Na období od 15. ledna do 15. února
Beran

Nelehký problém, který se vyskytne, můžete celkem dobře zvládnout, pokud jej podrobně promyslíte. Zvažte každý detail. Zabere to zřejmě trochu času, ale není kam spěchat. I v malých drobnostech můžete teď najít řešení, to mějte na paměti. Myslete na všechny, pro které pracujete a kteří pracují pro vás, a na to, jestli můžete něco změnit. Pokud ano, udělejte to. Své počínání ale mějte pod kontrolou, unáhlené kroky by andělé nepřehlédli.

Býk
Projevujte častěji své city a snažte se pochopit druhé. Výsledkem bude upevnění vztahu, a to dokonce i tam, kde to již delší dobu moc dobře nefunguje. Pak můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. To, co k tomu potřebujete, je dostatek sebezapření a notná dávka odříkání. Sobectvím byste si cestu k úspěchu uzavřeli. Dodejte si odvahu a ukažte druhým své lepší já. Stačí, když dáte najevo pochopení a lásku. Neustálá konfrontace všech protikladů nakonec přinese své výsledky.

Blíženci
Pokud jste obklopeni lidmi, kteří tvrdě prosazují své názory i za cenu, že nemají zrovna pravdu, nebojte se zakročit. Postupujte ale opatrně, nenechte se strhnout k činům, kterých byste později mohli litovat. Ovládnete-li emoce, zvládnete i zdánlivě nezvládnutelné. To, že se vás ostatní budou bát, ještě neznamená, že jste dosáhli svého. Pokuste se v klidu naslouchat a pochopíte, že vyniknout můžete i jiným způsobem. Získáte tak nejen respekt, ale i lásku.

Rak
Zřejmě jste trochu pozapomněli na určitá pravidla a snažíte se je obejít nebo ignorovat. Vše má ale svůj řád, který musíte respektovat i vy. I když se cítíte být v současné době dost silní, nemusí to tak zůstat pořád. Je lepší se občas podřídit, než později litovat. Prosazovat nové věci je naprosto v pořádku, ale zamyslete se nad tím, jestli totéž chtějí i ostatní. Vaše snaha, i když je myšlena upřímně, by mohla vyznít jako bezohlednost. A bezohlednost se andělům nelíbí.

Lev
Nevynechávejte ze svých aktivit své spolupracovníky a nepouštějte se sami do věcí, které nezvládnete. Aby mohlo společenství dobře pracovat, je nutné dodržovat daný a domluvený řád. Nevyhýbejte se svým povinnostem. Dokažte nejen sobě, ale i druhým, že máte chuť se zapojit a zabránit zbytečným problémům. Úspěch se pak jistě dostaví, ale nedosáhnete ho, jestliže za ním půjdete příliš tvrdě. Každý svůj krok si předem naplánujte, ať jsou andělé spokojeni.

Panna
Jestliže jste ještě nedosáhli vrcholu, v nejbližší době vás to čeká. Snaha, kterou jste vynaložili, se konečně zúročí. Velmi důležitou roli ve vašem životě sehraje určitý člověk, ale dejte pozor, abyste ho v hektických dnech nepřehlédli. Snažte se, pokud možno co nejlépe, splnit úkol, který vám bude uložen. Nebojte se odvážných kroků, budete mít dostatek sil i sebevědomí. Nezpychněte, sláva a moc dokázaly již leckomu poplést hlavu.

Váhy
Je příhodná doba k získání pevného a kvalitního milostného vztahu. Máte nejen dostatek energie, ale také umíte na svou stranu získávat lidi. Využijte toho, ale nesnažte se s ostatními manipulovat. Spravedlností si získáte srdce lidí ze svého okolí. Toto období nebude trvat zase až tak dlouho, proto všechny nabízené šance využijte a proměňte je v činy. Myslete nejen na sebe, ale i na své nejbližší. Nenecháte-li se strhnout k nepravostem, budete sklízet ovoce úspěchu.

Štír
Prošli jste obtížným obdobím, ale veškerá nebezpečí ještě nejsou zažehnána. Objeví se pár problémů, které by vám ale neměly dělat větší potíže. Je důležité se poučit z chyb, kterých jste se dopustili. Jen přímým jednáním dosáhnete kýženého výsledku. Nebojte se svěřit blízkému příteli, budete-li mít tu potřebu. Lidé, kteří umějí mluvit, jsou zcela jistě zajímaví, ale to může klamat. Pozorně poslouchejte, ale nenechte se unést jen hezkými slovy, měly by následovat i činy.

Střelec
Na obzoru je období, které s sebou přinese dobré i méně dobré. Snažte se soustředit právě na to dobré. Vaši vnitřní sílu nic nezlomí. Události se budou vyvíjet ve váš prospěch jen tehdy, budete-li myslet nejen na sebe, ale i na druhé. V zaměstnání si dejte pozor na klamné představy. To, co se může jevit jako špatné, může být nakonec dobré a naopak. Je důležité mít oči otevřené. Sledujte nejen ostatní kolem sebe, ale i veškeré dění.

Kozorožec
Někdo by se mohl pokusit využít vaší vstřícnosti a dobroty. Skromnost je sice dobrá, ale není potřeba to s ní přehánět, je jen důležité odhadnout tu správnou míru. V klidu popřemýšlejte o lidech kolem vás. Hrozí totiž nebezpečí, že vás někdo chce dostat tam, kam vy zcela jistě nechcete. Je na čase proto zhodnotit, s kým se stýkáte a co kvůli někomu děláte. Pak budete moci zůstat konečně sami sebou. Překvapíte tím nejen sami sebe, ale i okolí.

Vodnář
Je čas jednat. Nastává období změn, které budete muset zvládnout. Je důležité se na ně připravit, i když budou převážně pozitivního rázu. Budete muset vynaložit dostatek energie, ale námaha se v tomto případě vyplatí. Nic nenechávejte na později a snažte se vše řešit co možná nejrychleji. Vaši předchůdci v zaměstnání udělali chyby, které nyní budete muset vy napravit. Zvládnete to, jen to chce vše promyslet a rozvážit.

Ryby
Momentálně v sobě cítíte velkou sílu. Vaše postavení by vás ale mohlo tím pádem občas přivést k aroganci, kterou byste zbytečně ztratili náklonnost lidí, které ještě budete potřebovat. I na silného jedince občas přijde slabá chvilka, na to nezapomínejte. Své postavení v rodině i mezi přáteli můžete hodně upevnit. Na svou stranu si získáte všechny lidi, na kterých vám skutečně záleží. Pozor ale, abyste to zbytečně nepokazili – stačí maličkost a vše bude nenávratně pryč.
(toh)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504548
DnesDnes180
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden2800
Tento měsícTento měsíc15894

Partnerské weby

apartman banner