Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.
Avanturín patří k nejvšestrannějším krystalům, které jsou nápomocné při potížích, které mají psychosomatický, duševní základ, ale i fyzický. Zmírňuje chronické bolesti hlavy, migrénu, zlepšuje stav svalové tkáně, pomáhá při léčbě kožních nemocí. Léčivé vibrace avanturínu působí na posílení zraku. V alternativní léčbě se využívá k zmírnění úzkostí, k podpoře látkové výměny, k posílení imunity. O jeho pomoc můžeme poprosit při bolestech, způsobených stresem, při akné a jiných nedokonalostech pleti. Přisuzuje se mu také schopnost snižovat hladinu cholesterolu v krvi, léčivé vlastnosti při urologických a pohlavních problémech.
Avanturín se ve starobylých magických rituálech používal k přivolání štěstí. Je spojován s prosperitou, bohatstvím, má přitahovat peníze, povzbuzovat tvořivost. Avanturín jako kámen nebeského klidu tiší strach, napětí, negativní myšlenky. Přisuzují se mu ale i další užitečné schopnosti, které lze využít pro každodenní život. Podporuje rozhodnost, potlačuje žárlivost a lítost, dokáže tišit rozbouřené emoce. Zelený avanturín je dobré mít při sobě, jestliže se nemůžeme vyrovnat s nešťastnou láskou, s ukončením partnerského vztahu. Přináší jasný vhled do problémů, podporuje empatii, pomáhá přestát významné změny v životě člověka.
(se)
DODATEK
Kámen můžete nabíjet měsíční energií, případně sluneční na ranním slunci.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470761
DnesDnes596
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden1176
Tento měsícTento měsíc2391

Partnerské weby

apartman banner