Novoluní nastane 16. června ve znamení Blíženců. Všichni budeme pod jeho vlivem ještě dva týdny poté, a to v tématech cest, komunikace, vzdělávání, učení, mluvení a psaní. Kdo chce být viděn či slyšen, má pozitivní vliv planet na své straně. Konjunkce Slunce, Merkuru a Marsu v Blížencích zaktivuje vše, co se týká komunikace a cestování. Úplněk ve znamení Střelce proběhne 2. června. Přináší nám do života témata vzdělávání a rozšiřování vědomostí, ciziny, soudů a úřadů, ale i nový pohled na ezoteriku, církevní záležitosti, víru a náboženství. Luna se dostane do vlivu Saturnu ve Střelci. Saturn nese jistá omezení a Luna naše touhy a přání. Zde se cosi zlomí. Svět se dozví něco nepříjemného v tématech výše popsaných, uzavře se - ukončí dané téma. V polovině měsíce se Saturn přesune zpět do Štíra a začne na povrch vytahovat nedořešené situace související s penězi. Saturn se Štírem bude pohybovat několik měsíců - až do září, kdy se nadobro přesune do Střelce. Po dobu, kdy bude Saturn ve Štíru, si hlídejte peníze i majetek. Něco se bude dít v oblasti peněžnictví. V tomto období budeme konfrontováni s omezeními a životními zkouškami. Setkáme se s nějakým omezením v souvislosti s penězi. Pozor na nepoctivé chování. Je nutné dávat si pozor na finance, do nichž může zasahovat druhá osoba či banka, ctít daná pravidla, nepodvádět, nehledat skulinky, mít jasno. Pohybujete-li se ve světě financí a smluv s penězi souvisejícími, musíte dodržovat pravidla. Pokud tomu tak nebude, přísný Saturn zasáhne. Saturn nás učí finanční inteligenci, nevyužívat druhé, žít čistý život, nezaplést se se zákony, dodržovat pravidla společnosti, nenechat se vtáhnout mezi lidi, kteří nectí zákony a žijí podivným životem na okraji společnosti.
BERAN
Mars se pohybuje znamením Blíženců. Slunce s Marsem a Merkurem v blízkosti sebe navzájem aktivují obrovskou sílu. Beranům přinese toto seskupení informace, které nemusí být příjemné. Před úplňkem je nutné si dát pozor na svou osobu, nenechat se zatáhnout do nepříznivých situací. Tento měsíc se ponese v duchu komunikace, psaného a mluveného slova, úředních záležitostí a podpisů smluv, učení, vzdělávání, cestování, osob blízkých a sourozenců. Berani jsou v akci. Hovoří, píší, dávají o sobě vědět. Během novoluní bude pro Berany úžasné seskupení planet Slunce, Luny a Marsu v Blížencích, jež má blahodárný vliv na životní cestu vedoucí ke splnění přání. Červenec otevírá téma domova, rodiny a zázemí. Beranům nadále přeje dobré postavení planet, v práci je čekají změny.

BÝK
Venuše se pohybuje Rakem a přesune se do znamení Lva. Do úplňku je třeba dořešit a uzavřít téma peněz a majetku, jenž je sdílený společně s další osobou, bankou či úřady. Planeta Venuše je příjemně aspektována na vztahy, smlouvy a dohody. Venuše zaktivuje touhu po partnerovi, záletech i erotice. Pozor tedy na nevěru a milostné trojúhelníky! Milostné pletky by byly později vyzrazeny. Býci mají zaktivované peníze a majetek. Mohou nakupovat, prodávat, platit a přijímat. V době novoluní se jim bude dařit, jelikož Venuše pěkně svítí na partnerské vztahy, děti, lásky. Venuše, Luna a Jupiter se dostanou do blízkosti a příjemně ovlivní Býky. Mohou se jim splnit nějaké sny a přání. Červenec otevře téma úřadů, cestování, vzdělávání, komunikace a učení.

BLÍŽENCI
Merkur se pohybuje znamením Blíženců, tedy ve svém domácím prostředí. Do úplňku bude potřeba dořešit situace související se vztahy či partnerem, dokončit smlouvy, dohody. Červen je pro Blížence velmi akční, neboť Mars, planeta aktivity, putuje Blíženci. Cestování, veškerá slovní i písemná komunikace, podpisy dokumentů - na to vše mají silný vliv Merkur se Sluncem a Marsem, planety, které se dostaly do své blízkosti. Novoluní přinese Blížencům novou životní cestu, začnou vytvářet nové projekty, začíná jim nová životní kapitola. Výborné seskupení planet přinese pozitivní situace, konečně Blížencům planety přejí. Slunce, Luna a Mars jsou v konjunkci a ve znamení Blíženců. Přejte a bude vám přáno. Červenec otevírá téma peněz a majetku.

RAK
Červen a zejména pak úplněk budou mít vliv na zdraví i psychiku Raků či osob v jejich blízkosti. V konjunkci se Saturnem se mohou dostavit deprese a smutky. Znamení Raka pomalu opouští Venuše, planeta lásky. Tajemství a tajnosti se mohou dostat na povrch. Raci by měli zpytovat své svědomí a popřemýšlet, co se jim povedlo a nepovedlo. Zrekapitulovat rok zpět. Červnové novoluní přinese aktivitu do života Raků. Odemyká dveře skrytým nepřátelům, otevírá brány do minulých životů, sahá hluboko do nevědomí. Přináší situace týkající se minulosti. Konec měsíce a následný červenec přinesou aktivitu do života Raků. Červenec jim přinese nový životní směr a touhu začít nové projekty.

LEV
Slunce se pohybuje znamením Blíženců v blízkosti Merkuru a Marsu. Úplněk ukončí a uzavře téma dětí, partnerů či pracovního partnerství. Lvi by se měli všude ukazovat, hovořit o své osobě, využít přátele a známé ke svému prosazení. V době novoluní se potkají Slunce, Luna a Mars. Jde o velmi silné postavení, kdy Lvi mohou potkat důležitou osobu, ukázat, co v nich je, dostat se do společnosti, kam touží patřit. Získají důležité informace. Venuše se přesune do Lva a Lvíci budou okouzlující a neodolatelní. Dvacátého června nastane pro Lvy zajímavá konstelace planet Luny, Jupiteru a Venuše, která přináší náhlý a nečekaný úspěch v životě. Jupiter působí dlouhodobě na kariéru Lvů. Červenec zaktivuje téma rodiny, domova a zázemí. Lvi budou rekapitulovat a přemítat o životě, o napojení na své nevědomí. Vytáhnou na povrch skryté myšlenky, tajemství a ukončí, co je nutné.

PANNA
Merkur se pohybuje znamením Blíženců spolu se Sluncem a Marsem. Pro Panny nastává velmi akční období. Úplněk bude pod vlivem přísného Saturnu. Téma vlivu planet je domov a rodina. Panny by měly dořešit situace související s domovem a bydlením. Dostane se k nim zpráva, která bude zásadní. Pokud touží po změně bydlení, mohou plánovat, začít řešit s úřady své zázemí. Saturn bude dlouhodobě působit tak, aby si udělaly pořádek v souvislosti s domovem či rodinou. Situace mohou přinést povinnosti a závazky k rodičům a rodině. Saturn nese dlouhodobé problémy a těžkosti, které se musí vyřešit. Do oblasti bydlení a domova bude třeba investovat hodně energie a úsilí, ne vždy to bude snadné. Také je důležité dát si do pořádku své tělo. Novoluní přinese možnost pracovního posunu. Pracovně by si Panny měly polepšit. Červenec přinese zajímavé osoby, nová společenství a přátelství.

VÁHY
Venuše se pohybuje Rakem a přesune se do znamení Lva. Do úplňku je třeba dořešit s uzavřít téma sourozenců, osoby blízké, vzdělávání, úřadů a cest (zejména za vzděláním). Venuše se pohybuje Rakem a svítí na témata domov, rodina, ženy rodu. Jakmile se Venuše přesune do znamení Lva, bude mít vliv na téma dětí, plodů a výtvorů, partnerů. V době novoluní se otevírá téma vzdělávání, rozšíření vědomostí, cestování a zahraničí. Venuše se přibližuje k Jupiteru a společně s Lunou přinese rozmach a štěstí v podobě partnera, pracovního úspěchu, přeje též tvorbě a dětem, které jsou také plody života. Objeví se nenadálá inspirace, touha po změnách, probudí se originalita a přitažlivost osob narozených ve znamení Vah. Červenec přináší téma bydlení, práce a kariérního posunu.

ŠTÍR
Úplněk přinese Štírům ukončení a uzavření finanční a majetkové kapitoly. V této době by se mělo vše dořešit. Planety Mars, Merkur a Slunce v konjunkci ve znamení Blíženců mají vliv na peníze Štírů. Celý měsíc budou řešit, podepisovat a hovořit o majetkových záležitostech. Saturn Štíry učil od podzimu 2012 do konce roku 2014 jak zacházet s penězi, také ještě jaro a léto připomenou nevyřešené záležitosti. Novoluní aktivuje sexualitu a věci mezi nebem a zemí, okultní tématiku. Štíři mají k tajemnu velmi blízko, jelikož Bůh podsvětí, Pluto, je vládcem znamení Štíra. Červen otevře touhu po sexu a láskách. Může se objevit někdo z minulých časů. Červenec má zajímavé postavení Luny s Plutem, které přinese osudovou událost, která promění život Štírů.

STŘELEC
Začátkem měsíce přinese úplněk uzavření vztahových záležitostí v životě Střelců, ukončení, změny a nové nastavení smluv a dohod. Toto je zlomové období pro Střelce, je dobré nastavit si nová vztahová pravidla, vytvořit si pořádek ve vztazích a smluvních dohodách. Luna se dostane do konjunkce se Saturnem a ovlivní důležitá rozhodnutí. Na novoluní bude Jupiter v pěkném postavení na Uran, planetu zvratů. Je zde možnost nenadálého štěstí. Střelci se mohou ocitnout ve zvlášť příznivé situaci. Mohou se chopit příležitostí, kolem kterých ostatní procházejí bez povšimnutí. Přikládají velký význam osobní svobodě a odmítají jakékoliv omezování - tento aspekt přinese zásadní změnu a obrat. Téma celého měsíce jsou dohody, smlouvy a vztahové záležitosti. Novoluní přinese čerstvý vítr do těchto témat, tedy nové dohody a smluvní ujednání. Červenec bude mít vliv na peníze a majetek sdílený s další osobou nebo institucí (hypotéky, prodej a nákup majetku, který je vlastněný společně s někým).

KOZOROH
Saturn se pohybuje Střelcem a v době úplňku se Luna dostane do blízkosti jeho vlivu. Úplněk ovlivní a zamává s emocemi a psychikou Kozorohů. Vyplují na povrch záležitosti, ukryté hluboko uvnitř. Budou muset přemítat a rozjímat o životě. Co chtějí změnit ve svém životě, které situace jim nevyhovují. Kozorozi touží po změně. Úplněk po nich bude chtít přehodnotit některé životní situace. Vše, co zamlčují, ukrývají, se odtajní. Novoluní bude mít vliv na zdraví, psychiku a zdravý život Kozorohů. Zde je třeba ozdravit a urovnat i vztahy, které nejsou ideální. Tento měsíc by měli věnovat sobě, udělat něco pro sebe - své fyzické a psychické zdraví. Saturn je v nepříjemném postavení na Merkur. Pozor tedy na veškerou komunikaci, je vhodné dbát zvýšené obezřetnosti při cestování, na to, co kde říkají a píší. Červenec přinese úplněk ve vlastním znamení a také se ukončí a uzavřou nějaké dohody, smluvní ujednání a vztahové záležitosti.

VODNÁŘ
Úplněk Vodnářům pomůže prověřit přátele a blízké lidi. Ukončí a uzavřou životní situace týkající se společenství, přátel a blízkých vazeb. Někdo jim ze života odejde, ale jen proto, že uvolní místo jinému. Mohou prožít citové zklamání, které je prověrkou partnerství dvou lidí. Novoluní přinese téma partnerských vztahů, lásky, dětí, plodnosti a tvořivosti. Uran je v dobrém postavení na Jupiter, planetu štěstí. Zde Uran přináší životní zvraty, které budou ku prospěchu Vodnářů. Změny je posunou ke štěstí. Červenec zahraje na psychiku a zdraví Vodnářů či osob jim blízkých.

RYBY
Úplněk přinese zklamání, ukončení a uzavření životní kapitoly týkající se práce a kariéry. Slunce s Marsem a Merkurem přinesou zprávy, které zrozence Ryb zřejmě nepotěší. Luna v nepříjemném postavení na Neptun varuje před alkoholem, chemickými preparáty a léky. Nepříjemné výzvy je třeba brát jako nutné zlo, které ve finále nemusí znamenat vždy jen to hrozné. Ryby by neměly podléhat panice a psychickým tlakům, udělají lépe, když nechají všemu volný průběh a počkají na novoluní, které přinese svěží vítr do témat domov, rodina a zázemí. Jupiter je v dobrém postavení na Uran, planetu náhod, uvolnění. Zde Uran přináší životní zvraty, které budou ku prospěchu Ryb. Změny je posunou ke štěstí. Změny by se měly týkat bydlení a domova. Pokud Ryby touží po stěhování či přesunu, pak je červen doba aktivních změn. Doporučuji neotálet, nečekat a jednat. Planety veškeré tyto aktivity podpoří. Červenec přinese změny v přátelích a posun v lásce a partnerství, nové pracovní a partnerské vztahy. Bude to plodné období.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, tel. 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427535
DnesDnes643
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2733
Tento měsícTento měsíc23014

Partnerské weby

apartman banner