Alternativní medicína stále více využívá nových vědeckých poznatků a moderních technologií. Snahou odborníků je, aby léčebné prostředky a metody byly co nejefektivnější a zároveň co nejjednodušeji aplikovatelné, aby si člověk mohl v případě potřeby pomoci sám. Vizí budoucnosti, která se ale v současné době již stává realitou, jsou například náplasti. Jejich použití zvládne každý a při jejich výrobě se čerpá ze zdrojů, které jsou lidskému tělu v základní skladbě blízké. Hodně se s nimi pracuje například v USA, ale první vlaštovky se objevují už i v České republice. O informace a zkušenosti se s námi v této souvislosti podělil masér a terapeut Marek Cerula.
Co speciální léčivé náplasti, s nimiž pracujete, obsahují?
Jde o patentovaný vynález korejského lékaře Dr. Minsu Kima PhD., je to v podstatě propojení kvantové fyziky s bylinkami. Náplasti jsou z přírodního materiálu, kombinuje se v nich patentovaná směs bylin, minerálů a prvků s přelomovou multifunkční hybridní technologií. Ta využívá svalstvo a tkáň na vytvoření energie v místech bolestí a těžkostí, čímž se v těle aktivují léčebné a regenerační procesy. Dr. Minsu Kim PhD. navíc rozpracoval základní myšlenky japonského vědce a lékaře Masaru Emota. Ten s pomocí vody demonstroval, jakou sílu mají lidské myšlenky. Proto jsou náplasti Dr. Kima popsané slovem láska ve všech jazycích světa.
Hovořil jste o směsi bylin a prvků, můžete být konkrétnější?
Obsahují korejský červený ženšen, mořský fytoplankton, kalcium, magnézium, draslík, ionty stříbra, elementární germanium, plus se k tomu přidává transdermální vlnová technologie. Každá ze složek má své opodstatnění. O stříbru je známo, že má antibakteriální účinky, prospěšnost ženšenu a vápníku, magnézia nebo draslíku myslím netřeba komentovat. Proč fytoplankton a germanium? Fytoplankton je prvotním zdrojem života na Zemi. Co se týče germania, japonská i čínská medicína mu přisuzují analgetické účinky a pomoc při okysličování tkání. Má příznivý vliv na produkci interferonu, což je látka odpovědná za odolnost organismu proti virovým i rakovinovým onemocněním. Když se náplast nalepí, látky jdou přes kůži, cévy se otevřou, směs jde až do jádra buněk a vše špatné, co je v nich nashromážděné, se začne vyplavovat - jak toxiny, tak negativní myšlenky a vzorce, traumata. Náplast dodá tělu vitalitu, energii, odstraní bolest i bloky, zharmonizuje člověka, dá mu možnost restartu.
Jak rychle náplasti účinkují a na co vše se dají použít?
Používají se na akutní i chronické problémy. Na bolesti a potíže s klouby, bolesti hlavy a deprese, k redukci stresu, na zlepšení koncentrace a zlepšení duševního zdraví, pro zdravější spánek, k detoxikaci a čištění, na podporu kardiovaskulárního systému, k posílení imunity, ke spalování tuků i při problémech s potencí. Úleva od bolesti se dostavuje za 15 až 20 minut, náplast přitom působí až do 48 hodin. Mám odezvu od lidí, kteří je začali používat a potvrzují, že leckdy pomohou i v případech, kdy se člověk trápí bolestmi dlouhodobě - mají třeba artrózu třetího stupně...
Je jedno, kam se náplast nalepí?
Má to svá pravidla. Obvykle se náplasti přikládají na zdroj bolesti a pak je to vždy trochu jiné podle typu nemoci. Například při zánětu středního ucha nebo ztrátě sluchu se lepí na obě strany za ucho, ale také na krční obratel páteře. Při rýmě se náplasti lepí na křídla nosu a vedlejších nosních dutin, na hrudní kost a obratel krční páteře. Pro zlepšení zraku se zase dávají z obou stran na spánky a na druhý krční obratel. Při vyšším krevním tlaku jsou důležité body v oblasti krční páteře a v oblasti kříže, v případě patních ostruh se lepí na patu a spodní třetinu obou lýtek. Konkrétní místa mají i cukrovka, alergie, kožní nemoci, křečové žíly, gynekologické potíže atd.
Děkujeme za rozhovor. (zem)
Kontakt: http://cerula.fgxpress.com/, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2379539
DnesDnes440
VčeraVčera957
Tento týdenTento týden2337
Tento měsícTento měsíc6968

Partnerské weby

apartman banner