Byliny podávané ve směsích dokáží léčit nejen celou řadu onemocnění, ale celý organismus regenerují. A nemocnému organismu dávají nezbytné složky léčivé, výživné, regulují bakteriální flóru ve střevech, pokud byla zničena antibiotiky. Dále čístí krev a všechny žlázy, játra od jedovatých látek, vysílají sluneční energii k buňkám, posilují nervový systém i systém trávicí. Navíc některé byliny mají antibiotické vlastnosti bez vedlejších účinků – za všechny jmenujme křen. Kromě toho mají v sobě biostimulátory, které celý organismus dobře aktivují.
Podle nejnovějších výzkumů každá živá buňka vyzařuje paprsky různé vlnové délky. Francouzský inženýr Simenon nazval toto záření radiovitální a měřil je speciálním přístrojem. Měřil délku vln v angströmech (A). Změřil radiovitalitu buněk člověka, bakterií a rostlin. Buňky lidského organismu mají vlnovou délku kolem 6 500 A. Podle tvrzení inženýra Simenona všechny pokrmy a léky, které mají vlnovou délku menší než 3 000 A, jsou škodlivé.
Abychom zneškodnili jedy choroboplodných baktérií v našem orgsnismu, je nutné mu dodat léky o nejmenší vlnové délce. Simenonova měření ukázala, že většina chemických léků má radiovitalitu nulovou. Čili tyto léky jsou úplně mrtvé, bez jakékoli radiace. Jen penicilín má 8 500 A a streptomicin 8 000 A. Zato u bylin je radiovitalita velmi vysoká. Nejen živé rostliny, ale i jejich odvary mají až 9 000 A.
Chemické prostředky jako léky mají impulzivní vlastnosti, které často v organismu vyvolávají sebeobranné akce, zatímco rostlinné léky obsahují konstruktivní a biostimulační sílu.
(kýr)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2379750
DnesDnes651
VčeraVčera957
Tento týdenTento týden2548
Tento měsícTento měsíc7179

Partnerské weby

apartman banner