Vyznat se dobře v možnostech a metodách léčby, odhalit příčiny onemocnění dá práci nejen lékařům. Vyzpovídali jsme poradkyni Květu Drábkovou, která lidem pomáhá v nelehkých situacích, kdy se necítí dobře, propukne u nich nemoc. Co dělat, když všechno selže? Je lepší vyčkávat, nebo hledat pomoc včas? Na to už nám odpověděla sama.
Jak s lidmi, kteří vás požádají o pomoc, pracujete?
Pomocí automatické kresby, bylin, přírodních produktů a vlastních schopností vyhledávám nejjednodušší cestu k odstranění příčiny potíží, nikoli jen viditelných důsledků. Nedílnou součástí léčení je i energetické působení - jsem reiki mistr. Celá moje činnost byla založena vždy pouze na tom, že někdo, komu jsem pomohla vrátit zdraví anebo pro něj zpracovala například horoskop, mne doporučil na základě své vlastní zkušenosti a spokojenosti dalším lidem. Dokonce mě někdy doporučila i doktorka medicíny…
Vaší hlavní náplní v poradenství je najít příčinu onemocnění, vyladění čaker. Co si máme pod pojmem harmonizace čaker představit?
Harmonizace čaker je proces, při kterém pomáháte otevřít čakry tak, aby jimi mohla dostatečně proudit energie a váš život se stal harmonickým a šťastným. Harmonizace čaker je možná několika různými způsoby. Můžete poslouchat hudbu a harmonizovat pomocí barev spojených s jednotlivými čakrami, absolvovat ošetření nebo zasvěcení reiki, meditovat. V uspěchané době ale na to nemá člověk čas, takže si je lepší nechat čakry zharmonizovat od někoho, kdo tomu rozumí. Na každého člověka je nutné zpracovat údaje, vytvořit si automatickou kresbu a podle té potom přesně působit na problémová místa. Tedy hlavně na taková místa, která způsobují onu příčinu onemocnění.
Je pravda, že můžete pomoci jen tomu, kdo si o pomoc řekne?
Ano. Ten, kdo potřebuje pomoc, si o ni musí říci, jinak je těžké mu pomoci. Jsem přesvědčena, že kdyby mnozí lidé věděli, co se s nimi doopravdy děje, tak by se ozvali včas. Mnohdy například vědecké metody nejsou pro svou malou citlivost ještě schopny počínající nádor odhalit, zatímco já dokážu vidět postižené oblasti již v době, kdy se proces ještě zcela nerozběhl a je možné jej přírodními a neinvazivními způsoby lokalizovat a pomocí energetického působení a bylinek nebo bylinkových preparátů upravit a posílit imunitu člověka tak, aby se jeho organismus dokázal zhoubnému procesu ještě včas ubránit. Mnoho lidí si ale řekne o pomoc až tehdy, když už je onemocnění akutní. To je potom špatně.
Dá se působit i na děti?
Působit se dá na každého, na děti stejně jako na dospělé, dokonce mám velmi dobré výsledky i při práci s domácími mazlíčky. Pokud je to živý tvor, tak přijímá energii.
Kdo jsou vaši nejhorší klienti?
Nemohu říci, že by někdo byl horší nebo lepší, vždycky to je člověk, který potřebuje pomoci. Trochu se jen podivuji nad těmi, kteří přebíhají od jednoho poradce ke druhému, jedí bylinky tu od jednoho, tu od druhého, chtějí vyzkoušet všechno a všechny. Musím říci, že tudy cesta nevede. Člověk by měl mít i trochu zodpovědnosti, hovoříme o zodpovědnosti ke svému zdraví, k sobě samému.
Jsou informace u vás stejně důvěrné jako u lékaře?
Samozřejmě, bez důvěry by to nešlo. Stejně tak, jako by měl mít nemocný člověk důvěru v toho, kdo ho léčí, musí ale i poradce věřit, že chce daný člověk pro své zdraví něco udělat. A informace – ty se dál neposílají.
(hen)
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2371161
DnesDnes411
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden411
Tento měsícTento měsíc25396

Partnerské weby

apartman banner