Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
5+1 (vy + partner)
Vztah je o dvou otevřených a svobodných lidech, může dobře fungovat. Partner může mít jen někdy problém zvládnout vaši dobrodružnou povahu. Dokážete-li se domluvit, překonáte společně veškeré nástrahy života. Oba se musíte naučit pracovat se sebedisciplínou. Můžete mít problém s partnerovou autoritou, proto je pro vás oba vhodnější samostatná pracovní aktivita. Budete spolu vycházet, pochopíte-li, že tam, kde končí svoboda jednoho, začíná svoboda druhého. I ve svobodě je nutné zachovávat pravidla a řád.
5+2
Jde o vztah dvou snílků a nejistých světů. Partner touží pečovat a starat se, vy si tuto péči budete užívat. Jenže partner postupem času může mít pocit, že je ve vztahu vámi zneužíván, může se trápit. Jste milovníkem svobody a volnosti, což může partnera soužit. Budete si dělat, co chcete, bez ohledu na partnera. On je ale velmi citlivá bytost, a tak může dojít i na slzy a zklamání. Vy zase můžete nabýt dojmu, že vás partner dusí a hlídá.
5+3
Jste dva aktivní jedinci milující cestování a aktivity. Partner může pozitivně reagovat na vaši dobrodružnou povahu, vztah bude akční. Partner se však musí vyrovnat s vaším vztahem ke svobodě. Je to nápaditý jedinec, tvrdí, že všechno jde, když se chce. Můžete spolu pracovat i žít a bude se vám dařit. Po čase se ale můžete začít chovat dle svých zvyklostí velmi svobodně, nebudete poslouchat, co vám partner říká. Budete-li si dělat věci jen po svém, přijdou problémy. Na tomto vztahu je třeba neustále pracovat, vy se musíte trochu omezit, chcete-li, aby vám vydržel.
5+4
Jde o velmi složitý vztah. Vy milujete svobodu a děláte si věci podle sebe. Nenecháte se do ničeho nutit, nemilujete pravidla a svázanost. Baví vás cestování a nepřemýšlíte, zda máte, nebo nemáte peníze. Ty jsou tu podle vás proto, aby se utrácely. Partner by v tomto vztahu mohl tímto vaším životním stylem hodně trpět. Touží si pořídit jen to, na co má, snaží se šetřit. Ve všem potřebuje systém. Chce žít ve vztahu, kde se může spolehnout na dané slovo. Toto soužití je o velkých kompromisech.
5+5
Může jít o velice silný vztah. Jak ale vznikne, tak může zaniknout. Je to tím, že jde o dva svobodomyslné jedince s tendencí dělat si věci po svém. Oba máte touhu unikat ze zavedených pravidel, nesnášíte svázanost, milujete změny. Partnerský vztah je proto plný zvratů a dobrodružství, nenajdete v něm klid se stabilitou.
5+6
Jde o zajímavé spojení. Partner tvoří romantiku, vy jste dobrodruh. Vy vnímáte vše jako pomíjivé, partner lpí na krásných věcech. Každého vzrušuje něco jiného. On má rád harmonii a klid, vy vyhledáváte nestabilní situace.Tento vztah může fungovat jen za určitých, jasně stanovených pravidel a díky velké vzájemné toleranci.
5+7
Oba potřebujete nezávislost, ovšem každý trochu jiným způsobem. Nejprve si řeknete, že se nebudete zavazovat, ale potom vám najednou volnost ve vztahu začne vadit. Když nemáte ve vztahu přehled, máte problém. Partner je intuitivní osoba, která vycítí věci, které můžete chtít utajit. Partner bude dělat, že o nich neví, a tak se můžete cítit podvedeni. A situace se může i otočit. Musíte si říkat pravdu, jinak půjde o zkreslování informací, o tajení důležitých věcí. To je to, co nemá partner rád, vy to nemusíte považovat za důležité.
5+8
Jde o vztah dvou vůdců, kteří mezi sebou budou bojovat o moc a pozici. Partner rád organizuje, a to i aktivity druhých. S tím ovšem u vás může narazit. Potřebuje mít všeho hodně, hojnost a dostatek - to je celý on. Má své životní hodnoty jinde, má rád velení a systém, vy zase volnost, svobodu. Vztah je velmi náročný a vyžaduje hodně práce, aby vydržel. Oba nesnášíte autority a oba si myslíte, že jste nejlepší, protože jste nejlepší. Ale jak spojit dva kohouty na jednom smetišti? Tolerance a diplomacie se obvykle nedá udržet donekonečna, ale je to jen na vás.
5+9
Můžete si rozumět zejména na cestách, můžete spolu poznávat svět. Ovšem přijde doba, kdy partner pochopí váš nevázaný a volnomyšlenkářský život. Partner má rád, když ho lidé vnímají jako důležitou osobu. Vy na kontaktech nelpíte a je vám jedno, s kým se stýkáte. Partner ví, že podle toho, jaké okolí vás obklopuje, se tvoří vnější svět. Vy nic takového neřešíte, proto je váš přístup k partnerskému soužití odlišný, a to i z pohledu majetku a financí.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz
Pokračování příště

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474669
DnesDnes417
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden1010
Tento měsícTento měsíc6299

Partnerské weby

apartman banner