Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí nejen jak jsme na tom se zdravím, ale také proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme.
Jak se vypočítá životní číslo? Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+ 8+ 0 = 35 a 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
2+1 (vy + partner)
Partner touží vést a být dominantní. Dělat si věci po svém. Vy jste nuceni dělat kompromisy a snažit se to chápat. Jen tak vám vztah vydrží. Jste citliví, rádi pečujete o druhé. Partner naopak myslí často sám na sebe. Je důležité, abyste si vzájemně věnovali dostatek pozornosti. Partner by měl pochopit vaši citlivost a vy jeho nezávislost. Nesmíte být vztahovační, neberte si nic osobně, pak dosáhnete harmonie a souladu. Budete-li partnera vnímat jako vůdce a on vás jako toho, kdo se stará a pečuje, budete si rozumět. Hluboký vztah nemůže existovat bez velké důvěry a svobody být sám sebou.
2+2
Tento vztah je o dvou velmi citlivých jedincích. Oba partneři potřebují vedle sebe někoho silnějšího, kdo povede toho druhého a bude ho řídit. Proto v jejich vztahu může brzy zavládnout nuda. Obě osoby mají chuť opečovávat - partnera, okolí, jenže všeho moc škodí. Budete proto toužit po silnějším partnerovi. Tento vztah má nadbytek emocí a citlivosti, který je spíše na škodu.
2+3
Partner je něžný a diplomatický. Tento vztah může být hezký. Máte si o čem povídat, milujete vzdělání, různé akce, kde se učíte nové věci. Bude vás spojovat zájem o umění, společná tvořivá aktivita. Rádi pečujete a staráte se, partner tvoří a plodí nápady. Tyto energie se vzájemně výborně doplňují.
2+4
Dvojka je citlivá a intuitivní. Jste snílek, který se řídí tím, co cítí. Partner má rád vše „nalajnované“, počítá a kontroluje, někdy může působit stroze, fakticky i věcně, a to se vám nemusí líbit. V tomto vztahu se můžete cítit nedostatečně milováni. Pro vás je to informace, že jste nepolepšitelný snílek, že neumíte fungovat s penězi a šetřit. Partner, jako praktický člověk, bude neustále koukat, zda zbytečně neutrácíte, i přes to, že rádi nakupujete pro druhé. Tento vztah je náročný. Oba dva jedinci se musí sladit v oblasti hospodaření, jinak by mohl časem vztah ztroskotat na maličkostech.
2+5
Je to vztah dvou snílků a nejistých světů. Vy budete toužit pečovat a starat se, partner si to bude užívat. V tomto vztahu můžete postupem času nabýt pocitu, že jste zneužívaní partnerem, budete se trápit. Na to je nutné si dát velký pozor! Partner je milovník svobody a volnosti, bude si dělat, co chce, bez ohledu na vás. Jste velmi citlivá bytost, a tak může dojít i na slzy a zklamání. Partner zase může mít dojem, že ho dusíte a hlídáte.
2+6
Toto je krásné a vyrovnané spojení, v němž dvě osoby mohou vytvořit harmonický a plodný vztah, také umělecky produktivní může být. Je to vztah dvou úžasných a citlivých jedinců, kteří milují pěkné věci, ztotožňují se s energiemi lásky. Lásku rozdávají kolem sebe i celému světu. Dokáží společně vytvořit skvělou atmosféru a příjemné, láskyplné prostředí.
2+7
Jedná se o vztah plný citů a touhy pečovat jeden o druhého. Během času partneři narazí na problém v odlišném postoji. Liší se v pomoci i v tom, jak pečovat o jiné. Vy se rozdáváte, snažíte se pomoci tím, že zachraňujete. Partner poukazuje na cestu, kudy z problémů ven. Chápe, že největší pomoc je, když poradí člověku, aby si mohl pomoci sám. To může vytvořit vztahový problém, týkající se zejména výchovy dětí, vztahu k rodičům. Také mohou být potíže v souvislosti s postojem k financím. Je zde hodně emocí, bohužel, všeho moc škodí, a tak přemíra citů může napáchat škodu.
2+8
Partner je silná osoba, u které budete vždy hledat jistotu a stabilitu, dobré finanční podmínky. Vztah těchto dvou osob je možný pouze za situace, kdy nabude partner dojmu, že není omezován. Je to rozený vůdce a tak vy, citlivý jedinec, budete muset některé situace překonat. Kvůli tomu, že vám ve vztahu nabízí pocit dostatku peněz, případně majetek a pozici, můžete získat dojem, že nejste dostatečně milováni. Na tomto problému je nutné pracovat, jinak se vztah postupně pokazí. Partner nemusí pochopit, na co si stěžujete, když všechno máte, může si myslet, že vám jde jen o peníze.
2+9
Vy jednáte citem. Partner chce, aby vše, co děláte, bylo promyšlené a moudré. Má touhu učit a poučovat. Ale vy si můžete myslet, že všechno chápete, a neustálé poučování vás může rozčilovat. Tento vztah má šanci, pokud se domluvíte a budete se vzájemně akceptovat. Musíte se tolerovat a především se nesnažit soutěžit o to, kdo je chytřejší. Tento vztah je o tom, že „když se dva perou, třetí se směje“.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah, telefon -736 201 587, www.astrokarty.cz
(Pokračování příště)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472069
DnesDnes93
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2484
Tento měsícTento měsíc3699

Partnerské weby

apartman banner