Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+8+0=35, 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
9+1 (vy + partner)
Hodíte se k sobě. Jste moudří jedinci, ač se vaše moudrost projevuje jinak. Partner se neustále vrhá do nových životních situací. Učí se v praxi, za pochodu. Svou moudrost čerpá hlavně ze zkušeností. Vy byste měli předávat svou vzdělanost a moudrost okolí. Partner může být zbrklý, ale díky vám dokáže trochu zabrzdit. Vy jej nutíte přemýšlet, pokud se dostane do problémů, pomůžete mu je vyřešit. Jestliže si nebudete závidět, soupeřit spolu, pak vytvoříte velice plodné partnerství.
9+2
Partner jedná citem, vy ale chcete, aby vše, co dělá, bylo promyšlené a moudré. Máte touhu učit, váš protějšek si ale může myslet, že ho chcete jen neustále poučovat. Vztah má šanci, pokud se domluvíte a budete se vzájemně akceptovat. V tomto vztahu se musíte tolerovat, hlavní je nesoutěžit o to, kdo je chytřejší. Jinak to dopadne podle rčení, které praví: „Když se dva perou, třetí se směje.“
9+3
Moudrost - to je téma tohoto vztahu. Partner se může pod vaším vedením zklidnit, nebude jednat tolik impulzivně. Vy se po jeho boku uvolníte a přestanete se na vše dívat z pohledu logiky. Věci se dějí, i když jsou někdy nepochopitelné. Stojí tu vedle sebe dvě velké osobnosti, jež si mohou navzájem pomoci v době osobního růstu. Ale když se vypracujete nahoru, může nastat problém. Každý jste tvůrčí v jiné oblasti. Začne-li jeden druhého v tomto vztahu přerůstat, bude populárnější, vyhledávanější, dojde na komplikace. Měli byste být na sebe hrdí, nedopusťte, aby okolí obdivovalo pouze jednoho z vás. Jste-li pár, zásluhy patří oběma.
9+4
Vztah bude pěkně jiskřit, protože se oba budete neustále přesvědčovat, kdo je moudřejší, kdo zná všechno lépe. Tato „válka“ je zbytečná, neboť moudrost každého z vás spočívá v něčem zcela jiném. Vy můžete být učitelem, průkopníkem filozofie. Partner vyniká jako finanční rádce, který těžko chápe, že může existovat něco, co nejde zvážit, změřit, spočítat. Pohled na svět se u vás diametrálně liší. Chcete-li, aby vztah vydržel, musíte se naučit používat diplomacii a toleranci.
9+5
Můžete si rozumět zejména na cestách, tedy rozhodnete-li se spolu poznávat svět, být v pohybu. Ovšem přijde období, kdy pochopíte, že partner žije nevázaný a volnomyšlenkářský život. Vy máte rádi, když vás lidé vnímají jako důležitou osobu. On na kontaktech nelpí a je mu jedno, s kým se stýká. Víte, že jaké okolí vás obklopuje, podle toho se tvoří vnější svět. On nic takového neřeší. Přístup k partnerskému soužití máte odlišný, a to i z pohledu majetku a financí.
9+6
Tento vztah je hezký, díky vzájemně se doplňujícím vlastnostem. Budete se oba zajímat o kulturu a dění kolem. Budete společně vyhledávat společnost na úrovni, budete chtít oba dobře vypadat a mluvit chytře. Doma můžete spoustu věcí rozebírat, ale někdy nemusí partner chápat, proč vše probíráte tak do hloubky. Pro oba platí - neustále se vzdělávat, protože jakmile jeden z vás začne toho druhého přerůstat, porozumění končí.
9+7
Jste dva lidé, kteří mají schopnost radit druhým. Partner si myslí, že všechno ví nejlépe, proto může ve vztahu nastat komplikace s vaší diplomatickou povahou. Máte pocit, že jste moudřejší, ale měli byste akceptovat touhu partnera, že něco znamená. Máte vysokou inteligenci od přírody. Symbolizujete vzdělání a také rádi poučujete druhé. Pokud začnete poučovat partnera, bude zle. Aby tento vztah vydržel, musíte se naučit naslouchat partnerovi a rozpoznat, kdy o vaše rady stojí a kdy ne. Oba umíte léčit. Partner rukama, vy duší.
9+8
Partner je podnikavý a silný jedinec. Podle toho, jak dokáže využít svou sílu a rozvinout osobnost, podle toho se bude vyvíjet intenzita jeho životního úspěchu. Vy můžete stát po jeho boku jako moudrý rádce. Jako člověk, který má přístup k informacím, a to nejen na vědomé, ale také nevědomé úrovni. Je to vztah dvou schopných lidí, kteří se mohou vzájemně doplňovat. Vy můžete dostat hloubku a dostatek informací, partner dodá nápady, podnikatelskou dravost a schopnost jít tvrdě a cílevědomě vpřed. „Život je o úspěchu“ - to je jeho motto. To vaše zní - „Život je o moudrosti a diplomacii.“ Oba máte pravdu, a když vše rozumně spojíte, dosáhnete skvělých věcí.
9+9
Setkávají se dva moudří jedinci. Nežijete vedle sebe proto, abyste jeden druhého poučovali, ale proto, abyste si předávali vědomosti a prohlubovali svou moudrost. Je zapotřebí pochopení, že nejde o moudrost naučenou, načtenou z knih, ale o moudro, které nosíte v hloubi duše. Můžete mít zájem o ezoteriku, víru, filozofii nebo náboženství. Vztah může fungovat, budete-li jeden druhého posouvat svým moudrem a budete se chovat diplomaticky. Bez zášti a bočních úmyslů budete ukazovat jeden druhému cestu.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2428789
DnesDnes390
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden3987
Tento měsícTento měsíc24268

Partnerské weby

apartman banner