Beran
Planety vytvoří dobré podmínky pro vaše aktivity. Úspěch však záleží jen na vás. Dodržujte předpisy, jinak byste mohli přijít do styku s kontrolními orgány. Usilujte o to šikovně se dostat ze situace, kdy se na vás někdo obrátí s takovými požadavky, které nemůžete splnit. Naslouchejte dobře svému vnitřnímu hlasu. Velikonoce odstartují něco nového, co vám přinese do života radost.

Býk
I velkorysost má své meze. Důležité je, abyste měli čisté svědomí. Vaše finanční situace se může nečekaně zlepšit, můžete přijít k výhodné dohodě. V každém případě však prožijete zajímavé období, ve kterém se rozhodně nebudete nudit. Najděte správné řešení určité situace, takže nadcházející povelikonoční období už budete v poklidu. Věnujte se více rodině a problémům s ní spojených.

Blíženci
Pokud dobře nerozumíte tomu, co od vás ostatní chtějí, nechte si to podrobně vysvětlit. Vyhnete se tak zbytečným nedorozuměním. Jestliže se vás něco přímo netýká, nesnažte se do toho zasahovat. Myslete na to, že v současné době je pro vás důležitý i odpočinek, ne kolotoč ustavičného dění. Blíženci budou mít těsně po Velikonocích dobrý instinkt, můžete zkusit i trochu sázet, ale všeho s mírou!

Rak
Měli byste všechny problémy, které se během času nashromáždily, vyřešit "levou rukou". Potřebujete na to sice jistou dávku vytrvalosti, ale ani ta vám v tomto období nebude chybět. Vše dotáhnete do úspěšného konce. Věnujte se též svým nejbližším, rodině, všem, které máte blízko sebe. V práci se nebojte přijít s novým projektem, nápadem.

Lev
Začíná se vám velmi dařit v pracovní sféře. Sršíte aktivitou a dokážete se rychle rozhodovat. Malichernosti v klidu přejděte, nemáte zapotřebí se kvůli hloupostem rozčilovat. Na některé z vás se může usmát štěstí ve hře, a to v podobě menší výhry. Nesázejte ale velké částky, vždy si uvědomte, že je to pouze otázka štěstí, ne jistota. Zrealizujete nějaký báječný nápad, který lidé okolo vás ocení.

Panna
Odhalíte slabá místa ve vašem partnerském vztahu. Dobře si vše promyslete, ať se můžete vyvarovat zbytečných chyb. Doma se nedejte odbýt při diskusi o důležitých otázkách. V tomto období vám hrozí jistá forma namyšlenosti, myslete na to, že pýcha předchází pád. Velikonoce o samotě by byly smutné. Jinak ale načerpávejte sluníčka, s novou energií se vám otevřou nové možnosti.

Váhy
Spolehlivost vám dá punc dobrého člověka. Kroťte však svoji touhu ovládat ostatní lidi. Též si nemyslete, že vše se vám vždy povede hned napoprvé. Máte v tomto období sklon podceňovat nejen rizika, ale i svůj zdravotní stav. Životospráva a pohyb vám udělají jedině dobře, očekávat můžete dokonce hluboký cit. Začněte se více hýbat, potřebujete to jako sůl!

Štír
Nepřehánějte to s prací. I když se cítíte skvěle, nemusíte se přece uštvat. Nebojte se riskovat, okolnosti vám přejí. Partner se s největší pravděpodobností obává vašich investic či nákupů. Pouvažujte nad touto otázkou i vy, uvidíte, že některá vydání se ukáží jako zbytečná. Těšte se z probuzené přírody, najděte harmonii ve vašem srdci. Potom bude i vaše životní cesta snadnější.

Střelec
Nejste příliš ve své kůži. Možná to způsobuje počasí či atmosféra kolem vás, nejde vám vše od ruky tak, jako jindy. Naštěstí si toho nikdo nevšimne. Buďte ale opatrní, hlavně za volantem. Nenechte se vyprovokovat ke zkratovým reakcím. Hlavně v práci by vás mohl někdo z kolegů dostat do situace, která vám nebude milá. Velikonoce však prožijete v klidu.

Kozorožec
V tomto období vám náladu nic nepokazí, ale ani nepozdvihne. Věci se budou odvíjet bez očekávání něčeho významného a vzrušujícího. Na druhou stranu buďte rádi, že nebudete vystaveni tvrdým zkouškám, které by "rozhodily" vaši psychiku. Potřebujete porozumění, toho se vám může dostat jen od člověka, který vás dobře zná.

Vodnář
V těchto dnech budete mít zvýšené sklony ke zlosti a rozčilování se. Dřív, než něco uděláte, napočítejte do deseti, abyste svých slov či činů později nelitovali. Dá se též předpokládat, že vaše životní okolnosti se v brzké době změní. Zda k lepšímu nebo horšímu záleží hlavně na vás. Buďte však ostražití na úřadech a při podepisování smluv. Bude-li se jednat o peníze, buďte ve střehu dvojnásob!

Ryby
Můžete urovnat všechny nepříjemnosti a těžkosti, které vás trápily v minulých dnech a týdnech. Snažte se být přesní a nic nedělejte povrchně. Můžete se spolehnout na pomoc přátel. Není ani vyloučené, že se konečně naplní vaše konto a vy budete moci dopřát ostatním i sobě to, po čem jste toužili. Velikonoce budou pro vás startovací čárou, pokud svoje chování dokážete přehodnotit.
(zla)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502786
DnesDnes291
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden1038
Tento měsícTento měsíc14132

Partnerské weby

apartman banner