Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.
Průsvitný opál čistí krev, posiluje srdce, alternativní medicína ho používá k léčení onemocnění žaludku a střev. Léčí horečku a záněty, pomáhá při špatném fungování žláz a zadržování tekutin, při premenstruačním syndromu, udržuje metabolismus v rovnováze. Tomuto tajemnému kameni se připisuje schopnost zlepšovat zrak, má regulovat produkci inzulínu, u žen pomáhat udržovat optimální hormonální hladinu.
Pod vlivem opálu se lépe vyrovnáme s citovými problémy. Pomůže ukázat cestu ke štěstí, kontroluje duševní rozpoložení, vyrovnává emoce, posiluje chuť do života. Přináší do srdce radost a uspokojení, jeho vibrace podpoří zodpovědnost, věrnost, oddanost, duhový opál rozpouští emoční bloky. Do života má vnášet dobrodružství, pestrost, neobvyklé zkušenosti. Jeho energie povzbuzuje lásku a touhu, tmavý opál uvolňuje emoční napětí, osvěží tělo a přiměje ho k plnému výkonu. Duhový kámen také napomáhá rozvoji partnerských vztahů, zabraňuje jejich stagnaci, naučí nás být flexibilnější, prožívat to, co je právě v životě nejdůležitější, najít cestu ze závislostí. Opál nošený na krku bude působit jako životní elixír, stane se naším spojencem v případě, když se potřebujeme pro něco nadchnout, vede nás k očistným myšlenkám, k rozvíjení mnohostrannosti.
(se)

DODATEK
Opál je podle astrologického přiřazení kamenem Vodnáře, Berana, Raka a Kozoroha.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427325
DnesDnes433
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2523
Tento měsícTento měsíc22804

Partnerské weby

apartman banner