Existují astrální bytosti a mohou ovládat naši mysl, odebírat nám životní energii? Tým vědců z univerzity v Kapském městě v Jihoafrické republice podle všeho získal důkazy, které to potvrzují.
Obecně je známá práce manželů Kirlianových, kteří byli mezi prvními, komu se podařilo získat snímky energetických polí - tzv. aury - kolem lidí. Díky těmto snímkům je jasné, že naše aura není stálá, ale dynamicky se mění v závislosti na řadě faktorů, je ovlivněna i psycho-fyziologickým stavem člověka.
Vědci se ale již od prvních snímků aury posunuli mnohem dál - vyvinuli přístroje, které jsou schopné nejen sledovat dynamiku aury živých objektů, ale zaznamenat i přítomnost a chování astrálních entit! Několikaletý experimentální výzkum v Kapském městě prozradil, že mezi lidskou aurou a astrálními entitami probíhá interakce, entity mohou pronikat do aury člověka! Fotografie entit byly pořízené díky speciálnímu zařízení, výzkum ukázal, že energetické pole astrálů má proměnlivou intenzitu. Badatelé to přisuzovali nejprve statistické chybě, ale detailní zpracování za pomoci speciálně vyvinutého algoritmu přineslo nečekané výsledky. Bylo zjištěno, že výkyvy souvisejí s bioelektromagnetickou aktivitou mozku člověka, entity na ni reagují. Vědci dokonce tvrdí, že zachytili fáze průniku astrální entity do aury sledovaného objektu (člověka). Ze studie vyplynulo, že astrální entita nejdříve synchronizuje své rytmy s rytmy „oběti“ a tím získá přístup do jejího biopole - aury. Vnitřní rytmy člověka se pak mění (dochází k výkyvům) vlivem astrálního aurického „parazita“. Komplexní studie, která probíhala i za účasti psychologů a psychiatrů, prokázala rovněž přímou souvislost mezi těmito výkyvy a psychologickými reakcemi lidí zapojených do pokusů. Na základě získaných poznatků lze říci, že se astrální entity řadí do dvou skupin - světlé (čisté) a černé. Už samotné označení skupin naznačuje charakter entit. Liší se intenzitou a spektrálním složením světla, také jeho dynamickými vlastnostmi. Různí se samozřejmě i vliv těchto dvou typů entit na člověka. Černé entity vykazují stálou aktivitu v infiltračních pokusech, tedy v průniku do lidské aury, zatímco světlé entity takovou činnost nevykazují. Typickým výsledkem působení černých entit je například nepřiměřená agresivita člověka v neadekvátních situacích. Můžeme tedy říci, že vyrovnaný psychický stav souvisí s čistotou aury.
V rámci ověření vědeckých poznatků již byly vykonané statistické analýzy na velkých skupinách lidí - mezi politiky, podnikateli, vězni a podobně. Podle všeho černé entity více napadají jedince s biopolem (aurou) oslabeným alkoholem, narkotiky, kouřením, destruktivní hudbou, strachem, stresem, nízkými pudy atd.
(xar)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475243
DnesDnes410
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1584
Tento měsícTento měsíc6873

Partnerské weby

apartman banner