Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou

vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

Červen

Mandalka pro tento měsíc je plná optimismu, radosti a slunce. S teplem přichází uvolnění a jakési zklidnění po velmi „výživných“ jarních měsících. Pokud se stále nemůžete oklepat a potřebujete dobít baterky, jak se říká, vystřihněte mandalu a nalepte ji na dobře viditelné místo. Pokaždé, když na ni padne váš zrak, usmějte se a v duchu poděkujte. Začněte se více spojovat se zemí skrze tělo, když to půjde. Vyjděte ven a někde v přírodě - v lese či na louce - si sundejte boty. Usmívejte se a nechte zem, ať uvolní vaše obavy.

(cul)

Kontakt: Kristýna Štosková Radová - 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457097
DnesDnes223
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden223
Tento měsícTento měsíc8043

Partnerské weby

apartman banner