Znak, který je i v současnosti součástí prstenů a různých amuletů, je stále diskutovaným fenoménem mezi záhadology i odborníky. Prsten s tímto znakem byl objeven roku 1860 v Údolí králů v Egyptě. Jeho nálezce - Francouz, markýz d´Agrain, byl přesvědčen, že tento „šperk“ směli nosit výhradně faraoni a pochází z dílny zaniklé civilizace Atlantiďanů, o jejíž existenci se tehdy hodně spekulovalo.
Každopádně - ať šlo skutečně o odkaz bájné Atlantidy či nikoli, prsten vyzařoval silnou energii. To prokázala měření radiestéta Arnolda de Belizano, který měl možnost prsten důkladně prozkoumat pomocí kyvadla. Co zjistil? Například, že díky prstenu dochází k harmonizaci aury člověka, který prsten nosí, že vyzařováním prsten svého nositele chrání před jakýmkoli negativním působením a potížemi. Však se také traduje, že Howard Carter, objevitel Tutanchamonovy hrobky, přežil právě díky tomu, že nosil repliku prstenu Atlantiďanů. Přitom většina ostatních osob, které byly spolu s ním přítomny otevření sarkofágu, umíraly za podivných okolností.
Propracovaná geometrie znaku
Podle některých psychotroniků jde doslova o zázrak mikromagnetismu. Byly vysloveny domněnky, že prsten sloužil obyvatelům Atlantidy k telepatickému spojení. Tajemství jeho síly tkví mimo jiné v přesných rozměrech obrazce. Ten je složen z kombinace tvarů - dvou trojúhelníků vzájemně opačně postavených a systému účelně v řadách řazených obdélníků.
+ Trojúhelníky symbolizují harmonii mezi mužskou a ženskou energií, z filozofického hlediska je lze vnímat jako symbol řešení při střetávání protichůdných sil, z hlediska ezoterického je lze vykládat jako spojení ducha, energie a hmoty nebo vůle, rozumu a citu.
V představách o energetickém působení často znamená vrchol trojúhelníku zdroj prapůvodní energie.
+ Obdélníky značí hmotu, stabilitu a řád.
Originál prstenu byl uložen v Anglii a podle něj se tvořily další kopie. Postupem času se znak rozšířil i na náramky, přívěsky atd.
Mocný zářič
Zkušenosti ukazují, že všechny amulety se znakem Atlantiďanů působí jako magnetický rezonátor a v případě potřeby napomáhají k uzdravení člověka. Mírní bolesti, jsou prospěšné i při rekonvalescenci. Vibrace, které vydávají, vytvářejí specifickou bariéru proti negativním vlivům prostředí i osob, eliminují důsledky jejich působení, vytvářejí ochranný obal bez ohledu na to, kde se prsten či přívěsek nosí. Konkrétní výsledky, ať jde o uklidnění, harmonizaci či posílení ochranných sil, se dostavují přibližně po 48 hodinách nošení.
Zpočátku se však doporučuje nosit je jen 4 až 10 hodin denně, aby se organismus zbytečně nepřebíjel, což by se mohlo projevit kontraproduktivně - bolestmi hlavy, neklidem atd. Po adaptační době, která trvá zhruba 100 dní, je již lze nosit neomezeně.
(xar)
Prsten či přívěsek Atlatiďanů můžete pořídit i v zásilkovém obchodě Spiritu - www.spiritobchod.cz.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475538
DnesDnes127
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden1879
Tento měsícTento měsíc7168

Partnerské weby

apartman banner