Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Daniela Hannah?
7+1 (vy + partner)

Partner je zaměřen na sebe a vy rádi pracujete pro druhé. Vaše spolupráce může být plodná, musíte si ale stanovit pevné dohody, pravidla a hranice. Partner může přehlédnout, že se ve vztahu časem začnete více rozpínat, budete se snažit od něj občas odpojit. Nemusí vám vyhovovat jeho akční tempo. Pozor na to, abyste nezačali partnerovi upírat jeho svobodu, pak by váš vztah skomíral. Jste intuitivní bytost a jste dobrým rádcem v rámci zdraví a životního stylu. Partner zase rád razí cestu vpřed. Nejste tak průbojní, proto vztah a spolupráce fungují tehdy, když on šéfuje a vy zajišťujete servis a práci kolem. Jste skvělý terapeut a poradce, on je pracovitý průkopník všeho nového. Musí však akceptovat vaši moudrost a zdrženlivost.
7+2
Vztah je plný citů a touhy pečovat jeden o druhého. Během času narazíte ale na problém odlišného postoje v pomoci a v tom, jak pečovat o jiné. Partner se rozdává, zachraňuje. Vy spíše ukazujete cestu, jak z problémů ven. Chápete, že největší pomoc je, když naučíte druhé, jak si mají pomoci sami. Potíže mohou nastat i v souvislosti s výchovou dětí, ve vztazích k rodičům a postoji k financím. Je zde hodně citů a emocí, bohužel, všeho moc škodí, a tak přemíra citů může napáchat škodu.
7+3
Jste dva inteligentní lidé, kteří si pořád mají o čem povídat. Vy máte vysokou inteligenci a skvělé nápady v hlavě, partner je sečtělý a vzdělaný. Zatímco partner tvoří, vy radíte, jak by mělo být vše uspořádáno z hlediska energie. Oba máte léčivou energii, oba rádi komunikujete s ostatními. Můžete být poradci, předávat informace druhým. Problém ve vztahu může nastat v případě, začnete-li žárlit na to, co ten druhý umí, budete-li se trumfovat, kdo je lepší. Když svou moudrost spojíte, vytvoříte dokonalý tandem.
7+4
Tento vztah může být velice plodný. Setkávají se dva vysoce inteligentní lidé, kterým jde o stabilitu ve vztahu. Vy můžete mít občas tendenci ulétnout, utéct, ale partner se postará, abyste se drželi při zemi. Bude dbát, aby vás „srovnal do latě“, zatímco vy budete chtít dát všemu volnější průběh. Fungujete tak, že člověk není stroj a občas je třeba bavit se. Pokud budete akceptovat jeho šetrnou a někdy upjatou povahu, pak může vztah fungovat. Snažte se nenechat si „naplánovat“ život podle představ partnera, nechte se však decentně usměrňovat.
7+5
Oba potřebujete nezávislost, ovšem každý jiným způsobem. Nejprve si řeknete, že se nebudete vázat, posléze vám ale volnost začne vadit. Nemáte-li ve vztahu přehled, máte problém. Vy jste intuitivní osoba, která vycítí věci, které chce partner utajit. On bude dělat, že o tom neví, a vy se můžete cítit podvedeni. A pak se může situace otočit. Je nutné, abyste si říkali pravdu. Zkreslování informací a tajnosti nemáte rádi, partner to ale tak hluboce neprožívá.
7+6
Mohou vás spojit dvě nádherné energie. Partner je tvořivý jedinec, rodinný typ. Vy jste moudří, rádi lidem radíte a máte v sobě hodně léčivé energie. Partner rád nakupuje nové a pěkné věci, je labužníkem. Spojení bude fungovat, pokud partner bude mít dostatek prostoru pro svou tvorbu a kreativitu a nechá si od vás občas poradit. Oba milujete rodinu. Partner bude tvořit krásné rodinné prostředí a vy ho budete hlídat a radit mu, co má dělat, jak co vyřizovat po úřadech atd.
7+7
Máte stejnou energii, oba chcete být ve vztahu vážení a důležití. Musíte si dát pozor, abyste nezačali mezi sebou soupeřit o to, kdo je lepší. To by vztah nefungoval. Jste výborní rádci, bude ale lépe nemluvit druhému do jeho aktivit a činností. Naučte se jeden druhému naslouchat, tolerujte si příležitosti. Jste oba výborní léčitelé a terapeuti. Můžete si předávat informace, ale držte se každý na „svém písečku“.
7+8
Musíte si ve vztahu rozdělit úkoly, je důležité rozhodnout, kdo bude spravovat peníze. Úplně nejlepší variantou by bylo, kdybyste se střídali. Střídání rolí ve vztahu je tím nejlepším způsobem, jak spolu vydržet. Oba máte velké schopnosti vnášet nový pohled do vztahu. Partner je rozený organizátor a šéf, může se realizovat v pracovní rovině. Vy potřebujete někomu radit, jenže partnerovi nebude poučování po chuti. Partner je v zásadě materialistický, zatímco vy balancujete mezi duchovnem a materiálnem.
7+9
Máte oba schopnost radit druhým. Vy si myslíte, že všechno víte nejlépe, proto může ve vztahu nastat komplikace. On má pocit, že je moudřejší, ale musí akceptovat vaši touhu po tom, že něco znamenáte. Má vysokou inteligenci od přírody, symbolizuje vzdělání, také rád poučuje. Aby tento vztah vydržel, musíte se naučit říci partnerovi, kdy o jeho rady stojíte, a on by to měl akceptovat. Oba umíte léčit. Vy rukama, partner léčí duší.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz
Pokračování příště

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2380910
DnesDnes72
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden3708
Tento měsícTento měsíc8339

Partnerské weby

apartman banner