BERAN: Udělejte si radost. Kupte si kytičku do truhlíku nebo do vázy. Těšit vás bude nejen dnes a všimnesi jí i partner nebo návštěva.

BÝK: Překvapit vás může nenadálý výdaj. Je jen na vás, jestli máte připravený finanční "polštář". Pokud ne, rychle s tím začněte. Ušetříte si

další nepříjemnosti.

BLÍŽENCI: heart Dnes neplánujte žádné velké akce a raději si užívejte partnerovu blízkost. Čeká na pohlazení a projevy přízně. Buďte pozorní.

RAK: heart Zažijete romantický večer. Nečekejte ale, že s nápadem přijde partner. Teď je řada na vás, abyste hýčkali a rozmazlovali svůj protějšek.

LEV: Někdy je třeba se přizpůsobit. Změny, které přicházejí, přijímejte pozitivně. heart V osobním životě nenajdete důvod k tomu, abyste se mračili.

PANNA: Když se obklopíte spolehlivými lidmi, uvidíte život pozitivněji. heart Společenskou událost, příjemné setkání, si nenechte ujít.

VÁHY: Hvězdy naznačují, že vás čeká perný den. Ale všechno je o dobré organizaci práce, o prioritách. heart Ve vztahu se můžete posunout o velký kus dopředu.

ŠTÍR: O finance se starejte pečlivě, s rozumem. Hleďte na to, aby vám nikam zbytečně neutíkaly. heart V rodinném kruhu vládne pohoda.

STŘELEC: Pokud by vás místo dobré nálady přepadla deprese, vězte, že vše je jen o úhlu pohledu. Změňte jej tedy v pozitivní.

KOZOROŽEC: heart Svým blízkým byste měli dávat najevo lásku i ve dnech, které nejsou zrovna slavnostní. To znamená nejen o jejich narozeninách či svátcích.

VODNÁŘ: Možná se ozvou „zkušenější“ kolegové v práci, budou vám chtít poradit. Někdo se vám nejspíš pokusí dokázat, že umí a zná víc než vy.

RYBY: Jednejte, určité záležitosti můžete dotáhnout do zdárného konce. heart Láska má zelenou. Toužíte-li po perspektivním vztahu, máte šanci.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner