Vybíráte z potravin jen takové, které vám chutnají? Pak se nemůžete divit, že jste ve stresu, často unavení, vyčerpaní, bez radosti ze života. Deficit vitaminů a minerálních látek lze kromě pestřejší stravy doplnit i potravinovými doplňky. Nejsou žádnou módní záležitostí, ale jednou z cest, jak posílit imunitu, tělo nastartovat k větší výkonnosti, zpomalit stárnutí.
K velmi oblíbeným patří v posledním čase energetické nápoje. Nejen pro sportovce, ale i lidi s náročným povoláním, pro ty, kdo chtějí svému organismu dopřát to nejlepší, je určen Energy fit drink se zeleným ječmenem a aloe vera. Zelený ječmen platí za elixír mládí, neboť působí proti chorobám srdce, zpomaluje stárnutí buněk, omlazuje pokožku, prospívá i diabetikům. Jak ukazují výzkumy, výtažek ze zeleného ječmene pomáhá také s nejrůznějšími civilizačními chorobami a zdravotními problémy, jako jsou například chudokrevnost, impotence, artritida, astma, v neposlední řadě oběhové či ledvinové potíže.
Aloe vera platí za výjimečnou rostlinu, která podporuje ochranné procesy v organismu, chrání před rakovinou, dokáže zlepšit funkci střev i jater. Vitaminy, minerály, aminokyseliny, enzymy, steroly a další aktivní látky, jež obsahuje, upravují hladinu cukru v krvi, zlepšují stav pohybového aparátu, pomáhají potlačit různé virové, bakteriální a kvasinkové infekce. Kombinace zeleného ječmene a aloe vera gelu v pomerančovém džusu představuje osvěžující nápoj, který kromě jiného příznivě ovlivňuje funkci trávicího traktu, pohyb střevního obsahu. Z minerálů je v tomto Energy fit drinku cenný zejména obsah jódu, jenž přispívá k tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti. Zároveň podporuje činnost nervové soustavy, přispívá k metabolismu tuků, regulaci hmotnosti.
(ruch)
Energy fit drink si můžete objednat prostřednictvím zásilkového obchodu Spirit na telefonních číslech 844 111 172 a 472 744 568, na internetu: www.spiritobchod.cz, e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475221
DnesDnes388
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1562
Tento měsícTento měsíc6851

Partnerské weby

apartman banner