Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě účinek mandal vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.
Duben
Tato mandala umožňuje každému vidět, jak na tom je. Všude kolem nás funguje zrcadlení a všechno, co se nám děje, má nějaký význam. Je to jakási pomoc pro nás, abychom viděli, co je potřeba změnit. Často se nám ale to, co vidíme, nelíbí, jsme naštvaní, odvracíme se od toho. Takto se ale dostáváme do smyčky a nevíme kudy z ní ven.
Podívejte se do svého zrcadla a přijměte to, co vám ukazuje. Pomůže vám to udělat ve vašem životě zásadní změny k lepšímu.
(cul)
Kontakt: Kristýna Radová – tel. 774 962 834, www.tanka.cz, http://www.fler.cz/kristyna-tanka

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474346
DnesDnes94
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden687
Tento měsícTento měsíc5976

Partnerské weby

apartman banner