Jan Palach (11. srpna 1948 – 19. ledna 1969) byl student historie a politické ekonomie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, který obětoval svůj život na protest proti potlačování svobod a pasivnímu přístupu veřejnosti po okupaci Československa armádami států Varšavské smlouvy. Dne 16. 1. 1969 se v horní části Václavského náměstí v Praze zapálil. S rozsáhlými popáleninami byl převezen do nemocnice, kde po třech dnech zemřel.
Co o Janu Palachovi a jeho osudu prozrazuje rozbor, který vypracovala astroložka a numeroložka Daniela Hannah? Astrologický rozbor osoby z pohledu karmy:
Co se dělo v horoskopu Jana Palacha v den upálení...
Jeho Mars, planeta aktivity, dosedl na Lunu a sestupný karmický uzel ve znamení Štíra, kdy dává tušit, že již v minulých životech prožil podobnou situaci, kdy si vzal svůj život. Mars toto oživil již 11. 1. 1969. V této době už uvažoval o nějakém činu, odhodlával se k němu. Saturn poukazovat na Jupiter, Saturn zde značí autoritu, přísnost a omezení. Jupiter ve Střelci štěstí ve svobodě projevu a volnosti. Uran v nepříjemném postavení na Venuši přinesl rychlý obrat v hodnotách a lásce. Merkur ve Vodnáři byl touto dobou dobře osvícen Marsem ve Štíru. Merkur - to jsou myšlenky, komunikace a projevy. Mars - planeta aktivity - dal zelenou k tomu čin uskutečnit, a Štír, který je spojen se smrtí, vše jen podtrhl. Merkur byl v nevhodném postavení na karmické Pluto. Toto postavení naznačuje, že plány budou zmařeny nutností „kamsi odejít“, také zde sehrála roli komunikace s okolím, která narušila sebevědomí Jana Palacha. Pomalé umírání a následná smrt byly už jen nevyhnutelnou reakcí na situace předcházející. Budiž mu země lehká. Doufejme a přejme Janu Palachovi, aby v příští inkarnaci zvládl své těžké úkoly s příznivějším koncem. Potřebuje se vymanit z karmického uzlu, vydat se opačným směrem - do stability, k rodině a domovu.
Karma se u této osoby projevuje zhruba tak: V určité fázi života je opuštěna, osamocena. Zde je nutné se s touto situací vypořádat. Život je plný vášnivých zážitků, vnímá víc než ti druzí, a proto si musí vybudovat pud sebezáchovy, zvýšit svou životaschopnost. Osoba bude nedůvěřivá ke svému okolí. Musí být stále ve střehu a sledovat všechna možná nebezpečí, zjistit a vypátrat možné zlo. Může nabýt dojmu, že si nezaslouží žít šťastný život, ale to není pravda. Je dobré rozvíjet vynikající intuici, budovat si sebevědomí. Tato osoba zažila v minulém životě tvrdý pád. Nyní dostala od sudiček talent vypátrat veškeré ukryté informace a tajnosti, aby se již tento pád neopakoval. V rodině docházelo k úmrtí, k opuštění rodiny, která slábla. I narození této osoby provázelo úmrtí či odchod někoho z rodiny. Tato osoba hluboce prožívá úspěchy a neúspěchy, vztahy s lidmi, přilne k práci a bývá prací pohlcena a vysávána.
"Cesta duše" je o tom, odkud a kam směřujete, co jste si přinesli za in informace z minulého života, proč Vám chodí do života podobní lidé a situace stále dokola, co máte dělat, abyste se posunuli, kterým směrem máte kráčet, kde máte svůj karmický dluh a kde - v čem můžete vyniknout...
Z čeho vzešel a kam směřoval Jan Palach?
V minulém životě tato osoba nežila ve stabilním prostředí. Bylo zde zneužití magických schopnosti, zneužití informací, ale i téma smrti zapříčiněné vlastními silami, tedy sebevražda. Podobné lidi a situace si bude tato duše přitahovat opět do života a prožívat je znovu. V tomto životě se měla naučit, co jsou správné hodnoty, dávat prostor jistotě. Měla se mít se na pozoru před lidmi, nepouštět se do žádných podezřelých akcí, být ve střehu s partnery - jak životními, tak pracovními, jinak ji to tlačí do nevyhovujících situací. Někam, kam nechce, což přináší deprese nebo úzkostné sny. Také se tato osoba může setkat s problémovou povahou druhých lidí.
Černá Luna poukazuje na karmické zatížení z minulých životů.
Černá Luna ukazuje, že tato osoba bude konfrontována s tématy: touha po spřízněné duši, po spojení se světem fantazie, zkreslování situací, odkládání povinností a jejich řešení, deprese a smutky. Černá Luna zde působí zejména na vnitřní pocity, kdy se tato osoba může utápět ve smutcích a při špatném zvládnutí karmy i v depresích. Zde je nutné pozitivní myšlení, které by tato osoba měla budovat už od dětství. Takoví lidé po něčem touží, ani neví po čem. Mají pocit, že se jim nic nedaří. V minulých životech byla tato osoba zneužívaná, toužila po lásce, ovšem trpěla pocitem, že ji nikdo nemá rád. Tyto situace se mohou opakovat v tomto životě. Je zde dána velká fantazie a dva rozdílné světy. Jeden tajný, v představách, druhý reálný. Jsou zde sklony k závislostem, např. pověsit se na partnera, přátele.
Karmické Pluto J. Palacha jej předurčuje být slavným...
Dává této osobě možnost ve společnosti dosáhnout významného postavení, ale musí mít dostatečnou vůli a sílu, aby toho dosáhl. Nejzajímavější na tomto postavení Pluta je skutečnost, že proti sobě stojí jeho a lví energie - šlechetnost a velkorysost. Pokud jsou energie tohoto Pluta využity pro důležité poslání nebo úkol, pak jsou tyto úkoly vykonávány s hrdostí a odměněny uznáním a poctami.
Postavení Merkuru naznačuje myšlení, které je podpořeno silnou vůlí a cílevědomostí. Osoba je zcela schopna se soustředit na jedinou věc. Bude se snažit dosáhnout toho, aby v životě vystupovala jako nějaká autorita. Svou mluvu a komunikativní vyjadřování by měla využívat ve svůj prospěch. Musí si dávat pozor, aby záležitosti neřešila příliš velkoryse a nezanedbávala skutečné problémy. Osoba s takto postaveným Merkurem lpí na svých plánech a cílech, proto je schopna je uskutečnit. Osoba má předpoklady pro povolání učitele či vychovatele dětí, přednášejícího. Jsou jí dány vysoké ideály a rozhodnost, výborné organizační schopnosti.
Merkur konjunkce Pluto
Prozíravost, vlohy pro sestup do podsvětí a nevědomí, napojení na minulé životy. Vysoká duševní plodnost a zisk z duševní práce. Cesta za zasvěcením.
SATURN v tomto postavení předurčuje tuto osobu k tomu, aby se stala slavnou...
Osoba má velkou potřebu být uznávaná a instinktivně chce ovládat své nejbližší okolí. Osoba se bude pokoušet získat nějaké vůdčí postavení. Měla by dávat pozor, aby se u ní nezačaly projevovat diktátorské či dogmatické postoje. Má velkou vnitřní potřebu chránit své Já, a proto je často velmi tvrdohlavá. Rodiče s tímto aspektem jsou vůči svým dětem často hodně přísní, čímž by mohli zapříčinit brzký odchod dětí z domu. Je zde možnost, že v určité fázi vystoupí do popředí zvýšená touha po moci a vedení. Lásky jsou zde problematické, brání jim velká ctižádost této osoby, která se nechce nechat svými city omezovat a zdržovat. Bývá zde i sklon k žárlivosti. Může se zde jednat o příliš vysoké ideály - neuskutečnitelné. V pozdějším věku může prožívat na důležitém nebo vyšším pracovním místě. Bude mít organizační schopnosti a přízeň vysoko postavených osob. Zaměstnání je téměř vždy nějak spojeno s veřejností. (www.astrokarty.cz)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452208
DnesDnes115
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden115
Tento měsícTento měsíc3154

Partnerské weby

apartman banner