Petra jsem potkala na služební cestě. Setkali jsme se na jedné prezentaci cestovních kanceláří a chvíle v bistru u česné kávy odhalila, že pocházíme ze stejného města a pracujeme ve stejném oboru. Měli jsme si stále o čem povídat a na konci našeho pobytu si slíbili, že se nevidíme naposledy. Jako mužský se mi moc líbil a zdálo se, že ani já jemu nejsem lhostejná. Po příjezdu domů mi několikrát zavolal a samozřejmě nezůstalo jen u telefonátů a sms zpráv. Našli jsme v sobě zalíbení, začali se pravidelně scházet. Mělo to jedinou chybu. Petr byl ženatý. Fakt, že byl zadaný, mě neodradil od toho, abych od něj dala ruce pryč. Tolik jsem ho milovala…
Také se vám líbí ženatý muž? Vztah s ním bude vždy risk s nejistou perspektivou. Srdci a lásce člověk neporučí, a tak je třeba vědět, že…
… ať se bude dít cokoliv, vždy budete ta druhá. Pokud bude mít ženatý muž doma nějaký problém - s manželkou, dětmi, tchyní, příbuznými - vždy budou na prvním místě jeho nejbližší. Pokud o něj nechcete přijít, nevyčítejte mu, že na vás nemá čas.
… může říkat cokoli, ale svou manželku svým způsobem obdivuje a nechce ji měnit za jinou ženu. Kdyby tomu tak bylo, váš vztah by před ní netajil.
… s milencem nemůžete počítat, i když byste ho ráda za svého životního partnera viděla. Milenecký vztah by měl být vaším tajemstvím. Pokud máte nutkavou potřebu někomu o své lásce povědět, měl by to být člověk, kterému naprosto důvěřujete a máte jistotu, že důvěrné informace u něj zůstanou. Jinak se vystavujete nebezpečí, že ublížíte nejen rodině svého milence, ale hlavně sama sobě.
… ač se zdá být vaše láska převeliká, smiřte se s tím, že jde o cit dočasný. Zvláště když jde o otce od rodiny. Věčné lhaní, vytáčky, výčitky svědomí ho jednou omrzí, unaví, v neustálém stresu se žít nedá. Teplo domova je pro něj zkrátka jistotou.
… rozvod stojí peníze. Bývá zdlouhavý, nepříjemný, bolestný a také hlavně drahý. Muži neradi prohrávají, plýtvají časem a už vůbec ne penězi. Nakonec si dobře rozmyslí, komu dají přednost. Proto na něj raději netlačte s rozvodem.
…. jestliže navázal vztah s vámi, nebude pro něj problém sblížit se s jinou ženou, najít si novou milenku. Kdo se jednou dopustil nevěry a má přelétavost v krvi, nic ho nezmění.
… vztah s ženatým mužem vás ale také může něčemu naučit. Především toleranci a odolnosti. Musíte neustále brát ohledy na jeho rodinu, časovou zaneprázdněnost, lži, vytáčky a nekonečné sliby.
(es)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2471613
DnesDnes199
VčeraVčera626
Tento týdenTento týden2028
Tento měsícTento měsíc3243

Partnerské weby

apartman banner