Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vyhledávejte společnost lidí, kteří mají stejné zájmy. Vaše kroky by tedy měly směřovat tam, kde najdete spřízněné duše. Mohou vás obohatit nejen po duchovní stránce, ale také vám pomohou rozšířit obzory a zaměřit se na podstatné věci

ve vašem životě.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Nebojte se tolik samoty, není na ní nic špatného. Naopak, vyhledávejte ji více než kdy jindy. Odpovědi na své otázky dostanete totiž jen tehdy, budete-li umět naslouchat svému nitru. Obraťte se na své totemové zvíře, hovořit s ním můžete prostřednictvím meditací a relaxací.

Jelen (21.5 - 20.6.)

Zamyslete se nad svými obavami, pojmenujte je a přijměte je. Pak se je pokuste zkrotit, uvidíte, že to půjde poměrně snadno. Nedovolte, aby vám ubližovaly, stahovaly vás ke dnu. Pak se směle můžete vrhnout na nové výzvy a úkoly.

Datel (21.6 - 21.7.)

Je na čase chtít od života trochu víc, nebojte se si říci, co opravdu cítíte. Pomůže vám vaše totemové zvíře, a také vesmírné energie jsou na vaší straně. Osud s vámi má jen ty nejlepší úmysly, nikdy vám nebude ubližovat, jen vás může varovat, když půjdete špatným směrem.

Losos (22.7 - 21.8.)

Řekněte si jasně, co již nefunguje, co vás brzdí a svazuje. Pak udělejte rázný krok kupředu, následující už nebudou tak těžké. Nebraňte se změnám, pomůže vám váš Losos, který je doslova mistrem v proplouvání nebezpečnými bystřinami. Vezměte si z něj příklad.

Medvěd (22.8 - 21.9.)

Měli byste se trochu oprostit od pravidel, systému. Podívejte se na vše kolem sebe s nadhledem, z  perspektivy silného a nespoutaného medvěda. Pomůže vám jeho vytrvalost a rychlost uchopit příležitost. Jen tak se k vám dostanou ty podstatné věci.

Havran (22.9 - 22.10.)

Více dávejte, méně berte. Zákon vesmíru je takový, že kdo myslí také na ostatní, dostane možnost získat to, po čem touží. Pro vás je nyní důležitá také sebeúcta, neboť jste možná začali pochybovat o svých schopnostech. Nebojte se občas zariskovat.

Had (23.10 – 22.11.)

Přichází znamení shora, které bude znamenat jediné - najdete svou vnitřní sílu. Nechte ji, ať vás ovládá, poddejte se jí. Poroste a bude viditelná i navenek. Pomůže vám přemoci sebe sama hlavně tam, kde jste dosud odvahu složitě hledali. Vše pro vás teď bude snadné.

Sova (23.11 - 21.12.)

Máte skutečného přítele? Takového, který je vždy připraven vám pomoci? Pokud ne, dostanete šanci najít spřízněnou duši. Vaše pouto bude silné, nikdo jej nedokáže přetrhnout. Vaše cesta za úspěchy pak bude snazší, projdete ji dokonce s úsměvem.

Husa (22.12 - 19.1.)

Vesmír vám ukáže, kam ještě můžete dojít a kam je vám naopak zapovězeno vstoupit. Váš život dostane jasný řád, nic se nebude hroutit. Čekají vás skvělé dny, měli byste jen zapracovat na své vnitřní rovnováze. K ní vám mohou dopomoci meditace.

Vydra (20.1 - 18.2.)

Vaše totemové zvíře vám pomůže najít sílu, odhalí vaše schopnosti. Dodá vám odvahu, kterou využijte všude tam, kde to bude nezbytně nutné. Ať už to bude v podnikání nebo ve vztazích či na poli lásky. Každopádně máte nyní velkou šanci na úspěch.

Vlk (19.2 - 20.3.)

Nemusíte jít nutně s davem, s těmi, kteří kráčí jinam než chcete vy. Zastavte se, rozhlédněte a jděte za svými vlastními sny. Hlavně se neohlížejte na ostatní a nepřizpůsobujte se jejich přáním a představám, co je správné a co ne. Máte přece svoje cíle, je to váš život.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429984
DnesDnes102
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden102
Tento měsícTento měsíc102

Partnerské weby

apartman banner