Novoluní nás čeká 13. října ve znamení Vah, bude mít vliv na téma vztahů, veškerých dohod a smluvních ujednání. Díky vlivu Luny vzniknou nová přátelství, diplomacie vystoupí do popředí. Merkur se bude vyskytovat po celý měsíc v blízkosti Černé Luny ve

Vahách. Tento aspekt nám může přinést osudovou zprávu, zásadní rozhodnutí, karmickou zkoušku.
Úplněk proběhne 27. října ve znamení Býka a ovlivní téma majetku, finančních záležitostí, domova a zázemí. Energie budou v této době velmi silné a ukončí vše, co nemá pokračovat, pomůže dořešit, dokončit situace spojené s výše popsaným tématem. Nastavují se nová pravidla. Mars, Jupiter a Venuše spolu tvoří konjunkci, z toho plyne zvýšená aktivita financí, ale také dalších hodnot, zejména lásky.

 

BERAN
Mars se pohybuje Pannou v blízkosti Jupiteru. Tedy vyvíjená aktivita bude souviset se zdravím a službou. V této době můžete věnovat pozornost svému zdravotnímu stavu nebo pečovat o zdraví osob blízkých. Vše, co učiníte pro zdraví, bude přínosem do budoucna. Novoluní otevře téma vztahů, smluv a ujednání. Budete dojednávat nové podmínky, podepisovat listiny a dohody. Couvající Merkur změnil některá rozhodnutí a nyní je pravý čas dokonat veškeré písemnosti. Černá Luna u Merkuru s karmickým uzlem přináší osudové situace spojené s dohodami. Úplněk koncem měsíce ovlivní dořešení, ukončení finančních a majetkových záležitostí. Listopadové seskupení planet s Černou Lunou přinese karmickou událost ve vztazích a dohodách. Ukáže se, kdo a jak plní sliby, závazky, můžete se setkat s nedodržením ujednání, dohody.

BÝK
Venuše se pohybuje ze Lva do Panny. Hlídejte si své zdraví i zdraví osob blízkých. Jelikož dlouhodobě působí v této oblasti i Černá Luna, nelze brát varování na lehkou váhu. Od novoluní do úplňku byste si měli dát pozor na svou osobu. Dlouhodobě nemocným může Luna přitížit. V kritické dny před úplňkem, zejména 26. října, je lépe neriskovat. Doporučuji žít a stravovat se zdravě, něco pro své zdraví udělat. Pokud jste odkládali nějaký nezbytný lékařský výkon či návštěvu lékaře, tento měsíc je k tomu vhodný, ovšem mimo kritické dny výše popsané. Konec měsíce otevře vztahové záležitosti. V této době se završí veškeré situace, které nefungují, nemají pokračovat. Vztahy, smlouvy a dohody se uzavřou. Úplňkem se najdete a naberete nový směr, posílí vás svěží energie. Mars, Venuše a Jupiter v konjunkci spojí svůj vliv a přinesou vám posun a aktivitu do života. Listopad pak přichází s novým smluvním ujednáním, dohodami a vztahovými záležitostmi. Začnou platit nové smlouvy, pravidla.

BLÍŽENCI
Merkur se pohybuje tam a zpět Váhami, od 9. října nabere směr kupředu. Couvající Merkur přinesl osobu z minulosti, která se vám ozvala. Celý měsíc bude v jeho blízkosti Černá Luna, která přináší životní zkoušky, těžkosti a pokušení. Merkur přinese zprávu, která vás nepotěší, dojde na zklamání v partnerských vztazích a láskách. Novoluní nese aktivitu do nového projektu. Toužíte-li po dítěti, je k početí vhodný čas. Do života vám vstoupí důležitá osoba. Pokud hledáte novou lásku, přijde. Úplněk vám koncem měsíce otevře rekapitulaci, sáhnete si do svědomí. Budete se připravovat na listopadový úplněk, který proběhne ve vašem znamení. Do té doby byste měli dořešit vztahové záležitosti, uvědomit si, co chcete ukončit, v čem nastavit nová pravidla. Toto období vám také přináší tajemství, skryté nepřátele a hloubání nad životem. Psychika a zdraví budou aktivovány.

RAK
Musíte poslouchat vliv Luny. Novoluní ve Vahách vám přinese téma domov, zázemí a rodina. Měli byste tedy utužovat rodinné kořeny, věnovat se ženám rodu, pracovat na svém obydlí, přemýšlet, s kým chcete sdílet noci. Nespokojení jedinci budou přemýšlet o novém bydlení či změně, a to díky Černé Luně, jež je k tomu bude ponoukat. Ovšem vše, co se děje pod Černou Lunou, nemusí být správné. Pocity mohou být leckdy přímo ďábelské, budou s vámi doslova šít všichni rarášci. Jakékoli změny byste měli důkladně promýšlet. Úplněk v Býku vám může přinést zklamání od osoby blízké. Pokud se necítíte dobře v určité společnosti, společenství, je dobré ukončit tyto vztahy a posunout se dál. Na každém konci něco hezkého začíná. Listopad vám přinese lásku, pokud ji hledáte, téma děti a také důležitou osobu pro budoucnost.

LEV
Slunce působí v oblasti Vah a přesune se do Štíra, bude působit na téma cesty, komunikace, učení a vzdělávání. V době novoluní se pohybují Slunce, Luna a Černá Luna s Merkurem ve Vahách. Může tak přijít nepříjemná zpráva, pomluva. Přesto byste měli být slyšet a vidět, jezdit, učit sebe či druhé. Podzim je pro vás nejsilnější období, využijte veškeré své síly. Úplněk vám přinese uzavření nebo ukončení čehosi v rámci práce. A tím se vám otevřou nové možnosti související s prací a kariérou. Kdo očekává posun a změny, musí pro vzestup něco obětovat. Lepší práce nepřijde, pokud člověk něco nezmění. Je na čase začít dělat cosi jinak. Listopad vám pak přinese aktivity v souvislosti s bydlením, rodinou a zázemím. Ve hře jsou Slunce, Luna a Merkur, posel zpráv. Kdo touží po změně bydlení či pracovního zázemí, měl by pomýšlet na přesun.

PANNA
Merkur se pohybuje Váhami a v jeho blízkosti se vyskytuje Černá Luna. Přichází karmická, osudová zkouška v podobě majetku a financí. Merkur vám přinese zprávy - zda dobré či špatné, necháme vesmíru. Černá Luna do všeho vnese touhy a pokušení. Jestli má být určitá hodnota v rukách dané osoby, ukáže čas. Jupiter však přeje velkému životnímu posunu a nenechá vás udělat špatné rozhodnutí. Mars, planeta aktivity, putuje Pannou, a tak se nezastavíte. Budete muset být aktivní, přitom se vše bude točit kolem vaší osoby. Úplněk uzavře a dokončí téma související s úřady, soudy, vírou a náboženstvím, vzděláním, zahraničím a rozšířením vědomostí. Tato témata završíte, bude vám jasno. Koncem měsíce bude v Panně Mars, Venuše poblíž Jupiteru. Štěstí vám bude přát. Budete-li aktivní, dostane se vám zhodnocení. Listopad vám následně přinese úspěšné jednání, vyřizování na úřadech, cesty a přínos v získávání či předávání informací.

VÁHY
Venuše se přesouvá ze znamení Lva do Panny. Slunce a Merkur se vyskytují v blízkosti Černé Luny na hvězdné mapě ve Vahách. Projdete tak osudovou, karmickou zkouškou, jež přinese zprávy týkající se vaší osoby. Přijde pokušení, kterému byste měli odolat. Novoluní ve vašem znamení zavane jako svěží vítr. Získáte energii k tomu začít něco nového. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, nová láska, nový partner či spolupracovník. Pokud toužíte po dítěti, je toto vhodná doba pro početí nového života, ale také k tomu začít novou práci či projekt. Úplněk vás bude nejspíš tlačit do dokončení, uzavření a vyřešení financí a majetku sdíleného s další osobou či bankou. Budete hovořit, komunikovat, podepisovat a všude se o vás bude mluvit. Vaše aktivita se bude točit kolem peněz, lásky a partnerů. Ovšem nic není tak, jak byste chtěli. Ve Vahách je Černá Luna a ta bude dlouhodobě brzdit, škodit, popichovat čertíky a touhy, které se ukrývají hluboko uvnitř vás. Listopad bude nadále aktivovat téma peníze a majetek, budete v jednom kole.

ŠTÍR
Mars se pohybuje znamením Panny. Měli byste věnovat pozornost svému zdravotnímu stavu, žít a jíst zdravě, zbavit se zlozvyků a závislostí. Mars ovlivní vaše spolupracovníky a kolegy. Můžete očekávat zásadní změny související s prací a lidmi kolem pracovních aktivit. Novoluní, jež ovlivní Černá Luna s Merkurem, vám přinese do života špatné, nepříjemné zprávy, případně pomluvy. Někdo vám může záměrně škodit. Na povrch se mohou dostat tajnosti a tajemství. Naštěstí se u Marsu nachází Jupiter, takže nakonec vše dopadne dobře. Doporučuji, abyste se nenechali do ničeho zatáhnout. Úplněk přinese uzavření a ukončení smluvních dohod, vztahové záležitosti se dořeší. Něco končí a něco začíná. Do vašeho života vstoupí nová, důležitá osoba, která ovlivní vaši budoucnost. Po dlouhé době se dohody podepíší a vztahová jednání ukončí. Budete muset rekapitulovat, ujasnit si, co chcete uzavřít, co se vám povedlo a na čem v listopadu zapracujete. Dávejte pozor na svou osobu, hlídejte si psychiku. V tomto čase je silné napojení na „druhý břeh“, jsou otevřeny vaše minulé životy, vyplouvají tajemství a tajnosti ukryté hluboko uvnitř. Listopad vám přinese potřebnou energii k tomu, abyste se vydali novou životní cestou.

STŘELEC
Jupiter se posunuje Pannou a v jeho blízkosti se nacházejí i Mars a Venuše. Toto seskupení ovlivní situace, které vám dopomohou ke splnění přání, ovlivní váš životní úspěch a posun. Budete zaneprázdněni, v plném nasazení, ale vaše práce přinese ovoce. Novoluní vám přinese nové partnerství, spolupracovníka, nové společenství osob či skupinu lidí, do které se zařadíte. Merkur ve spojení s Černou Lunou ovlivní osoby kolem vás. Může se objevit nepříjemná zpráva, pomluva. V této době je vhodné vytřídit si přátele a nejbližší osoby. Do života vám vstoupí důležitá osoba, osudová, která ovlivní vaši budoucnost. Koncem měsíce úplněk otevře téma zdraví nebo služby druhým, vliv přetrvá až do začátku listopadu. Listopad vytáhne na povrch tajnosti a tajemství, psychika zacloumá s vašimi city a emocemi. Měli byste začít rekapitulovat, ujasnit si, co chcete ukončit a kde se naopak posunout. Štěstí je na vaší straně, ovšem bude třeba změnit některé přátele.

KOZOROH
Saturn se pohybuje dlouhodobě Střelcem, Černá Luna řádí v oblasti práce, pracovních aktivit, ale i životního posunu. Nejprve si musíte uvědomit, co chcete od života, kam směřujete, co chcete ukončit a kde začít. Dostanete zprávu, která vám ukáže osudovou cestu. Novoluní vám přinese nové nasměrování v pracovních aktivitách. Můžete začít práci nově a jiným způsobem, otevřít nový projekt. Ovšem Černá Luna by vás mohla ponoukat, vytvářet nepříjemnosti, zdržovat či vyvolat touhu po práci, kterou mít nemůžete. Pracovní úspěch přijde příštím rokem, ve druhé polovině roku 2016 a v první polovině roku 2017 vám bude přát Jupiter. Do té doby si musíte počkat. Však každý plod má své porodní bolesti, musí projít vývojem. Marsem máte zaktivované vzdělávání, rozšiřování vědomostí, soudy a úřední jednání, zahraničí. Zde budete vyvíjet aktivitu. Konec měsíce prožijete pod vlivem úplňku. Měli byste vyřešit a dořešit partnerství, pracovní vztahy i vztahy s partnery doma, své lásky či téma dětí. Úplněk vám tyto záležitosti vyjasní. Listopad vám přinese důležitou osobu do života, hledáte-li spřízněnou duši, najdete ji. Můžete se posunout, dostat se do společnosti, po které toužíte.

VODNÁŘ
Mars má stále silný vliv na vaše peníze a majetek, jež jsou ve společném vlastnictví s další osobou. Aktivuje se i sexuální téma. Černá Luna s Merkurem přinesou nepříjemné zprávy související se soudy nebo úřady, s doklady, listinami. Novoluní otevře téma zahraničí, vzdělávání a učení, soudy a úřady. Novoluní přinese svěží vítr do těchto životních oblastí. Černá Luna vám ztěžuje úřední záležitosti, zpomaluje vás a brzdí, ale i ponouká. Měli byste být obezřetní a zatím se nepouštět do soudních sporů, abyste neprohráli. Posun můžete čekat v oblasti peněz a majetku sdílených s další osobou či institucí. Úplněk dokoná a vnese jasno do tématu domov, rodina, zejména ženy rodu a zázemí. Rodinné vztahy se mohou v této době vyhrotit. Listopad přinese posun na životní cestě a v pracovní činnosti, čekají vás nová práce a nové projekty.

RYBY
Planeta aktivity nabádá Ryby k řešení vztahů, smluv a veškerých dohod a podpisů. Černá Luna s Merkurem přinesou nepříjemnosti s financemi a majetkem. Špatné zprávy, nepříjemnosti spojené se sexem. Novoluní otevírá těma peněz. Přinese příjemný, svěží vítr do tohoto tématu. Ryby se mohou zamilovat, začít si avantýru. Ovšem pozor na proradnou Černou Lunu, která probouzí touhy a otevře přímo ďábelské myšlenky na sex a peníze. Úplněk koncem měsíce dokončí a vnese jasno do oblasti úředních záležitostí a veškerých písemností. Uzavře téma komunikace, mluveného a psaného slova, ale i cest. Pokud jste řešili sourozence, pak i toto téma se ukončí. Jupiter je dlouhodobě nakloněn všem dohodám, smlouvám a vztahovým ujednáním. Ve společnosti Marsu a Venuše vám přeje a také přinese štěstí ve vztazích a smluvních ujednáních. Listopad následně vnese nový směr do tématu vzdělávání, rozšiřování vědomostí, ciziny, soudů a úřadů. Aktivita bude směřovat do oblasti peněz.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, tel. 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505021
DnesDnes80
VčeraVčera573
Tento týdenTento týden3273
Tento měsícTento měsíc16367

Partnerské weby

apartman banner