Astroložka, kartářka a numeroložka Daniela Hannah potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech

číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
4+1 (vy + partner)
Tento partnerský vztah bude stabilní. Partner je aktivní osoba, která pro samou práci nemá čas hlídat finance, a tak se může stát, že se penízky rozkutálejí. Jste velice konzervativní, ale umíte partnera pohlídat, aby neudělal nepromyšlené kroky. Jeden partner koná a ten druhý přemýšlí a hlídá, aby nedošlo k chybnému kroku. Pokud se umíte domluvit, jde o skvělé spojení dvou osob, jež bude fungovat i v pracovní rovině. Partner by se měl smířit s tím, že ne vždy vše zná a umí, že může být dobrá rada hotový poklad. Stačí naslouchat.
4+2
Partner je vnímavý a intuitivní, řídí se tím, co cítí. Vy zase máte rádi vše „nalajnované“, počítáte a kontrolujete. Někdy můžete působit stroze, fakticky a věcně, a to se partnerovi nemusí líbit. V tomto vztahu se může partner cítit nedostatečně milován. Váš protějšek je nepolepšitelný snílek, neumí počítat, fungovat s penězi, natož šetřit. Vy, jako praktický člověk, budete neustále kontrolovat, zda zbytečně neutrácí, i přes to, že rád nakupuje pro druhé. Tento vztah je náročný - je nutné sladit ho v oblasti hospodaření, jinak časem ztroskotá.
4+3
Partner je velmi činorodá osoba, která stále něco organizuje a vytváří. Vy máte rádi svůj klid a harmonii. Potřebujete mít dostatek času, abyste si mohli vše promyslet, abyste všemu dali pravidla a řád. Partner jedná pod vlivem stresu, často na poslední chvíli. Problém ve vztahu může být v postupu. Vy nebudete chápat, proč on neumí fungovat s penězi. Neumí věci promyslet. Nejprve jedná, až potom přemýšlí. Partner může pociťovat vaše chování jako nudné. Toto je velmi náročné spojení, je třeba sladit rozdílné energie, a to není jednoduché.
4+4
Tento vztah je o řádu a disciplíně. Oba chcete mít přehled o rodinných výdajích. Co se týká rodinného rozpočtu, měli byste si tedy vše mezi sebou říkat, konzultovat to, aby bylo v hospodaření jasno. Máte-li každý sám své finance, může nastat problém, pokud jeden bude mít víc než ten druhý. Tento vztah bude mít systém, ale pozor, aby nechyběly cit a pohlazení.

4+5
Tento vztah je velmi složitý. Partner je osoba, která miluje svobodu a dělá si věci podle sebe, nenechá se do ničeho nutit. A tak pravidla a řád partnerovi nebudou po chuti, svazují ho. Rád cestuje a nepřemýšlí, zda má či nemá peníze, protože peníze jsou tu podle něj proto, aby se utrácely. Vy byste mohli jeho způsobem života trpět. Toužíte si pořídit jen to, na co máte, snažíte se šetřit. Ve všem potřebujete systém. Chcete žít ve vztahu, kde se můžete spolehnout na dané slovo, ale to u partnera, bohužel, často neplatí. Tento vztah je o nutnosti velkých kompromisů.
4+6
Osobnostně jste rozdílní. Partner miluje život a užívá si ho. Rád si dopřává, miluje nakupování pěkných věcí, což nemůžete pochopit. Partner je citově náročný, potřebuje doteky, hlazení a mnoho harmonické lásky. Vy jste ve věcech lásky spíš věcní, a tak může vztah procházet problémy spojenými s projevy něhy a citu. Partner - veliký romantik - naráží na vaší praktičnost. Problémy mohou nastat i ve výchově dětí. Vztah je o velké toleranci a diplomacii, ovšem zásadní rozdíly se překonávají těžko.
4+7
Vztah může být velice plodný. Je to setkání dvou vysoce inteligentních lidí, kterým jde o stabilitu. Partner může mít občas tendenci ulétnout, utéct, ale vy se postaráte, aby se držel při zemi. Budete dbát, abyste ho srovnali do latě. Partner se bude snažit dát všemu volnější průběh. Bude-li akceptovat vaši šetrnou a někdy upjatou povahu, pak bude vztah fungovat. Snažte se mu „neplánovat“ život podle svých představ, stačí ho decentně usměrňovat.
4+8
Vztah je velmi složitý, bude mu zřejmě chybět romantika a něžnosti. Partner bude chtít velet, jenže vy toužíte po tom samém! Můžete hovořit o čemkoli, ale nikdy v tomto partnerství nesmí dojít na boj o to, kdo z koho. Kdybyste začali měřit síly, nakonec byste prohráli oba, i když každý jiným způsobem.
4+9
Vztah bude pěkně jiskřit, protože se oba budete neustále přesvědčovat, kdo je moudřejší, kdo co znáte lépe. Tato „válka“ je přitom zbytečná, protože moudrost každého z vás spočívá v něčem zcela jiném. Partner může být učitelem, průkopníkem filozofie. Vy zase vynikáte jako finanční rádce, který těžko chápe, že může existovat něco, co nezváží, nezměří, nespočítá. Váš pohled na svět kolem se diametrálně liší. Chcete-li, aby vztah vydržel, musíte aktivovat diplomacii a toleranci.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz
Pokračování příště

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500749
DnesDnes398
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3439
Tento měsícTento měsíc12095

Partnerské weby

apartman banner