Tašek není nikdo dost, říká moje kamarádka. Při každé příležitosti si kupuje novou kabelu, patří ke sběratelkám maxitašek. Prý aby se do ní vešla nejen kosmetická taštička, telefon, klíče nebo diář. Nosí v ní spoustu papírů, oblíbenou knihu, kterou otevírá při cestě tramvají, a spoustu potravin, aby měla z čeho připravit rodině večeři. Kolika kusy kabelek se může pochlubit vaše skříň? Pokud ukrývá více než dvě a méně než šest kousků, nijak nevybočujete z běžného průměru. Není bez zajímavosti, že průměrná hmotnost dámské kabelky se pohybuje mezi 1,5 až 3 kilogramy. Krásnější polovina lidstva v nich ukrývá více než třicet věcí. I další údaj z jedné statistiky zní neuvěřitelně. Žena má během svého života prohrabování kabelky věnovat v průměru 76 dní.
Podle psychologů na ženu kabelka hodně prozradí. A to nejen její tvar, ale také barva. Najdete se v následující charakteristice?
Přátelskou povahu, vtipné a zábavné ženy se rády obklopují zelenou, růžovou nebo fialovou barvou. Konzervativní typy, prakticky zaměřené, rozvážné dávají přednost klasické černé nebo hnědé barvě.
Žena s obrovskou taškou velikosti XXL v sobě nezapře dobrodružnou povahu, chuť do života, spontánnost. Její majitelku lze označit jako kreativního chaotika.
Prostorná kabelka, která spíš připomíná velkou nákupní tašku, bývá typická pro ženu sebevědomou, ambiciózní, jež v životě nerada prohrává, ve společnosti chce hrát první housle.
Žena, co si oblíbila značkovou sportovní kabelu, bývá perfekcionistka, neumí v životě prohrávat. Není pochyb o tom, že je sebevědomá, také v partnerském vztahu má ráda navrch, často bývá v opozici.
Klasický materiál i tvar, taška s velkým množstvím přihrádek naznačuje, že její majitelka chce mít všechno pod kontrolou, k sobě i ke svému okolí bývá dost náročná.
Jestliže dáváte místo kabelky přednost batůžku na zádech, pak vás okolí vnímá jako družnou, komunikativní bytost, disciplinovanou, spolehlivou, ochotnou vždy přispěchat na pomoc.
(pru)
DODATEK
Máte ráda kabelku s dlouhým uchem, kterou nosíte nejraději přes jedno rameno ve stylu „pošťák“? Pak si zřejmě potrpíte na životní jistoty a každá změna vás snadno rozhodí.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475531
DnesDnes120
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden1872
Tento měsícTento měsíc7161

Partnerské weby

apartman banner