BERAN: Dnes vám půjde všechno od ruky. Hvězdy jsou při vás a na co sáhnete, to se podaří. Můžete na sebe být pyšní.

BÝK: Dnešek si opravdu užijete. Čeká na vás nejedno milé překvapení. Vychutnejte si projevenou lásku, úctu a

opojný pocit štěstí. heart Nezadaní mají šanci na seznámení.

BLÍŽENCI: Vaše výkonnost je na vzestupu. Pocítíte to nejen v práci, ale i v soukromí. Podaří se vám zdolat nejeden odkládaný úkol.

RAK: Rekordy dnes lámat nebudete. Držte se stranou a přenechte iniciativu jiným. Vaše dny opět přijdou. Dostatek tekutin vám od pocitu únavy uleví.

LEV: Našli jste způsob, jak investovat, ušetřit? V tom případě neváhejte podniknout konkrétní kroky. Hvězdy jsou po finanční stránce na vaší straně.

PANNA: Nenechte nikoho, aby strkal nos do vašich věcí, poučoval vás. heart V soukromí nevyvolávejte konflikty pro nic za nic.

VÁHY: Po víkendu jste plni energie a plánů. Nenechte se znechutit jízlivými poznámkami někoho, koho nemáte příliš v lásce.

ŠTÍR: Máte práce až nad hlavu? Důležité bude, abyste si stanovili priority, dobře si vše zorganizovali. heart Se smutkem na duši se musíte vyrovnat.

STŘELEC: Pokud máte nějaký zlozvyk a chcete s ním něco udělat, máte jedinečnou možnost. Dokonce bude úplně stačit, když si řeknete - dost.

KOZOROŽEC: Udělejte si radost a kupte si něco hezkého. Pozor, nemusí to být nic drahého ani ohromujícího. heart Nezapomeňte také potěšit partnera.

VODNÁŘ: Můžete uzavřít zajímavý obchod, polepšit si v kariéře. Kdo hledá práci, měl by se rozhlížet. heart Láska je vaším hnacím motorem.

RYBY:  heartTento májový den přeje lásce a milování. Dává vám jak možnost zharmonizovat stávající partnerské vztahy, tak také navazovat vazby nové.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472675
DnesDnes80
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3090
Tento měsícTento měsíc4305

Partnerské weby

apartman banner