Na období od 15. února do 15. března
Beran
Je nejlepší doba pro poznání. Tato cesta někdy může být hodně dlouhá, ale někdo vám pomůže ji zkrátit. Naslouchejte radám ostatních lidí, ale jen těch, kteří vás mají rádi, a kteří to s vámi myslí dobře. Dopřejte si dostatek prostoru, především v myšlení. Neuzavírejte se příliš do sebe. Odpočívejte, přemýšlejte, plánujte. Vaše příprava brzy najde svou odezvu. Vaše schopnosti nezůstanou bez odezvy. Někdo již dnes skrytě obdivuje vaši snahu a znalosti. Odevzdávejte ze sebe maximum a andělé slibují, že se vaše úsilí nemine účinkem.

Býk
Snadno byste mohli podlehnout depresím a špatným náladám. Je to zřejmě dáno vaší až přílišnou snahou. Nemůžete být zároveň na několika místech najednou. Začnete-li jednu věc, v klidu ji dodělejte a pak se pusťte do další. Vaše přílišná horlivost by se mohla obrátit proti vám. Rozložte své síly a aktivity tak, aby z toho měli užitek ostatní i vy. Zabředli jste do stereotypu, který ale můžete změnit. Popusťte uzdu své fantazii a nebojte se experimentovat. Hodně můžete změnit i hezkými slovy.

Blíženci
Procházíte obdobím, které se ne a ne zlepšit. Možná se vám zdá, že jste na konci svých sil, ale opak je pravdou. Jste velmi silní, což dáváte stále najevo i okolí. Nabízí se otázka, jestli svými silami zbytečně neplýtváte tam, kde to není zapotřebí. Život je krátký, tak proč si ho stále znepříjemňovat. Chyba není jen ve vašem okolí, hledejte i u sebe.Je zapotřebí se stále ohlížet nejen za svou prací, ale i za prací ostatních. Pokud někde najdete chybu, snažte se ji opravit tak, aby ostatním bylo jasné, že jednáte s rozvahou.

Rak
Sebelítost nikam nepovede, jen si ubližujete. Jste poněkud roztěkaní a občas sami nevíte, co si počít. Je toho tolik, co byste chtěli, ale nic se nedá uspěchat. Dejte přednost jedné věci a pak postupně přidávejte další. Vše má svůj řád a smysl, nesnažte se tedy nic prosazovat za každou cenu. Teprve pak se dočkáte kýženého výsledku. V mnohém vám pomohou nadřízení. Najděte „zlatou střední cestu“ a jděte po ní.

Lev
Soustřeďte se na děti, snažte se jim poradit a pochopit je. Trpělivě jim vysvětlujte každou maličkost, nebudou-li si vědět s něčím rady, neodmítejte je. Stanete se brzy středem pozornosti, ale dejte si pozor na to, aby vám sláva nestoupla moc do hlavy. Nezapomínejte, že k tomu, kde jste, vám pomohli i jiní, a snažte se poukázat i na jejich kvality. Vaše hvězda pak bude zářit o to jasněji a déle. Važte si pomoci druhých a dostane se vám jí vždy, když to budete potřebovat.

Panna
Je nutné se dobře orientovat, což momentálně není vaše silná stránka. Jste o něčem přesvědčeni, ale skutek je odlišný. Stále jste na hranici dvou světů a je zapotřebí si uvědomit, který je ten skutečný. Dobře si rozmyslete, co je pro vás důležité a kde jsou skutečné hodnoty. Máte dost vlastních sil na to, abyste to zvládli, přestože rozlišit správné a nesprávné se může někdy jevit jako dost obtížné. Je dobré se mít na pozoru.

Váhy
Neopouští vás dobrá nálada ani štěstí. Dejte si ale pozor, abyste si svým elánem nakonec neuškodili. Štěstí je vrtkavé a může vás klidně opustit ve chvíli, kdy to budete nejméně potřebovat. Buďte na tuto variantu připraveni, pak vás nic nezaskočí. Snáze pak zvládnete všechny překážky. Objeví se sice riskantní záležitost, ale máte šanci se s ní poprat po svém. Zvažte všechna pro a proti. Zvážíte-li všechna rizika, můžete směle vykročit dopředu.

Štír
Nedovolte svým emocím, aby vám určovaly smysl a tempo života. Postavte se k problémům čelem a nepřenechávejte jejich řešení ostatním. Staňte se svým pánem. Pokuste se správně analyzovat situaci a neodsuzujte dané věci hned napoprvé. V jistých věcech potřebujete teprve dozrát. Názory je v současné době nutné předkládat jen tehdy, když jste si jisti, že jsou správné. Mezi svými nejbližšími se ale rozhodně přetvařovat nemusíte, tam občas můžete ukázat i svoji slabou stránku.

Střelec
Nastává období úspěchu a štěstí. Nezapomeňte ale občas vysadit a posoudit situaci, i když vám to třeba bude připadat zbytečné. Je důležité zhodnotit i kladné výsledky a zapřemýšlet, zda by nemohly být ještě lepší. Momentálně máte na to, abyste se přiblížili až k samotnému vrcholu. Jestliže setrváte v realitě a nebudete se lekat drobných překážek, stanete se neporazitelní. Vaši blízcí vás podpoří a budou ve vás vidět svým způsobem i určitý vzor. Využijte toho a nezapomeňte se občas ohlédnout. Může za vámi být někdo, kdo vám nestačí a komu byste měli pomoci.

Kozorožec
Vaší duší se rozlévá vlna klidu a harmonie. Snažte se tento stav udržet. Docílíte toho i častým odpočinkem a vydatným spánkem. Vynakládáte příliš mnoho energie, která by vám mohla chybět v době, kdy ji budete skutečně potřebovat. Máte možnost docílit kýženého úspěchu, ovšem jen pod podmínkou, že přesně víte, co vlastně chcete. Vše, do čeho se nyní pustíte, by mělo souviset i s ostatními lidmi. Nebraňte se tomu, ale pečlivě vybírejte takové jedince, kteří mají nejen chuť se s vámi do něčeho pustit, ale zároveň to s vámi myslí i dobře.

Vodnář
Může se velmi snadno stát, že budete poněkud zranitelní. Nepodceňujte žádné známky stresu nebo nemoci. Vaše ego bude posíleno tím, jak poslední dobou vše skvěle zvládáte. To je naprosto v pořádku, ale z přílišného sebevědomí někdy hrozí chybný krok. Mějte proto oči i uši nastražené, sledujte dobře dění kolem sebe a zvažte každou situaci, která se vyskytne. A to i v případě, že na první pohled nebude mít zrovna důležitý charakter.

Ryby
Andělské síly vám budou nápomocny a v mnohém vám pomohou. Musíte si ale zachovat svoji tvář, zapomenout na zášť a intriky. Mnoho Ryb by právě v tomto období mohlo nalézt svoje vlastní štěstí. Pokud vám něco nepůjde hned od ruky, nepropadejte panice, ale snažte se rozumově pochopit, proč to nejde. Zbrklost se teď vyplácet nebude, ale přízeň andělů máte, a to i ve vytváření nových hodnot. Pakliže se chcete věnovat duchovním hodnotám, najděte si dobrého učitele.
(toh)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451301
DnesDnes398
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3332
Tento měsícTento měsíc2247

Partnerské weby

apartman banner