Sokol (21.3 - 19.4.)

Zapomeňte na boj, nevracejte údery jen proto, že máte vztek. Jste schopni své názory obhájit v klidu a bez toho, aniž byste si nadělali zbytečné nepřátele. Pusťte se do všeho, co jste dosud odkládali, máte

možnost dotáhnout do zdárného konce zajímavé aktivity a být za vítěze.

Bobr (20.4 - 20.5.)

Věnujte se očistě těla, dejte mu vše, co si nyní žádá. Nepodceňujte některé náznaky obtíží, mohlo by to později vést k dlouhodobějšímu problému. Znamená to, abyste vyhledali odbornou pomoc a nečekali na nějaký zázrak. Někdy je dobré neváhat a jednat.

Jelen (21.5 - 20.6.)

Je na čase přestat se bát změn a opustit vše, co je již zastaralé. Před vámi je spousta nových věcí a možností a bylo by škoda jich nevyužít. Dívejte se dobře, může se totiž objevit doslova životní šance. Pak jednejte, i když to pro vás může znamenat obrat o 180 stupňů, jak se říká.

Datel (21.6 - 21.7.)

Nebojte se říci ne, postavit se na odpor, pokud se k vám okolí nebude chovat dobře. Nenechte se zastrašit jen proto, že proti vám stojí někdo, kdo si více věří. Ukažte, že i vy máte svoji sílu, svou hrdost. Vaši průvodci vás podpoří, dodají vám potřebnou vytrvalost.

Losos (22.7 - 21.8.)

Přijměte poselství dobra a skvělé nálady. Zachovejte si ji klidně i v situacích, které se nebudou tvářit příznivě. Jen tak z nich vyjdete nejen se vztyčenou hlavou, ale hlavně se vás přestanou týkat. Dejte šanci pozitivnímu myšlení, zásadně vám zpříjemní život.

Medvěd (22.8 - 21.9.)

Každý muž vládne i ženskou energií a každá žena zase zčásti mužskou. Nyní se ozývá právě ta ženská, je aktivní a chce se prosadit. Neobávejte se ji pustit a nechat proudit každým kouskem svého těla. Buďte nyní také více otevření a chápaví ke starostem druhých.

Havran (22.9 - 22.10.)

Vaši průvodci přicházejí doslova s proudem vody. Jedná se o životodárnou a také velmi silnou energii. Dere se dopředu, klestí si cestu mezi všemi překážkami. Znamená to, že nyní proplujete svou životní cestou snadno a budete silnější. Vaše energie bude připomínat vodopád.

Had (23.10 – 22.11.)

Žijte nejen v úctě k ostatním, ale pamatujte, že nejdříve je potřeba si dostatečně vážit sebe. Mějte se rádi, buďte klidně i trochu sobečtí. Pokud najdete rovnováhu mezi sebeláskou a pokorou, budete pro ostatní prakticky nedotknutelní. Připravte se na slova chvály.

Sova (23.11 - 21.12.)

Průvodci pro vás mají dar a není malý. Přinášejí sílu a odvahu všem, kdo ji budou potřebovat. Chtějí po vás, abyste se podělili s ostatními a rozdávali nadšení těm, kteří jej nemají. Můžete uzdravovat, ukazovat všem, jak skvělí jsou. Toto počínání se vám vrátí dvojnásob.

Husa (22.12 - 19.1.)

Zamyslete se nyní hlavně nad tím, jak moc vás svázal systém, nároky ostatních. Pak si řekněte, jak vše souvisí s vašimi sny a přáními. Jestli zjistíte, že chcete něco zcela jiného, jděte si za tím. Pro okolí budete možná chvíli překvapením, ale to vás nesmí brzdit.

Vydra (20.1 - 18.2.)

Věříte v budoucnost? V sebe? Každý by nějakou víru měl mít, dává mu sílu a schopnost se popasovat se vším, co jej v životě potká. Přesto se občas zkuste podívat na nebe a dejte vesmíru na vědomí, že ho respektujete a jste mu vděční za to, co máte. Odměna vás pak nemine.

Vlk (19.2 - 20.3.)

Každodenní starosti zvládnete bravurně a s lehkostí. Nenechte se nějakými malichernostmi zaskočit a jednoduše je odstraňte co nejrychleji. Máte dar vidět to, co jiní nevidí, vědět to, co neznají. Svého daru tedy využijte smysluplně, vše, co se před vámi objeví, bude mít nějaký důvod.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472674
DnesDnes79
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3089
Tento měsícTento měsíc4304

Partnerské weby

apartman banner