BERAN: Mějte oči dokořán. Do cesty se vám může připlést někdo, kdo vás posune vpřed. heart Buďte otevřeni výzvám.

BÝK: Příroda je pro vás studnicí energie. Dobře se dívejte kolem sebe a vnímejte zázraky všemi smysly. Pořiďte si domů kytičky nebo bylinky

do truhlíků.

BLÍŽENCI: Udělejte si po práci čas jen sami pro sebe. Zajděte do knihovny, půjčte si zajímavé čtení, nalijte si skleničku a užijte si příjemný večer.

RAK: Můžete pozvolna přidávat na životním tempu. Zajděte za přáteli a potěšte se v jejich společností. Určitě se i zasmějete a to vám dodá další sílu.

LEV: Nevyhýbejte se žádným pracovním povinnostem. Věřte, že je za vás nikdo neudělá. Čím dřív je budete mít za sebou, tím lépe pro vás.

PANNA: Pamatujte na to, že štěstí přeje těm, kteří se nebojí riskovat, umí vzít příležitost, jak se říká, za pačesy. heart Poučte se ze svých chyb a neopakujte je.

VÁHY: Možná se před vámi objeví zajímavá nabídka, šance, jak přijít k penězům. Neměli byste ohrnovat nos, ale důkladně ji zvážit. heart Zkuste víc dávat než brát.

ŠTÍR: Máte pocit, že všechny starosti leží na vašich bedrech? Tak si dejte pozor, aby vás z toho nebolela záda. heart Neutrální den.

STŘELEC: Dnes bude lepší zůstat doma v klidu a pořádně si užít to, co máte rádi. Fyzickou aktivitu nechte na později.

KOZOROŽEC: heart Láska prochází žaludkem, uvařte tedy partnerovi něco dobrého nebo ho vezměte na večeři. Prostě jen tak - bez důvodu, pro radost.

VODNÁŘ: Zamyslete se nad tím, zda neinvestovat do nějaké nemovitosti, případně do nového podnikatelského či obchodního projektu.

RYBY: Neřešte nic s horkou hlavou, jak se říká. Vše, co se dnes děje, vám v konečném důsledku prospěje, příznivě to ovlivní vaši budoucnost.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner