Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
3+1 (vy + partner)

Jde o souboj zajímavých a aktivních osobností, sladit energie nebude jednoduché. Oba jste velmi aktivní, ale každý trochu jinak. Partner jedná, ovšem vy všechny situace musíte nejprve s někým probrat, prodiskutovat. Partner se spoléhá sám na sebe, vy potřebujete hodně lidí i příležitostí. On se rozhoduje sám, vy s někým. Problém je v odlišném náhledu na partnerskou spolupráci. Partner zvládne i víc věcí najednou, vy máte problém s dokončením započatého. Vztah bude složitější. Můžete se domluvit, ovšem snaha musí být oboustranná.
3+2
Jste aktivní, rádi si povídáte. Partner je osoba něžná, taková romantická duše s diplomatickou povahou. Vztah může být hezký, máte si o čem povídat, milujete vzdělávání, akce, na nichž se lze učit nové věci. Bude vás spojovat zájem o umění, společná tvořivá aktivita. Spolu pečujete a staráte se, vy tvoříte a plodíte nápady. Tyto energie se vzájemně doplňují. Dojde k souznění duší, budete-li vibrovat na jedné vlně.
3+3
Jde o vztah dvou velice aktivních lidí, kteří mají důležitý úkol - naučit se poslouchat jeden druhého. Oba budete hovořit o svém životě, o svých pocitech, o tom co děláte. Může vám pak vzájemně připadat, že vás partner nebere vážně. Vztah je o přátelích a společenských setkáních, bude dynamický, důležité je proto určité zklidnění. Partneři spolu vydrží pouze v případě, že budou mít prostor sami pro sebe, občas někam uniknou. Tito plodní jedinci budou pohlceni svými aktivitami, výhodou bude, dokáží-li je propojit.
3+4
Jste činorodá osoba, stále něco organizujete, vytváříte. Partner má rád svůj klid a harmonii. Potřebuje dost času, aby si mohl vše promyslet, aby všemu dal pravidla a řád. Vy jednáte pod vlivem stresu a často na poslední chvíli. Problém ve vztahu může být v postupu. Partner nebude chápat, proč napřed nepočítáte, nemyslíte, ale hned jednáte a potom řešíte potíže. Vy můžete vnímat jeho chování jako nudné. Jde o velmi náročné spojení dvou rozdílných energií, které není jednoduché sladit.
3+5
Dva aktivní jedinci, kteří milují cestování. Můžete pozitivně reagovat na partnerovu dobrodružnou povahu a vztah může být akční. Budete se muset vyrovnat s partnerovým vztahem ke svobodě. Jste nápadití, podle vás všechno jde, když se chce. Můžete spolu pracovat i žít a bude se vám dařit. Po čase se ale partner nejspíš začne chovat tak, jak je zvyklý - hodně svobodomyslně. Nebude poslouchat, co mu říkáte. Bude si dělat věci po svém, což může být zdrojem konfliktních situací.
3+6
Jde o vztah osob, které si navzájem mohou předat mnoho věcí a informací. Vzájemně se obohacují v oblasti tvořivosti. Neustále si budou povídat o zajímavých věcech, protože perfektně zvládají mluvené slovo. Výstavy, kultura, harmonické prostředí, estetika a příroda - to jsou témata, která je spojují, přinesou jim do života příjemné chvíle. Preferují útulné a pěkné prostředí, jsou plodní, jde o rodinné typy. Tito partneři se k sobě hodí.
3+7
Setkání inteligentních jedinců, neustále si mají o čem povídat. Partner má vysokou inteligenci a skvělé nápady, vy jste sečtělá a vzdělaná osoba. Vy tvoříte, partner radí, jak vše uspořádat z hlediska energie. Oba máte léčivou energii, rádi komunikujete s lidmi kolem. Můžete být poradci nebo předávat informace druhým. Problém ve vztahu může nastat v případě, začnete-li žárlit na to, co ten druhý umí, budete si chtít dokazovat, kdo je lepší. Když ale svou moudrost spojíte, vytvoříte dokonalý tandem.
3+8
Spojíte-li energie, máte dohromady velikou sílu. Vy jste tvořivý jedinec, shromaždujete kolem sebe hodně lidí a neustále se kolem vás něco děje. Partnerovi to nevadí, ale jen v případě, že se na tom dá vydělat, přinese to prospěch. Partner chce vládnout, ovládat situaci. Vztah může fungovat, pouze když se podřídíte a převezmete submisivní roli. Problémy mohou nastat, jestliže vám partner začne organizovat život. V pracovní rovině vede takový vztah k vysoké výkonnosti. V partnerském vztahu je nutná zvýšená míra tolerance i diplomacie.
3+9
Moudrost - to je téma vztahu. Vy se pod partnerovým vedením můžete zklidnit, nebudete tak impulzivní. Partner se po vašem boku uvolní, přestane na vše nahlížet z hlediska logiky. Ne vše musí být pochopitelné - to vy víte, ale partner to musí vstřebat. Stojí tu vedle sebe dvě silné osobnosti. Můžete si navzájem pomoci v osobním růstu, ovšem jakmile se vypracujete nahoru, může nastat problém. Každý jste tvůrčí v jiné oblasti. Začnete-li partnera přerůstat, budete populárnější,vyhledávanější, bude se vztah komplikovat. Měli byste být hrdí jeden na druhého. Nedopusťte, aby okolí obdivovalo jen jednoho z vás, jste pár a zásluhy patří oběma.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz
Pokračování příště

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469824
DnesDnes239
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden239
Tento měsícTento měsíc1454

Partnerské weby

apartman banner