Novoluní proběhne 16. července ve znamení Raka. V Raku budou přitom v konjunkci blízko sebe Slunce, Luna, Mars a Merkur. Aktivuje se téma domov, rodina, rodičovství, děti a zázemí. Úplněk nastává 2. července ve znamení Kozoroha a následně ještě 31. července ve vzdušném Vodnáři. Úplněk v Kozorohu přináší všem bytostem do života téma pracovních a partnerských vztahů, řešit se budou i majetek, pořádek a pravidla. V době úplňku je nutné nastolit řád a nová pravidla. O tomto úplňku bude Luna přebíhat přes karmický Saturn, lidé budou muset dělat důležitá - osudová rozhodnutí. Úplněk ve Vodnáři přinese konfrontaci s tématy volnost, svoboda, cestování do dalekých krajin. Vliv Uranu, planety zvratů a změn, přinese ukončení jakési nevyhovující situace související se svobodou a volností. Dojde na osvobození se od problémů, závazků či starostí. Koncem měsíce, od 25. července, začne Venuše couvat, až od 6. září nabere přímý směr. Venuše přinese nějaké staré lásky, hodnoty, jež se vynoří z dob minulých. Třiačtyřicet dní budeme vzpomínat a setkávat se s minulostí. Saturn se pohybuje od poloviny června ve Štíru, kde setrvá až do konce léta. V tomto období se proto řeší téma peněz spřízněných osob, okultismu, morálních hodnost, sexuality. Přijdou omezení a životní zkoušky v těchto tématech. Pozor na nepoctivé chování. Je vhodná obezřetnost v rámci financí, do nichž může zasahovat druhá osoba či banka. Je třeba dodržovat daná pravidla, nepodvádět, mít jasno v penězích - zvláště pohybujete-li se ve světě financí a smluv s penězi souvisejících. Pokud tomu tak nebude, Saturn zasáhne. Učí nás v tomto období finanční inteligenci, nedovolí nám využívat druhé. Dalším tématem tohoto období je - jak žít čistý život, nezaplést se se zákony, dodržovat pravidla společnosti, nenechat se vtáhnout mezi lidi, kteří žijí podivným způsobem na okraji společnosti. Nevyhledávejte tento typ lidí. Může přijít i určité omezení nebo životní zkouška v oblasti sexu, pozor na sexuální zneužívání, využívání. Dbejte na morálku i pořádek v sexualitě. Vyhýbejte se promiskuitě, pracujte na svém egu. Věřte si, opusťte deprese, smutky a závislosti na někom či něčem, vydejte se směrem k úspěchu. Budete se pravděpodobněji i více setkávat se situacemi souvisejícími se světem ezoteriky a tajemna. Držte se hesla - „nečiň ostatním to, co nechceš, aby ostatní činili tobě“.

BERAN
Začátkem měsíce budou Mars a Slunce ve své blízkosti a Berani budou mít napilno. Úplněk v Kozorohu přinese důležitou informaci související s prací - kariérou. V práci je čekají změny. Téma měsíce je - domov, rodina, děti a zázemí. V polovině měsíce se do konjunkce v Raku přesunou Slunce, Luna, Mars a Merkur. Berani by měli využít příjemného postavení a vlivu těchto planet ke komunikaci, vyřizování a zařizování (zejména ve spojení s rodinou, domovem). Úplněk ve Vodnáři ovlivní srpen, a to v tématu přátelé a osoby blízké. Zde budou muset ukončit kamarádství nebo fungování ve společnosti, kde se necítí dobře. Nezadaní mohou potkat partnera. Plodnost a kreativita v srpnu budou silné - přinesou děti, plody a výtvory.

BÝK
Venuše se pohybuje Lvem a koncem měsíce se přesune do znamení Panny. Úplněk v Kozorohu, hned začátkem měsíce, tlačí na dořešení dovolené, zahraniční cesty, rozhodnutí v souvislosti se vzděláním či rozšířením vědomostí. V první polovině měsíce planeta Venuše přeběhne přes Jupiter, planetu štěstí, ve znamení Lva. Býci mohou očekávat štěstí v partnerství ve spojitosti s dětmi, lze plánovat rodinnou sešlost. Novoluní otevře téma úřady, cestování, vzdělávání, komunikace. Býci mohou koupit dopravní prostředek, vydat se na cesty. Úplněk ve znamení Vodnáře bude mít vliv na změny a zvraty v pracovní oblasti, ale ty pocítí Býci až v měsíci srpnu.

BLÍŽENCI
Merkur se pohybuje Blíženci a bude se přesouvat do znamení Raka a poté do Lva. Při úplňku v Kozorohu se Luna dostane do blízkosti karmického Pluta, tedy lidé budou nuceni činit důležitá rozhodnutí. Blížencům se otevírá téma peníze sdílené s další osobou, institucí či bankou. Mělo by se uzavřít či dokončit dlouhodobé řešení v záležitosti majetku související s někým dalším. Dalším tématem je sexualita. Blíženci si uvědomí, s kým chtějí či nechtějí pobývat „v posteli“. V polovině měsíce se k sobě přiblíží Slunce, Luna, Merkur a Mars. Toto zajímavé a pozitivní seskupení planet bude mít vliv na peníze, hodnoty a majetek. Budou-li Blíženci aktivní, bude se jim dařit. Úplněk koncem měsíce ovlivní cestování, dovolenou, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Ovšem vliv tohoto úplňku pocítí Blíženci až v srpnu.

RAK
Raci jsou pod vlivem Luny. Začátkem měsíce proběhne úplněk v Kozorohu - Luna bude v konjunkci s Plutem. Tedy Raci musí udělat rozhodnutí v tématu vztahy a smluvní dohody. Budou řešit partnera nebo pracovní partnerství. Slunce a Mars, planeta aktivity, se pohybují Rakem. Raci budou činorodí, planety jim nedají vydechnout. Novoluní jim přinese novou energii a plány do života. V této době by měli Raci začít novou životní kapitolu. V polovině měsíce se budou Rakem pohybovat Slunce, Luna, Merkur a Mars. Raci mají otevřené dveře, kamkoli budou chtít. Měli by dát o sobě vědět, mluvit, psát, být aktivní. Kdo využije pozitivní vliv tohoto seskupení, získá výhodu. Koncem měsíce přinese úplněk řešení v souvislosti s penězi, půjčkou, hypotékou, úvěrem či ve společném vlastnictví s další osobou. Tento vliv úplňku pocítí až v srpnu.

LEV
Slunce se pohybuje Rakem. Začátkem měsíce ovlivní úplněk zdraví a psychiku Lvů. Jelikož Luna bude přebíhat přes karmické Pluto, musí udělat osudové rozhodnutí. Lvi by si měli hlídat své zdraví i zdraví osob blízkých. Skrytý vliv planet útočí na zdravotní stránku. Lvíčci mohou řešit pracovní vztahy a spolupracovníky. Novoluní přinese zajímavé postavení Slunce, Luny, Merkuru a Marsu. Tyto planety se dostanou do blízkosti a budou společně působit na oblast psychiky. Také se v tuto dobu mohou odtajnit skryté informace. Psychika a emoce budou provázet Lvy při novoluní v Raku. Koncem měsíce se Merkur pohybuje znamením Lva, a tak by měli Lvi mluvit, psát a komunikovat. Planeta lásky Venuše se bude pohybovat Lvem spolu s Jupiterem, spolu rozsvítí lásku a hodnoty všech Lvů. Koncem měsíce začne Venuše couvat zpět Lvem a až druhý týden v září nabere přímý směr. Venuše tak pobude ve Lvu až do začátku října. V době, kdy bude Venuše couvat, se budou ozývat lásky z minulosti. Opráší se vzpomínky na minulost. Po celou dobu, kdy bude Venuše ve Lvu, budou lidé ve znamení Lva nepřehlédnutelní. Venuše jim dodá lesk a úspěch. Úplněk koncem měsíce bude mít vliv až v srpnu, a to na vztahové záležitosti, dohody a smlouvy.

PANNA
Merkur se pohybuje znamením Raka a ke konci měsíce se přesune do Lva. Úplněk začátkem měsíce bude mít vliv na potomky, plody a výtvory zrozenců ve znamení Panny. Také se otřese partnerský či pracovní vztah. Úplněk přináší emoce, hádky a nepříjemnosti, ale poté se vztahy pročistí a je opět klid. Novoluní bude pod silným vlivem planet, kdy se spolu potkají Slunce, Luna, Merkur a Mars. Pannám budou planety přát, dostanou se do společnosti, po které touží, mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost. Panny by měly jít mezi lidi, kteří stejně smýšlejí, k nimž chtějí zapadnout. Úplněk na konci měsíce přinese téma zdraví. Vliv tohoto úplňku se projeví až v srpnu, kdy je třeba pracovat na dobrém psychickém stavu mysli a dát si do pořádku zdraví.

VÁHA
Venuše se pohybuje Lvem. O úplňku v začátku července bude Luna přecházet přes karmické Pluto a Váhy budou muset udělat důležité rozhodnutí související s bydlením a domovem. Je třeba ukončit či uzavřít záležitosti se zázemím. Venuše se bude pohybovat ve druhé polovině měsíce po boku Jupitera, planety štěstí. Váhy čeká obrovský posun v pracovní činnosti. Váhy by měly využít novoluní a jeho vliv pro záležitosti související s prací a kariérou. Planety budou stát na jejich straně a pomohou jim v posunu vpřed. Úplněk koncem měsíce ovlivní téma děti, partneři, spolupracovníci. Vliv tohoto úplňku se projeví až v měsíci srpnu. Váhy by se měly připravit na vstup Černé Luny do Vah a tím zkomplikování některých životních situací. Černá Luna se přesune koncem prázdnin a zůstane v jejich znamení do června 2016.

ŠTÍR
Saturn se pohybuje ve zpětném chodu Štírem. Několik měsíců bude působit na Štíry, měnit jim život, tlačí je do ukončení nevyhovujících životních situací. Mars, planeta aktivity, probíhá Rakem a Slunce s Marsem se k sobě přiblíží, spojí svůj vliv. V době úplňku bude Luna přebíhat přes karmické Pluto, které vládne Štírům. Toto postavení přinese osudové rozhodnutí, které se bude týkat sourozence, cestování včetně dopravního prostředku a komunikace. Pozor na zbrklé jednání související s jízdami či cestami. V tuto dobu Štíři mohou potkat důležitou osobu. Novoluní otevírá téma vzdělání, touhu po zahraniční cestě, otevírá též úřední a soudní záležitosti, ale hlavně téma rozšíření vědomostí, plánování kurzů a školení. Úplněk koncem měsíce bude mít vliv v srpnu a přinese téma domov, rodina, zázemí a bydlení.

STŘELEC
Jupiter se pohybuje Lvem v přítomnosti Venuše, planety hodnot a lásky. Úplněk začátkem měsíce bude ovlivněn Plutem, přes které přeběhne Luna. Tento aspekt přinese důležité rozhodnutí v životě Střelců v oblasti peněz a majetku. Úplněk uzavře a ukončí situace související s hodnotami. Venuše se bude pohybovat u Jupiteru, Střelci mohou očekávat, že jim do života vstoupí někdo z minulosti - bývalá láska, nějaká osoba. Kdo touží po lásce, dočká se. Polovina měsíce (novoluní), kdy se spojí vliv Slunce, Luny, Marsu a Merkuru, pozitivně ovlivní peníze a majetek sdílený s další osobou nebo institucí (hypotéky, prodej a nákup majetku, který vlastní Střelci společně s někým). Úplněk na konci měsíce ukončí záležitosti, které se týkají sourozence, cestování, dopravního prostředku, komunikace. Vliv se projeví v dalším měsíci.

KOZOROH
Saturn se pohybuje Štírem. O úplňku ve vlastním znamení za silného působení mocného Pluta budou lidé narození v Kozorohu ukončovat a uzavírat nejednu životní situaci. Rozhodnutí bude zásadní a osudové. Co chtějí ukončit, nechť ukončí a uzavřou. Saturn jim během léta připomene, zda mají uspořádané své finanční a majetkové záležitosti. Novoluní přinese téma vztahy, smlouvy a dohody. Kozorozi mohou potkat zajímavou osobu, která ovlivní jejich budoucnost, pracovního - životního partnera, mohou podepsat či dohodnout důležitou smlouvu, spolupráci. Druhý úplněk ovlivní peníze a majetek Kozorohů, ale vliv se projeví až v srpnu.

VODNÁŘ
Vodnáři prožijí úplněk začátkem měsíce rekapitulací událostí minulých. Budou přemýšlet, co chtějí ukončit, v čem pokračovat dál. Psychika bude gradovat. V této době budou napojeni na své nitro, na minulé životy. Vyplouvají na povrch tajné nebo ukrývané situace. Vodnáři se budou připravovat na úplněk, který proběhne v jejich znamení koncem měsíce. Zajímavé postavení úplňku v Kozorohu přinese zprávu, která změní jejich životní cestu. Novoluní bude mít vliv na jejich zdraví a duševní pohodu. Doporučuji věnovat energii zdravému životnímu stylu, prevenci ve spojitosti se zdravím. Celý měsíc je vhodné hlídat si vlastní osobu, udržovat si psychickou pohodu a být ve střehu zejména den před úplňkem, tedy 30. července. Síla úplňku se projeví až v srpnu - uzavřou životní situaci, aby se našli a začali jinak.

RYBY
Úplněk začátkem měsíce ovlivní téma lidé, společnost, přátelé a osoby blízké. V době úplňku bude třeba ukončit a uzavřít přátelství, fungování ve skupině či určité společnosti. Luna bude přebíhat přes karmické Pluto, rozhodnutí bude osudové. Ryby by si měly uspořádat své okolí a společnost, ve které se nacházejí. Novoluní otevírá téma děti, potomstvo a partneři. Kdo touží po dítěti, má možnost zplodit dítě, pokud chcete vytvořit velké dílo, je novoluní ideální doba. Jupiter se pohybuje spolu s Venuší, planetou lásky. Rybičky mohou potkat svou lásku, naleznou hodnoty, které přicházejí z minulosti. Každý uznává jiné hodnoty, někdo peníze, úspěch, jiný lásku. Úplněk na konci měsíce bude působit v srpnu. Na Ryby bude mít vliv v oblasti psychiky, dojde na rekapitulaci minulého roku. Ryby se budou připravovat na ukončení nevyhovující životní situace.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, tel. 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472073
DnesDnes97
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2488
Tento měsícTento měsíc3703

Partnerské weby

apartman banner