten se projeví jako nachlazení, může mít příznaky chřipky. Dalším nepříjemným projevem nespokojenosti je úporná migréna. Při situaci, kdy si člověk neplní karmické zadání, je prvním znakem podrážděnost a následují problémy s trávením. Kožní problémy odrážejí psychiku této osoby. Pro zlepšení zdraví je důležité zmírnit psychické napětí pohybem, procházkami v přírodě. Doporučuji pracovat na zlepšení psychiky pomocí přátel, návštěv večírků, společenských akcí. Tento jedinec má vyšší potřebu pohlazení a dotyků. Pomocníky mu budou rudé růže, barva růžová a zelená. Do jídelníčku by měl zařadit čerstvou zeleninu.
45/9
Tato osoba může mít psychické problémy vedoucí až k úplnému zhroucení. Spouštěči zdravotních potíží jsou - soustředění se na vlastní ego - na své problémy, sebestředné chování, kdy vázne komunikace s okolím. Pokud je jedinec přehlížen, zablokují se v něm energie, což vyvolá kolaps. Zbrklé, neuvážené jednání přináší problémy. Je důležité nejprve myslet, až potom jednat. Do svého života by měl zařadit lásku a důvěru, potřebuje zdravě žít a jíst, musí pochopit, že sdílený problém je poloviční problém. Měl by se zbavit strachu z životních změn, občas se odklonit ze zažitých situací a přijmout změnu jako pozitivní cestu životem.
Kontakt: Daniela Hannah - 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2508350
DnesDnes118
VčeraVčera702
Tento týdenTento týden2189
Tento měsícTento měsíc118

Partnerské weby

apartman banner