Slunce vstoupí 22. prosince do znamení Kozoroha a bude zde do 19. ledna 2015, poté se přesune do znamení Vodnáře. Novoluní proběhne 22.prosince ve znamení Kozoroha. Toto novoluní bude velice důležité pro osoby narozené v Kozorohu, planety jim poskytnou energii a chuť něco nového začít. Vliv Luny přinese zvýšení pracovní aktivity, témata z oblasti práce a kariéry - pracovní povýšení a posuny, nový směr, šetrnost v souvislosti s penězi a majetkem, ale také ukončení zlozvyků (např. kouření). Úplněk ve znamení Blíženců nastane 6. prosince. To je důležité období pro osoby narozené ve znamení Blíženců, kteří do této doby uzavřou důležitou životní kapitolu. Tento úplněk obecně přináší všem bytostem do života energie a téma - komunikace, vztahy pracovní, partnerské a vzdělání.
BERAN
Prosinec přinese změny týkající se práce a kariéry. Mars bude mít silný vliv na pracovní aktivitu a vytíženost Beranů. Tento vliv přinese možnost postupu v pracovní oblasti, skvělou příležitost k vybudování slibné kariéry. V průběhu prosince se Mars přesune do Vodnáře. Beranům se otevře téma zahraničí, ale také aktivit ve společnosti, objeví se příležitosti k seznamování s důležitými osobami. Nové lidi do života Beranů přinesou i následující měsíce. Leden jim ovšem také připomene domov, bydlení a vztahy v rodině.
BÝK
Lidé narození v Býku budou pod vlivem planety Venuše, která se pohybuje Střelcem do Kozoroha. Býci mají otevřené téma peněz. Venuše bude mít vliv na Býky v souvislosti se zahraničím, cestami, vzděláváním, rozšiřováním obzorů a vědomostí. Venuše osvítí duchovní tématiku, víru či filozofii. Býci se setkají s neupřímností osoby blízké, s cizincem či lidmi, kteří jsou napojení na zahraničí. V lednu 2015 budou Býci řešit úřední dokumenty, čeká je změna v pracovních aktivitách a řešení dopravního prostředku.
BLÍŽENCI
Na Blížence má zásadní vliv planeta Merkur, jež se pohybuje nejprve Střelcem, ale v polovině prosince se přesune do znamení Kozoroha. Prosinec bude aktivní zejména v oblasti smluv a dohod v pracovní sféře. Začátkem měsíce se Merkur setká se Sluncem. Slunce dodává energii a spolu s Merkurem bude žádat dořešení úředních dokumentů, všeho, co se týká smluv a dohod. Blížící se úplněk, který nastane 6. 12., ukončí Blížencům některé životní kapitoly. Otevře téma kolem finančních záležitostí, peněz, které vlastní s dalšími osobami či institucí, jako je banka. Kolem novoluní je zajímavé seskupení planet. Slunce, Luna, Venuše, Merkur a karmické Pluto se setkají v Kozorohu. Vlivy planet se spojí a přinesou zajímavé situace. V lednu bude třeba řešit finanční záležitosti, zejména listiny, úřední dohody a smlouvy.
RAK
Prosinec přinese Rakům řešení vztahů, zejména těch pracovních - nové smlouvy, uzavření dohod, nastolení nových pravidel v souvislosti s prací a pracovní aktivitou. Partnerské vztahy, domov a rodina budou důležitým tématem kolem Vánoc. Bude třeba rekapitulovat, co se nepovedlo, připravit se na některé končící situace, které budou muset Raci začátkem ledna 2015 uzavřít. Vztahy, které nejsou v harmonii a již nejsou funkční, se definitivně ukončí. Lednové vlivy planet nastolí novou životní cestu Raků, zejména tu finanční. Přijde období zlepšení finanční situace a posun k lepším výdělkům.
LEV
Prosinec přinese změnu v pracovních vztazích, nové spolupracovníky, ale také řešení v oblasti zdraví. Začátkem měsíce bude Luna působit na kamarády, přátelství a společnost kolem Lvů. Konec roku přinese důležité změny osob v životě Lvů. Kolegové, společníci, pracovní partneři projdou změnou, která je nutná pro budoucí pracovní posun Lvů. Kolem novoluní bude zajímavé seskupení planet. Slunce, Luna, Venuše, Merkur a karmické Pluto se setkají v Kozorohu. Vlivy planet se spojí a přinesou zajímavé situace. Leden 2015 přinese nepříjemné téma úředních záležitostí a otevírá dlouhodobé téma v souvislosti se vztahy. Vztahy, které budou Lvy brzdit a zdržovat, Jupiter odstraní, aby se mohli posunout ve všech životních oblastech. Jupiter bude první polovinu roku pomáhat v rozmachu všem Lvům. Kdo toto období nevyužije, počká si na jeho podporu dalších dvanáct let.
PANNA
V prosinci Panny čeká téma práce, kariéra a vztahy. Začátkem měsíce se Merkur setká se Sluncem. Panny budou muset být velmi aktivní - měly by komunikovat, hovořit, psát, cestovat. V období kolem úplňku přijdou zajímavé zprávy a informace. Koncem měsíce mohou potkat zajímavou osobu, kdo hledá partnera, najde jej. Panny by se měly vrhnout do nových pracovních aktivit. Slunce, Luna, Venuše, Merkur a karmické Pluto se setkají v Kozorohu, což přinese zajímavé situace. Černá luna se přesunula na devět měsíců do znamení Panny a bude přinášet pokušení, zdržovat a vytahovat na povrch záležitosti nahromaděné z minulých životů. Leden 2015 přináší téma zařazení do společenství, domov a rodinné záležitosti.
VÁHY
Lidé narození ve Vahách budou pod vlivem planety Venuše, jež se pohybuje Střelcem do Kozoroha. Začátkem prosince se otevírá téma v souvislosti s rozšiřováním vědomostí, kurzy, školeními, objeví se situace kolem zahraničí. Druhá polovina měsíce patří rodině, zejména ženám rodu, bydlení a domovu. Leden 2015 připomene téma partnerských vztahů a pracovních aktivit. V lednu se setká Venuše s karmickým Plutem a Váhy budou muset učinit vážné rozhodnutí o svém životním nasměrování.
ŠTÍR
Přísný Saturn opustil Štíra a přesunul se do Střelce. Štíři si mohou oddechnout. Saturn jim dokonale vyčistil život a nastolil pořádek. Planeta Venuše se v prosinci přežene přes Pluto, vládce Štírů. Vliv planet přinese téma smlouvy, dopisy, zprávy a úřední jednání související s penězi. Vše ve spojitosti s financemi je nutné dořešit. Tento měsíc bude o komunikaci, cestách a smluvních ujednáních. Štíři budou řešit také dopravní prostředek. Leden 2015 je o vzdělávání, situacích ve spojitosti s cizinou.
STŘELEC
V prosinci, lednu a únoru bude Jupiter, vládnoucí planeta, couvat. V tuto dobu se vše zbrzdí, co neudělají Střelci nyní, nedodělají. Budou se vracet do minulosti, oprašovat staré projekty, měnit je a doplňovat. Opět se plně rozběhnou až v březnu 2015, kdy Jupiter nabere přímý směr. Saturn se přesunul do znamení Střelce a přináší silný otřes - ze života Střelců odejdou všechny nevyhovující situace. Slunce, Venuše a Merkur se posouvají Střelcem. Vztahové záležitosti dostanou nová pravidla, v pracovních vztazích může zavládnout nepříjemné ovzduší. Bude třeba obezřetnosti v souvislosti s penězi. Střelci by měli využít vliv Venuše a ukázat se - chodit do společnosti - mohou potkat důležitou osobu. Leden Střelce nasměruje na zlepšení výdělku. Planety se přesunou do Kozoroha a otevře se téma dohod, smluv a úředních jednání.
KOZOROH
V prosinci se Saturn, vládnoucí planeta Kozorohů, přesune do Střelce. Slunce, Luna, Venuše, Merkur a karmické Pluto se setkají v Kozorohu. Vlivy planet se spojí a přinesou zajímavé situace. Kozorozi budou řešit v pracovním prostředí vztahové záležitosti. Slunce vstoupí 22. prosince do znamení Kozoroha a přinese potřebnou energii ke vstupu do nových projektů. Začíná nová životní etapa. Ve druhé polovině prosince se Venuše posouvá Kozorohem, Kozorozi by měli zářit, být vidět a využít příjemného vlivu planety lásky a hodnot. Venuše ve spojení s Merkurem bude mít pozitivní vliv na komunikaci, mluvené a psané slovo Kozorohů. Leden 2015 otevírá novou životní cestu, nové nasměrování. Díky vlivu karmického Pluta ve spojení se Sluncem v Kozorohu lze předjímat osudové rozhodnutí, jež bude mít důležitý vliv na budoucnost Kozorohů v oblasti partnerství či pracovních aktivit.
VODNÁŘ
Prosincový úplněk přinese zamyšlení nad vztahy s partnery - jak dál, co je třeba v této oblasti udělat, aby fungovaly. Slunce bude ve spojení s Merkurem. Toto seskupení vytvoří krásný aspekt na Uran, jenž vládne Vodnářům, a ti nebudou vědět, co dřív. Planeta aktivity se přesune do Vodnáře a bude zde ještě v první třetině ledna. Vliv Marsu Vodnáři pocítí tak, že se nezastaví, budou mít napilno. Měli by si proto hlídat zdraví! Planety jsou v nepříjemném postavení vůči sobě, a to může přinést rozladěnost, nepříjemné pocity. Leden 2015 přinese novoluní ve Vodnáři, tím i sílu do nových projektů. Začíná nová životní etapa, otevírá se téma práce a lidé spojení s pracovními aktivitami.
RYBY
V prosinci budou Ryby řešit téma lidí kolem sebe - spolupracovníci, kamarádi, partneři, rodinní příslušníci. Bude důležité roztřídit je podle zkušeností z minulosti. Ten, kdo zklamal, zklame i podruhé, Ryby prožijí zklamání od blízké osoby. Planeta Mars přeje společenským aktivitám, sdružování se s přáteli. Ryby mohou potkat zajímavou osobu, již mohou znát z minulosti. Dostanou příležitost zařadit se do společenství, skupiny, kde chtějí působit. V lednu je čeká pod vlivem karmického Pluta zásadní životní rozhodnutí a nasměrování. Mars se přesune do Ryb. Aktivita těchto osob bude vzrůstat, nebude čas se zastavit. Také se planeta aktivity přežene přes Neptun, vládce Ryb, v tuto dobu bude nutné sundat růžové brýle a vše si řádně prověřit, zkrátka otevřít oči. Jupiter je ve zpětném chodu a ještě bude další dva měsíce. Jako by Ryby měly zabrzdit, zpomalit tempo, vrátit se do minulosti a řádně si promyslet nové projekty, na které pomýšlely v roce 2014.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, 736 20 15 87, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475215
DnesDnes382
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1556
Tento měsícTento měsíc6845

Partnerské weby

apartman banner