Mám velmi citlivou pokožku a běžná mýdla mi nedělají dobře. Kamarádka mi poradila, že mám používat olivová mýdla. Prý se jí osvědčují i na mytí vlasů… Čtenářka J. K., Prácheň
Olivový olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, minerálních látek a také vitaminu A, D, E a K. V kosmetice je často používaný pro svoje univerzální a výjimečné vlastnosti. Kosmetické výrobky s přísadou oliv jsou ceněny zejména proto, že zanechávají pokožku jemnou, vláčnou, udržují potřebnou vlhkost a výborně se vstřebávají. Také zabraňují tvorbě šupinek a suchých míst na pokožce. Ke zcela unikátním produktům patří tradiční zelené mýdlo z čistého olivového oleje Papoutsanis. Při jeho výrobě se používá prověřených výrobních postupů a zkušeností z více než stotřicetileté existence továrny Papoutsanis, která má na řeckém trhu výsadní postavení, zaujímá na něm dominantní pozici. Využívá nejmodernější technologie výroby i s ohledem na životní prostředí. Ošetření tímto stoprocentně přírodním produktem, který neobsahuje aditiva a další uměle vyrobené příměsi, dodá pleti sametový vzhled. Mýdlo je jemné, čistí, aniž by ji vysušovalo a zanechá ji vláčnou bez zbytků mastnoty, má také regenerační vlastnosti na kožní buňky, navíc je na používání velmi příjemné. Je to skvělá volba pro citlivou pleť, dobře ho toleruje i pokožka s nejrůznějšími kožními problémy, ideální je i pro mytí suchého typu vlasů.
(es)
Tradiční zelené mýdlo Papoutsanis si lze objednat prostřednictvím zásilkového obchodu Spirit na telefonních číslech 472 744 568 a 844 111 172 nebo přes internet: www.spiritobchod.cz či na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472286
DnesDnes310
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2701
Tento měsícTento měsíc3916

Partnerské weby

apartman banner