Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
8+1 (vy + partner)
Vztah je těžký, jste dvě silné osobnosti, které se budou snažit prosadit. Náhled na vedení přitom máte jiný. Neustále budete mít tendenci si dokazovat, kdo je lepší. Zatímco partner miluje zahajování nových aktivit a vytváření příležitostí, vy rádi ovládáte a chcete budovat. Jste osoba se skvělým organizačním talentem, zodpovědná. Partner je ctižádostivý, má dobré nápady a chce také řídit a dělat si věci po svém. Toto spojení je silné a úžasné, když si navzájem „nepolezete do zelí“.
8+2
Jste silná osoba, partner u vás bude hledat oporu, jistotu, stabilitu a dobré finanční podmínky. Vztah je možný pouze za předpokladu, že se nebudete cítit omezováni. Jste rozený vůdce, organizátor, víte, co chcete. Váš citlivý protějšek bude muset některé situace překonat. Ve vztahu můžete partnerovi nabídnout pocit dostatku peněz, majetek či pozici. Může se ale stát, že partner bude mít dojem, že není dostatečně milován, budou mu chybět láska a něha. Na tomto problému je nutné pracovat, jinak se vztah dostane do potíží. Nemusíte vždy pochopit, proč si partner stěžuje, když všechno má, naopak partner si může myslet, že vám jde jen o peníze.
8+3
Spojíte-li své energie, máte velkou sílu. Partner je tvořivá osoba, shromažďuje kolem sebe lidi a pořád se kolem něj něco děje. Vám to nevadí za předpokladu, že se na tom dá vydělat, přinese to prospěch. Chcete totiž vládnout a ovládat situaci. Vztah bude fungovat, když se vám partner podřídí a převezme submisivní postavení. Problém může nastat, pokud mu začnete organizovat život. V pracovní rovině vede toto spojení k vysoké výkonnosti. Je zde ale nutná zvýšená tolerance, diplomacie.
8+4
Tento vztah je velmi složitý. Bude mu nejspíš chybět romantika a drobné něžnosti. Vy budete chtít velet a organizovat a on touží po tom samém. S partnerem lze hovořit o všem, ale nikdy nesmí v partnerství proběhnout boj o to, kdo z koho. Nakonec byste prohráli oba dva, i když každý jiným způsobem.
8+5
Jde o vztah dvou vůdců, kteří mezi sebou budou bojovat o moc a pozici. Vy jste osoba, která ráda organizuje, a to i časové aktivity druhých. S tím ovšem můžete u partnera narazit. Potřebujete mít všeho hojnost a dostatek. Máte rádi velení a systém, zatímco partner zase volnost, svobodu a volné opratě. Vztah bude velmi náročný, vyžaduje hodně práce ho udržet pohromadě. Oba nesnášíte autority, oba si myslíte, že jste nejlepší, protože jste nejlepší. Ale jak spojit dva kohouty na jednom smetišti? Toleranci a diplomacie ve vztahu nejde udržet do nekonečna. Vše je jen ve vašich rukách.
8+6
Velmi obtížný vztah. Vy jste osoba s karmickým zatížením, která se posouvá ve svém vývoji prostřednictvím životních zkoušek a překážek. Partner potřebuje svůj klid, zázemí a pohodu. Potrpí si na romantiku a vy jste věcní a draví. Partner je rodinný typ, připraven domluvit se na kompromisech, aby byly klid a pohoda v rodině. Vy jste typ domácího generála, který rád organizuje čas a život jiným. To bude partner, láskyplná osoba, těžko snášet. Bude chtít snít a tvořit, vy hledáte naopak ve všech činech úspěch a zhodnocení. Můžete se doplňovat tehdy, pokud partner bude v pozici toho, kdo tvoří a udržuje teplo rodinného krbu, a vy budete tím, kdo řídí finance a určuje pravidla. V tomto vztahu jsou důležité vzájemná komunikace a naslouchání.
8+7
Musíte se sjednotit v tom, kdo má ve vztahu jaké úkoly. Důležité je rozhodnout, kdo bude spravovat finance. Nejlepší by bylo, kdybyste se střídali. Střídání rolí napomůže tomu, abyste spolu vydrželi. Oba máte schopnosti vnášet nový pohled do vztahu. Vy jste rozený organizátor a šéf, můžete se realizovat v pracovní rovině. Partner potřebuje neustále někomu radit, ale někdy bude lépe, když si svá slova nechá pro sebe. Nikdo nemá rád neustálé poučování a to se týká i vás. Vy jste více materialisticky laděni a partner neustále balancuje mezi duchovnem a materiálním světem.
8+8
Toto setkání může vyústit v mocenské boje. Dva kohouti na jednom smetišti. Oba máte touhu řídit a vést. Základem úspěchu ve vztahu je rozdělit si pravomoci a dodržovat stanovená pravidla. Zde se hodí pořekadlo: „Když se dva perou, třetí se směje“. Jste silní karmičtí jedinci, snažte se problémům ve vztahu předcházet. Proudí mezi vámi zdvojená síla, zdvojená mocná energie vám oběma bude do života přitahovat zdvojené situace. Tento vztah bude velmi složitý a plný silných karmických potíží.
8+9
Jste podnikavý a silný jedinec a podle toho, jak dokážete využít svou sílu a rozvinout osobnost, se bude vyvíjet intenzita vašeho životního úspěchu. Partner může stát po vašem boku jako moudrý rádce. Jako člověk, který má přístup k informacím, a to nejen na vědomé, ale také nevědomé úrovni. Jde o vztah dvou schopných lidí, kteří se mohou vzájemně doplňovat. Partner může vztahu dodat hloubku a dostatek informací a vy své nápady, podnikatelskou dravost a schopnost jít tvrdě a cílevědomě za svým cílem. „Život je o úspěchu“ - to je vaše motto, zatímco partnerovo je jiné - „Život je o moudrosti a diplomacii.“ Oba máte pravdu a když to rozumně spojíte, dosáhnete skvělých věcí.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz
Pokračování příště

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2380914
DnesDnes76
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden3712
Tento měsícTento měsíc8343

Partnerské weby

apartman banner