Rituály nám mohou pomoci cosi změnit, nastartovat novou etapu v životě. S rituály aktivně pracuje astroložka, kartářka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová a na základě svých zkušeností ty nejlepší zařadila do svých publikací Kniha rituálů, Magické rituály a další. Jak uvádí, zejména každý úplněk a novoluní jsou vhodné k rituálům. Podle toho, v jakém znamení probíhají, je třeba vybírat odpovídající záměr, cíl, aby byl jejich účinek umocněn...
Jaký bude podle Martiny Blaženy Boháčové měsíc červenec?
Bude vhodný pro investice, hodně se toho bude dít kolem financí. Je to měsíc prázdnin a lidé se budou snažit trávit co nejvíce času se svou rodinou. Měli by ale počítat a hlídat si svou pokladnu. Navíc je červenec měsícem, v němž se budou události točit i kolem kariéry a pracovních aktivit. Jedinci, kteří na sobě zapracovali, se mohou dočkat povýšení. Ale lidé, kteří něco zanedbali, budou naopak muset řešit stav, v němž bude ohrožena jejich práce nebo se zkomplikuje jejich pozice. Nejvýrazněji se změny projeví právě v období kolem úplňku.
Jaký rituál lze doporučit pro červencový úplněk?
Úplněk proběhne 2. července ve znamení Kozoroha. Bude velmi silný, protože se bojovná planeta Mars bude objímat se Sluncem v Raku a osudová planeta Pluto bude silně působit na Lunu v Kozorohu. A co vyhraje - kariéra, nebo rodina? Je nutné přemýšlet, jak tyto dvě oblasti spojit. V době tohoto úplňku doporučuji, abyste si promysleli, co chcete, kam směřujete, v čem se chcete posunout. A jestliže vám okolí bude klást překážky, nedejte se! Ukažte svou sílu a schopnost prosadit se. Vybrala jsem rituál na zvýšení příjmu, pracovní postup a novou kariéru, neboť vždy, když probíhá úplněk pod vlivem Kozoroha, je čas pracovat na povýšení či nové práci. Rituál si udělejte hned ráno a pracujte na něm intenzivně několik dní. Nejlepší je technika 21 dní. Rituál k získání práce svých snů je jednoduchý. Téma si můžete změnit podle toho, co řešíte. Nezapomínejte na to, že ve všech rituálech pracujete hlavně sami se sebou, se svým podvědomím a svými energiemi. Vy jste tím, kdo může vše změnit. Je ale důležité si věřit a být ve správnou dobu na správném místě.
Co budeme k rituálu potřebovat?
Připravte si papír a tužku. Zelený papír je nejvhodnější, ale nemáte-li ho, nevadí. Zapalte si zelenou svíci. Ta by měla být opravdu zelená. Pusťte si hudbu. Jednou z hlavních věcí je vědět, co chcete. Čím konkrétnější představa, tím lépe. Často se setkávám s tím, že za mnou přijde člověk, který hledá práci. Ale když se ho zeptám, co by chtěl dělat, co umí, řekne, že neví. Člověk musí alespoň rámcově vědět, co chce. Proto než začnete pracovat na rituálu, napište si na papír, jak si svou práci představujete a co umíte. Přemýšlejte. Až to budete mít, napište si vedle toho věty v přítomném čase - jako že už to máte. Jde o autosugesci - namluvíte svému podvědomí, že to co pravda není, vlastně pravda je. Každý den si neustále opakujte, co umíte a jak má vypadat vaše práce. Rituálem začněte a potom jděte pevně za svým cílem. V době, kdy budete provozovat tento rituál, si představujte práci svých snů a vytvořte si film a promítejte si ho před svým vnitřním zrakem. Například - ráno vstanete, oblečete se. Nasedáte do auta, jedete do práce. Šéf vás vítá, je s vámi spokojen. Kdo chce pracovat s klienty, může si představovat plnou čekárnu lidí, jak jsou všichni spokojeni, jak mu každý dává s radostí penízky a jak on je s radostí přijímá. Scénář filmu je na vás. Můžete si představovat svou firmu, klienty - fantazii se meze nekladou. Třeba:
Jsem úspěšná a krásná žena, pro hojnost a úspěch jsem stvořená. Úspěch mne provází každý den. Je skutečný! Není to sen! Mám práci, která naplňuje život můj. Prožívám ráda úspěch svůj. Děkuji.
Až otevřete oči, napište si na papírek např. „Mám práci, která je podle mých představ, vydělávám si ve své práci dostatek financí, žiji v hojnosti, mám práci, ve které jsem samostatný.“ Napište si prostě to, po čem toužíte, a napište to v době rituálu dvakrát. Jeden papír přeložte a dejte do obálky. Obálku zapečeťte voskem ze zelené svíce. Druhý papír společně s tím, na nějž jste napsali, co umíte a jak by měla vypadat vaše práce, pověste na viditelné místo a každý den pracujte s tím, že už práci snů máte. Celých 21 dní intenzivně pracujte na svém přání. Potom už můžete klidně přidat přání další a vracet se ve svých myšlenkách k pracovnímu projektu vždy, když budete mít čas. Nezapomeňte, že když člověk na něčem pracuje, měl by s touto myšlenkou usínat i vstávat. Přeji hodně štěstí a nezapomeňte, že události, které vás v životě potkávají, se dějí podle vašich vzorců duše, podle vašich programů. Chcete-li, aby se děly jinak, je potřeba změnit své vnitřní nastavení. Pomoci vám mohou např. pracovní kniha a karty Karmický Saturn. Pracujte na sobě každý den a překvapí vás, jak úžasné věci se začnou dít. A hlavně se život bude odehrávat podle vašich představ, nebudete vláčeni osudem, ale sami si své prožitky zorganizujete!
(nam)
Kontakt: Martina Blažena Boháčová - tel. 603 375 626

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475176
DnesDnes343
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1517
Tento měsícTento měsíc6806

Partnerské weby

apartman banner