Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapení, co všechno dokáží.
Ametyst pomáhá při žaludečních křečích, cukrovce, podporuje vylučování toxických látek z těla. Použití nachází při nespavosti, dobrou službu udělá při nadměrném stresu, velkém psychickém napětí. Tento krystal světle až tmavě fialové barvy podporuje činnost metabolismu a hormonů, léčí akné a neuralgii, čistí krev. Je dobré ho mít při sobě při migréně, bolestech hlavy. Posiluje funkci endokrinního a imunitního systému, ulevuje při nemoci dýchacích cest, posiluje slinivku břišní, má silné léčivé účinky v případě dny a bolestí zad.
Každý, kdo touží po lásce, by se měl obklopit ametystem. Odjakživa sloužil jako kámen, který umí přilákat lásku, partnera nebo vylepšit stávající vztah. Má sílu vnést rovnováhu a stabilitu do manželství, vztahu mezi mužem a ženou, harmonicky působí na milostný život. Fialový, purpurový, průsvitný ametyst je duchovním krystalem, který vyrovnává emoce, utišuje mysl, pomáhá stabilitě myšlenek, doporučuje se při meditaci. Má sílu odhánět negativní pocity, zvyšuje duchovní uvědomění. Platí za silně ochranný kámen, který má schopnost vytvářet harmonické prostředí, blokovat geopatogenní zóny, příznivě ovlivňovat negativní zemské energie. Tento krystal podporuje motivaci, vylepšuje paměť, dokáže rozpouštět obavy a úzkost, utišuje nadměrně aktivní mysl. Podporuje duševní pozornost a koncentraci. Zdobení se ametystovými šperky pomůže ženám napojit se na šestý smysl - moudrost a intuici.
(se)
DODATEK
Abyste se napojili na léčivé schopnosti tohoto kamene, relaxujte nejlépe ve ztemnělém pokoji a přitom svírejte ametyst pevně v dlani.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470450
DnesDnes285
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden865
Tento měsícTento měsíc2080

Partnerské weby

apartman banner