Novoluní proběhne 18. dubna ve znamení Berana. Všechny bytosti budou pod jeho vlivem ještě dva týdny poté. Beran přináší akční období plné půtek, bojů, válečné a bojovné nálady.
Úplněk ve znamení Vah nastane 4. dubna 2015. Přinese všem do života témata

ukončení nebo uzavření ve vztahových záležitostech, dohodách a smluvních ujednáních.
BERAN
Dubnový úplněk bude mít vliv na vztahy. Bude nutné ukončit nebo cosi změnit ve vztahu k partnerství - může jít o pracovní dohody, partnerské vztahy. Novoluní ve vlastním znamení přinese energii do další životní etapy. Lze začít nově, vytvořit nový projekt. Merkur, planeta komunikace, přeběhne přes Mars. Berani si dohodnou nová pravidla, práci, uzavřou nové smlouvy. Budou hovořit, psát, podepisovat, komunikovat. Bude je slyšet, nebo se o nich bude hovořit. Mars se pohybuje Býkem, což v případě Beranů ovlivní hodnoty, majetek, bydlení, domov. Květen přinese výdej peněz.

 

BÝK
Mars a Venuše se pohybují Býkem. Býci budou muset vyvíjet aktivitu. Měli by využít Venuši ve svůj prospěch, jelikož jsou pod jejím působením neodolatelní, měli by se ukázat. Venuše září a díky ní mohou Býci potkat důležitou osobu, zamilovat se. Mars je zavalí prací a aktivitou, kterou je třeba pozitivně využít. Tento vliv bude pokračovat i v květnu. První polovina měsíce poukáže na vztahy, naznačí kde je potřeba změn. Druhá polovina měsíce přinutí Býky přemýšlet, co mají ve svém životě ukončit, kde a v čem hledat nový směr. V květnu je čeká novoluní ve vlastním znamení, které s sebou přináší nový svěží vítr.

BLÍŽENCI
Úplněk ovlivní vztahy. Blíženci budou nuceni udělat si pořádek ve vztazích, a to jak pracovních, tak partnerských. Vliv planet je dotlačí k zásadním rozhodnutím. Merkur se posouvá Beranem, o Blížencích dost uslyšíme a také je bude vidět. V polovině měsíce se Merkur přesune do Býka. Vliv Slunce a Merkuru pocítí jako úspěšné období. Blíženci dostanou zprávu týkající se dětí, svých plodů a výtvorů. Také mohou potkat zajímavou osobu, která jim přinese životní posun. Blížence čeká úspěšné období, a to díky vlivu Slunce, planet Uran a Merkur, které se dostanou do blízkosti. Květen bude velice aktivní, zapůsobí Mars, planeta aktivity. Láska a sex budou v akci.

RAK
Úplněk může předznamenat změny v souvislosti s domovem a rodinou. Raci by se měli snažit zharmonizovat domov, vytvářet pohodu. Měli by počítat s nepříjemnostmi ze strany ženské části rodiny či příbuzenstva. Objeví se situace, které bude nutné řešit. Luna v opozici na Uran přinese nervozitu, podráždění a napětí. Pocity nestability v rodině, hledání nové cesty. Novoluní je plné aktivity a nových začátků v pracovních aktivitách, které mohou přinést zlepšení finanční situace. Na novoluní se sejdou pospolu Slunce, Luna, Uran, Merkur a Mars a toto seskupení bude mít vliv na úspěch Raků. Květen ovlivní téma partnerství a vztahy v rodině, přátelství.

LEV
Úplňkové seskupení planet přinese důležitý zlom v životě Lvů. Dostane se jim zprávy, která ovlivní jejich budoucnost. Druhá polovina měsíce otevírá téma vzdělávání, rozšiřování obzorů, ale i cestování. Vhodné je plánovat si na tento čas kurzy, školení, přednášky. Lvi mohou přemýšlet o zahraniční dovolené, naplánovat cesty, vyřešit dopravní prostředek. Dubnové vlivy planet přinesou téma související se sourozenci či příbuznými. Merkur ovlivní skvělé myšlenky vedoucí k zisku a úspěchu. Lvi by měli komunikovat, mluvit, psát, propagovat svou osobu a snažit se být vidět, vyčnívat z davu. Slunce je ve výborném postavení na karmické Pluto, to zlepší jejich postavení ve společnosti. Květen ovlivní Slunce v blízkosti Marsu. Tento měsíc bude velmi akční, plný cestování a komunikace, půjde o pracovně a kariérně úspěšné období.

PANNA
Merkur se pohybuje Beranem a v druhé polovině měsíce se přesune do Býka. Vliv planet bude mít dopad na finance a majetek zrozenců Panny. V tuto dobu je dobré dát si do pořádku veškeré doklady, dokumenty a písemnosti související s penězi, dluhy, platbami. Merkur se přiblíží k Marsu. Panny budou zaneprázdněny aktivitou kolem majetku, mohou nakupovat, prodávat. Chiron je ve velmi pěkném postavení na ego Panny. Chiron zde dlouhodobě působí v oblasti duchovna, esoteriky a rozvíjí intuici. V květnu se Merkur přesune do Blíženců. Cesty, vzdělávání a rozšiřování obzorů budou tématy měsíce května.

VÁHY
Dubnovým tématem jsou vztahové záležitosti - jak pracovní, tak partnerské a rodinné. Tento měsíc je důležité udělat rozhodnutí o ukončení nebo uzavření související se vztahy, dohodami či smlouvami. Před úplňkem je nutné dávat pozor na svou osobu, zejména den - dva před úplňkem bude období kritické, kdy se může stát cokoli, co ukončí životní kapitolu. Planeta Venuše se pohybuje Býkem a přechází do Blíženců. Pro Váhy se otevřou témata komunikace, cestování, přesuny, řešení související s dopravním prostředkem (např. nákup auta). Bude o nich slyšet. Květen přinese téma peněz, které jsou společné s jinou osobou, firmou nebo bankou.

ŠTÍR
Duben nebude pro Štíry příjemným obdobím. Karmické Pluto aktivuje Černou Lunu. Vytáhne na povrch témata minulých životů. Řešit se bude zejména zdraví, psychika, pocity samoty nebo smutku. Nejlepším řešením je práce, je třeba zaměstnat mozek. Při dubnovém úplňku je Pluto v nepříjemném postavení na Lunu, Slunce a Uran. Tento vliv planet zatlačí na důležité rozhodnutí v jejich životě. Nepříjemné pocity se ukončí, jakmile se Slunce přesune do znamení Býka. Štíři se budou připravovat na nadcházející květnový úplněk, kdy musí ukončit a uzavřít téma související se vztahy.

STŘELEC
Na dubnový úplněk je planeta Jupiter pěkně postavená na Slunce, Uran a Merkur. Střelcům se otevírá nová životní cesta, je možné odstartovat nový projekt. Úplněk ukončuje a uzavírá, tedy i zde se ukončí nebo naváže nové partnerství, které bude důležité při novém nasměrování Střelců. Jupiter nabere osmého dubna přímý směr. Devadesát sedm dní tato planeta couvala a měla silný vliv na život Střelců. Museli se setkat s minulostí, vyřešit ji a začít nově a jinak. Díky dlouhodobému vlivu planety Saturn si kompletně čistí život. Květen otevře téma zdraví.

KOZOROH
Dubnové vlivy planet přinutí Kozorohy postavit svůj život na nových základech. Vše, co potřebuje stabilitu, tomu všemu dát pevné základy. Domov - bydlení bude tento měsíc důležité téma. Kozorozi budou v době novoluní vydávat peníze v souvislosti s domovem, zázemím nebo rodinou. Saturn je v nedobrém postavení na Venuši. Mohou se objevit finanční problémy, citová zklamání. Venuše, planeta hodnot, touží po lásce a naplnění, ale přísný Saturn ji podrobuje zkouškám. Květen přinese téma vztahy v rodině, s dětmi a partnery. Kozorozi najdou novou cestu.

VODNÁŘ
Začátkem dubna budou v blízkosti Slunce Uran a Merkur. Vliv planet přinese neočekávanou aktivitu, neočekávaný čin či konání. Úplněk ovlivní duševní rozpoložení - nervozitu, podráždění, hledání nové cesty, kam se nasměrovat (do jaké skupiny, společenství). Uran je příjemně postaven na Jupiter, planetu štěstí. Tento vliv přináší mnoho změn, tvůrčí talent, cesty, osobní volnost a svobodu, nelze vyloučit ani řešení dopravního prostředku (např. koupě auta). Vodnáři mají otevřená témata komunikace, písemnosti, úřední jednání, smlouvy a dohody - vše by mělo dopadnout dobře. V květnu budou řešit svůj domov, zázemí a rodinu.

RYBY
Dubnové postavení Slunce ovlivní a otevře téma financí, majetku a hodnot. Ryby mají dvě cesty. První cesta je žít úspěšný a bohatý život, druhá cesta je o problémech s financemi. V tomto období si Ryby uvědomí, jakou cestu zvolily. Jupiter, planeta štěstí, nabere osmého dubna přímý směr. Devadesát sedm dní tato planeta couvala a měla silný vliv na život Ryb. Setkaly se z minulostí, po tuto dobu hodně situací kolem sebe změnily, nyní mohou začít nově a jinak. Duben aktivuje finance, příjem a výdej. Květen bude mít vliv na nové učení, vzdělávání, úřady, ale i cestování.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, tel. 736 20 15 87, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470453
DnesDnes288
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden868
Tento měsícTento měsíc2083

Partnerské weby

apartman banner