Člověk ve své prvopodstatě představuje nejvyšší bytost ve vesmíru bez omezení. Z toho důvodu je příroda stvořena pro člověka. Pro jeho potěšení a zdraví. Kdyby neexistovaly zvířata a rostliny, člověk by se neradoval ze života. Zvířata v původním způsobu života nepředstavovala pro člověka zdroj potravy. Zvíře slouží člověku jako jeho přítel a přirozený léčitel. To je také důvod, proč se velice doporučují zvířata jako terapie pro nemocné lidi. Ať už je to poškození těla, nebo mozková porucha (vodící psi, terapie s delfíny). Pro malé dítě představuje zvíře možnost rozvinout si základní empatii a také se naučí zodpovědnosti.
Málokoho ale napadne, že zvířata a jejich přirozené schopnosti jsou to pravé požehnání z energetického hlediska a také jsou výbornými pomocníky pro lidi, kteří se snaží žít duchovnějším životem.
Všechna zvířata bez rozdílu vidí duchy, duše a různé bytosti. Zvířata nemají zablokované přirozené toky v mozku, které způsobují jasnozřivost a možnost neustálého zdroje energií z kosmu.
Všechna zvířata jsou přirozené baterky pro člověka. Když jsme unavení, jdeme za psem a pomazlíme ho. Děláme to intuitivně, protože pes nám dá energii a my se potom cítíme lépe.
Každé zvíře funguje jako přirozený zdroj energie, ale existují i výjimky, nebo se zaměřují trošku jiným směrem. Pro nás bude asi nejzajímavější prozradit si, jak se dají „zneužít“ pes a kočka, klasičtí obyvatelé našich domácností. Je vůbec správné brát ze zvířat energii, byť i nevědomě? Neublížíme jim? - Odpověď zní NE.
Zvíře není člověk a člověk není zvíře. Nikdy z něj ani nevznikl. Brát energii druhému člověku není dobré, protože mu potom chybí. To platí v systému, ve kterém žijeme. U zvířat tomu tak není. Zvířata se dobíjejí sama automaticky a pokud je pohladíte a odeberete z nich část energií, hned se jim vrátí a nic jim nechybí. Samozřejmě není dobré si představovat, jak ho vysáváte, nebo na něj pouštět něco zlého. - Ne, odebírání energie od zvířat se má provádět mazlením, hlazením, láskáním. Protože vy svojí láskou energii zvířeti také vracíte.
Dávat člověku energii je jedno ze základních poslání zvířat. Jsou to naši chlupatí pomocníci. Pes je výborná dobíjecí baterka. Má úžasné schopnosti, protože umí poznat u člověka nemoc. Také pes cítí, kde jsou dobrá energetická místa. Říká se: ,,Kam si lehne pes, tam si může lehnout i člověk". A je to skutečně tak, pes si nikdy nelehne na destruktivní místo, do geopatogenní zóny, nebo kamkoliv jinam, kde to není pro živé stvoření prospěšné.
Pes je zářným příkladem zvířete, které umí mnoho energie vyzářit, předat a které vyhledává prospěšná a léčivá místa. Proto bývají také psi (pokud jsou zdraví) plni elánu.
Oproti tomu kočka je taková specialitka. U kočky probíhá energetická výměna na jiném principu. Je to tedy taková výjimka, ale rozhodně není k zahození.
Kočka nasává destruktivní energie. Jak z člověka, tak z okolí. Sama o sobě není destruktivní zvíře, ale destrukci nasává. Ovšem pozor, ne do sebe, ale do srsti. Kočka má nádhernou načechranou srst díky kladnému náboji, který si v ní udržuje.
Kočka vycítí nemoc, nebo špatnou náladu, která obsahuje plusový náboj. Přijde k nám, omotá se okolo nohou, nasaje destrukci, načechrá si srst a odchází. A nám je najednou mnohem lépe. Kočka dokonce při svém nasávání destrukce lehá na určitá místa, kde je právě ten náboj, který vyhledává. Kočky rády proto lehávají na destruktivní místa, která jsou pro člověka špatná. Kočce ale neublíží, protože ona soustředí destrukci pouze do své srsti a ne do těla. Z toho vyplývá, že není radno pobývat na místech, kde rády spí kočky.
Čili skvělá kombinace je mít psa a kočku, kteří si na sebe zvyknou a mají se rádi. - No ano, je to možné. Dáte kotě ke štěněti a necháte je v jedné domácnosti.
Tato kombinace vám totiž dá od každého něco. Odebere vám destruktivní energii a dodá tu správnou, kterou potřebujete k životu.
(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454065
DnesDnes99
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden1972
Tento měsícTento měsíc5011

Partnerské weby

apartman banner