Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, harmonii, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.
Lazurit nebo také „lapis lazuli“ byl v mnoha kulturách uctíván jako svatý kámen, nebeský posel. Léčí nespavost, problémy se žlučníkem, snižuje horečku a bolest hlavy. Lidoví léčitelé ho doporučují při problémech se zrakem, jeho vibrace má zmírňovat deprese. Pokud se nahřeje na sluníčku a položí na postižené místo, může pomoci při zánětech a otocích, žloutence, problémech s játry. Osvědčuje se též při bolestech všeho druhu, vyrážkách, podněcuje také růst vlasů.
Nazývá se kamenem přátelství. Lazurit podporuje harmonii v mezilidských vztazích, má i schopnost odhánět neštěstí. Posiluje intuici, dodává pocit jistoty a bezpečí. Pomáhá uvolňovat stres, přináší do duše hluboký mír. Tento tmavomodrý, neprůsvitný kámen může být nápomocen pro studenty, nebo ty, kdo potřebují vstřebat hodně informací najednou, učí se na zkoušku. Poskytuje totiž potřebnou pozornost a soustředění. Povzbuzuje sebedůvěru, stimuluje duševní schopnosti, považuje se za meditační kámen. Lazurit podporuje ve svém nositeli vlídnost, moudrost, pomůže vyrovnat se s běžnými starostmi, problémy, do duše přináší harmonii. Lazuritový přívěsek může pomáhat vzít život do vlastních rukou, povzbuzovat sebevyjádření. Často se používá při věštění, jako magický kámen při předpovídání budoucnosti.
(se)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506419
DnesDnes258
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden258
Tento měsícTento měsíc17765

Partnerské weby

apartman banner