Barva o povaze hodně napoví. Podle toho, která je vaše nejoblíbenější, lze usuzovat, jak to máte s láskou. Najdete se v následující charakteristice?
Červená je symbolem chuti do života. Pokud tuto barvu upřednostňujete, patříte zřejmě k lidem, co chtějí žít naplno, vychutnávat si ho se vším všudy. Máte náruživou povahu, obrovskou životní sílu, neschází vám sebedůvěra. V lásce se můžete spolehnout na svůj instinkt, náruživá povaha se projevuje i v milování, v životě chcete dosáhnout maximum.
Zelená. Nejspíš jste příjemnými a zábavnými společníky, kteří snadno navazují přátelství, rádi poznávají nové lidi. Upřít vám nelze silnou vůli, ctižádost. V lásce rozhodně nejste přelétavý motýl. Když se jednou zamilujete, snažíte se, aby vám láska vydržela. V partnerském životě vám neschází nápady, ale v sexu spíš dáváte prostor fantazii než nějakému experimentování. Zelená je označovaná jako barva srdce, harmonie, naděje.
Žlutá zastupuje chuť do života, radost, pozitivní náladu. Zdá se, že jste člověkem, který se dokáže vcítit do pocitů druhých lidí, projevit pochopení, velmi přítulným. Pro milovníky žluté je charakteristická chápavost, harmonie. Umíte se bezhlavě zamilovat a také víte, že se o své štěstí musíte sami přičinit, naklonit si osud na svou stranu.
Hnědá vyjadřuje tichou povahu. Je typická pro lidi, kteří stojí pevně nohama na zemi, jsou úzce spjati s domovem, mají rádi stabilitu. Někdy vám může trvat déle, než najdete v lásce pravého partnera. Avšak když ho potkáte, stojí láska za to. Zdá se, že i v sexu jste zdrženliví, máte rádi stereotyp, neradi zkoušíte nové věci.
Růžová je typická pro příjemné společníky, senzitivní jedince, kteří touží po vnitřní stabilitě, lidském teple. Obliba růžové zdůrazňuje větší potřebu lásky a ochrany. V lásce býváte zpravidla rozvážní, do ničeho se nevrháte po hlavě. Někdy můžete mít obavy a strach před realitou, hledáte cestičky, jak se vyhnout nepříjemnostem. Lidé si o vás často nesprávně myslí, že se umíte zamilovat jen povrchně.
Modrá je barvou důvěřivých, dobrosrdečných idealistů. Vyjadřuje přátelskou, vyrovnanou povahu, schopnost přizpůsobit se. Rádi se svou láskou necháváte vést, málokdy přichází iniciativa v partnerském vztahu od vás. Víc věříte svému rozumu než srdci, ale opravdovou lásku umíte hluboko prožívat.
Fialová je barvou duchovní síly. Napovídá, že jste člověkem velmi senzitivním, jakoby obráceným do sebe, introvertem. Kolem lásky našlapujete velmi opatrně, musíte si být jisti svou citovou investicí. Fialové odstíny se líbí originálním, samostatným lidem, kteří si zakládají na své nezávislosti. I v lásce se u nich projevují majetnické sklony. V sexu nemáte žádné zábrany, v lásce vás láká zakázané ovoce.
(es)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2552709
DnesDnes348
VčeraVčera666
Tento týdenTento týden3626
Tento měsícTento měsíc2885

Partnerské weby

apartman banner