Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vesmír vám ukáže, jak je důležité umět se uvolnit, nechat být to, co není ve vašich silách změnit. Vnímejte vzniklé situace jako školu, která je velmi důležitá pro zdárný vývoj příštích dní. Vaši průvodci jsou s vámi, podělte se s nimi

o starosti.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Uchylte se do svého nitra, svého „příbytku“, kam nikdo nesmí. Poznání sebe sama je nezbytností. Nesuďte okolí, nestarejte se o druhé, vnímejte jen sami sebe takové, jací jste. Myslete na to, co můžete změnit na sobě, protože jen tak budete měnit budoucnost.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pokud nevíte kudy jít, kam vlastně kráčet, zamyslete se. Nehledejte nové postupy, jsou v kořenech vašich předků. Nyní jste možná došli na konec a další začátek nikde nevidíte. Objeví se však před vámi, jen se ohlédněte zpět tam, odkud jste vzešli.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Vaše totemové zvíře vás varuje, měli byste se mít na pozoru, něco není takové, jak vypadá. Ohlédněte se zpět, vzpomínejte, co jste udělali a mohli udělat jinak. V minulosti sice nic nezměníte, ale pokud si uvědomíte chyby, můžete výrazně ovlivnit budoucnost.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Můžete se nespoutaně radovat stejně, jako se umí radovat zvěř v přírodě. Vaše totemové zvíře vám přináší velmi dobré zprávy, před vámi jsou chvíle, ze kterých budete mít možnost dlouho těžit. Spojte se s těmi, které milujete, buďte jim pevným a šťastným přístavem.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Pokud se ve vašem životě dějí věci, které vám nepřinášejí radost, je třeba přistoupit ke změnám. Jsou-li kolem vás lidé, kteří jsou spíše „vysavači energie“, nic nového vám nedávají, nestýkejte se s nimi. Nebojte se říci jasné ne. Zbavte se okovů, nenechte si dál ubližovat.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Je čas ukázat, co vše ve vás je, přehnané skromnosti již bylo dost. Nastala vaše chvíle, nebojte se říci světu o své maličkosti. Snažte se, nepolevujete, dostaví se úspěchy, kterými překvapíte nejen okolí, ale hlavně sami sebe. Budete sklízet zasloužené ovoce své práce.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Otevřete se jiným lidem, ale nenechte se využívat. Můžete si dovolit mít se rádi a zároveň milovat druhé. Pamatujte také na to, že s falší nikam nedojdete, budete klamat hlavně sami sebe. Učte se od druhých, ale myslete především na své vlastní záměry.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Je čas zapomenout na vše, co zlého se odehrálo. Zapomeňte na minulost, nemyslete tolik na budoucnost, důležité je, co prožíváte nyní. Pamatujte, že každý problém má své řešení. Že ho nevidíte, neznamená, že není. Nadechněte se, usmívejte se a jděte dál.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Dřímají ve vás netušené schopnosti, jako je bystrost, schopnost sebeovládání a vnímání všeho dění kolem. Je na čase tyto úžasné vlastnosti vynést na povrch, ukázat světu, a hlavně je aktivně používat. Dokážete zazářit ve světě mystiků i obchodníků.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Přestaňte se držet daných pravidel, promlouvají k vám vaši průvodci i vaše totemové zvíře a chtějí po vás jediné - udělat konečně změnu. Vystupte z davu, ukažte se a hlavně přivítejte nové věci. Objeví se před vámi zcela nový svět, jenž vás bude naplňovat.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Než cokoli podniknete, zamyslete se. Nedělejte nic náhodně, zbytečně neriskujte, přemýšlejte o důsledcích. Mohou být nepříjemné, stejně tak ale mohou zásadně změnit váš život k lepšímu. Je jen na vás, jakým způsobem budete nyní postupovat kupředu.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429902
DnesDnes20
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden20
Tento měsícTento měsíc20

Partnerské weby

apartman banner