Těm, kdo se zajímají o mimozemské civilizace a připouštějí možnost, že existují a žijí už dlouho mezi námi, neunikl kongres 2012 a mimozemská přítomnost na Zemi. Uskutečnil se v květnu 2012 a všichni přední odborníci na tuto tématiku se shodli na myšlence, že máme mimozemšťany už dávno mezi sebou, žijeme s nimi, jenom o tom nevíme.
Tito mimozemšťané bývají nazýváni Anunnaki a jedná se o nám dobře známé E. T. Dále existuje jiná skupina mimozemské inteligence, která se výrazně neprojevuje, ale také se snaží ovlivňovat lidskou civilizaci. Naši přátelští a mírumilovní E. T. mají své přirozené nepřátele, kterými je ona druhá skupina. Tito druzí jsou spíše škodliví a nebezpeční.a jsou na vyšší úrovni než E. T.
Pokud si připustíme tuto myšlenku jako skutečnost, pak se nám změní pohled na báje a pověsti národů v nejrůznějších částech světa.
Připomeňme si některá důležitá fakta:
Jeden z nejdůležitějších mayských kalendářů končí rokem 2012 a proroctví Hopiů jasně říkají, jakou cestou je třeba se po roce 2012 vydat.
Proroctví Inků naprosto analogickým způsobem poukazují na rok 2012, velmi konkrétně charakterizují tuto dobu jako čas vzestupu. To znamená, že každý, kdo si bude vědom svého místa ve vesmíru, dosáhne zcela jasně nové kvality své existence.
Ti, kteří jsou ( nemusí to ale ani tušit )propojeni s vlivem vesmíru, budou schopni vidět návrat Anunnaki na konci jejich cyklu trvajícím 3 600 let. Konkrétně kolem roku 2020 by měl každý člověk projít přímou zkušeností návratu Anunnaki.
Měli bychom pak prožít tisíc let v míru. To si lze jen těžko představit bez zásahu vyspělé mimozemské civilizace. Dosud byla každá taková myšlenka zneužita těmi, kdo chtěli vládnout a využívat druhých. Stačí se jen podívat do historie i současnosti.
(ksa)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2434259
DnesDnes488
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden4377
Tento měsícTento měsíc4377

Partnerské weby

apartman banner