Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
6+1 (vy + partner)
Dobře se k sobě hodíte, můžete prožívat krásný vztah. Vy jste kreativní a tvořivý jedinec, on zase dokáže pomoci druhým s prosazením. Máte výborné nápady, dokážete vytvořit útulný domov, příjemné prostředí. Partner je aktivní, nehledí na detaily a jde vpřed. Vzájemně se doplňujete a hodíte se k sobě i po stránce případné spolupráce. Dokážete partnerovi vytvářet úžasný servis a organizovat propagační akce na úrovni.
6+2
Jde o krásné a vyrovnané spojení dvou lidí, kteří mohou vytvořit harmonický a plodný vztah, jenž bude i umělecky produktivní. Jste citliví jedinci, kteří milují pěkné věci, ztotožňují se s energiemi lásky. Lásku rozdáváte kolem sebe i celému světu. Dokážeteí spolu vytvořit skvělou atmosféru a příjemné, láskyplné prostředí.
6+3
Navzájem si můžete předat mnoho věcí a informací, obohatit se v oblasti tvořivosti. Neustále si budete povídat o něčem zajímavém, protože oba perfektně ovládáte mluvené slovo. Milujete výstavy a kulturu. To vás spojuje, vnese vám do života mnoho příjemných chvil. Máte oba rádi útulné a pěkné prostředí, jste plodní a rodinného typu. Harmonické prostředí a krásný vztah, estetika a příroda - to jsou společná témata. Hodíte se k sobě.
6+4
Mezi vámi je velký rozdíl. Vy milujete život a užíváte si ho. Milujete nakupování pěkných věcí, a to nemůže partner pochopit. Vy jste citově nároční, potřebuje doteky, hlazení a mnoho harmonické lásky. On je ve věcech lásky spíš věcný, a tak může vztah procházet problémy spojené s něhou a citem. Vy jako veliký romantik narážíte na partnerovu praktičnost. Problémy mohou nastat i ve výchově dětí. Vztah je o velké toleranci a diplomacii, ale zásadní partnerské rozdíly donekonečna tolerovat nelze.
6+5
Tento partnerský vztah je zajímavý. Vy tvoříte kolem vztahu romantiku, partner vše zase vnímá trochu pomíjivě. Jednou je a jednou není. Vy lpíte na krásných věcech, ale partner v tom vidí „jen věci“. Milujete romantiku, on dobrodružství. Každého vzrušuje něco jiného. Máte rádi harmonii a klid, on vyhledává nestabilní situace. Tento partnerský vztah může fungovat jen za určitých a jasně stanovených pravidel, záleží na velké vzájemná toleranci.
6+6
Jste dva kreativní jedinci. Oba máte vztah k romantickému snění a milujete pěkné věci. Bohužel, všeho moc škodí. Dříve či později se jeden nebo oba dva začnete ve vztahu nudit.
Dále se může projevit rivalita v oblasti tvorby. Každý bude chtít prosadit svou představu. Do tohoto vztahu je nutné občas vnést rozruch, aby se něco dělo, jinak se ukoušete nudou.
6+7
Mohou vás spojit nádherné energie. Vy jste tvořivý jedinec a rodinný typ, partner je moudrý, rád lidem radí a má v sobě hodně léčivé energie. Vy rádi nakupujete nové a pěkné věci, on je labužník, ale spíše šetřivý typ. Spojení bude fungovat, pokud budete mít dostatek prostoru pro svou tvorbu a kreativitu a necháte si od něj radit. Oba milujete rodinu. Vy budete tvořit krásné rodinné prostředí a on vás bude hlídat a radit vám, co máte dělat, co vyřizovat po úřadech.
6+8
Velmi obtížný vztah! Partner je osoba s karmickým zatížením, která se posouvá ve svém vývoji prostřednictvím životních zkoušek a překážek. Vy potřebuje svůj klid, zázemí a pohodu. Potrpíte si na romantiku a partner je věcný a dravý. Vy jste rodinný typ, připravený domluvit se na kompromisech, aby byl klid a pohoda v rodině. Partner je vedoucí typ domácího šéfa, který rád organizuje čas a život jiným. To budete jako láskyplná osoba velmi těžce snášet. Budete chtít snít a tvořit, on ve všech činech hledá úspěch a zhodnocení. Můžete se doplňovat, pokud vy budete tvořit a udržovat teplo rodinného krbu, zatímco on bude řídit finance a určovat pravidla. Je důležité ve vztahu mluvit o všem, hodnotit objektivně přístup svůj i přístup toho druhého.
6+9
Vztah je hezký díky vzájemně se doplňujícím vlastnostem. Disponujete oba určitou moudrostí, zajímáte s o kulturu a dění kolem. Budete oba vyhledávat společnost na úrovni, budete se snažit vypadat dobře a mluvit chytře. Doma můžete spoustu věcí rozebírat, ale vy možná někdy nepochopíte, proč partner vše probírá do hloubky. Pro oba platí, že byste se měli neustále vzdělávat. Jakmile totiž jeden z partnerů začne toho druhého přerůstat, pak vzájemné porozumění končí. Potřebujete být na svého partnera hrdí, jinak vztah pozvolna umírá.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz
Pokračování příště

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473949
DnesDnes290
VčeraVčera548
Tento týdenTento týden290
Tento měsícTento měsíc5579

Partnerské weby

apartman banner