BERAN: Jestli ještě nemáte zaplacené všechny měsíční poplatky, udělejte to co nejdříve. Dobře pak uvidíte, že peněženka není bezedná.

BÝK: Pokud vám z minulého měsíce zbyla nějaká ta koruna, nechtějte ji hned utratit. Přidejte ji k úsporám. Bude se

hodit na obměnu spotřebičů nebo úpravy v bytě.

BLÍŽENCI: heart Sami cítíte, že partner potřebuje vaši blízkost. Zahrňte ho pozorností a péčí. Jeho úsměv bude pro vás nejlepší odměnou.

RAK: Dnes rozhodně neinvestujte žádné větší peníze. Nakupte to nejnutnější a nenechte se zlákat reklamními slogany. Není vždy to, co je levné, také dobré.

LEV: Není vyloučeno, že budete muset trochu improvizovat, vaše dnešní plány se rozplynou jako pára nad hrncem. heart Negativní emoce nic nevyřeší.

PANNA: Dávejte si pozor na to, co a před kým říkáte. Přílišnou otevřeností byste si mohli zadělat na problémy. heart Flirtování na pracovišti se raději vyhněte.

VÁHY: Nenechte se oslepit úspěchem v práci, nosit hlavu v oblacích by se vám nemuselo vyplatit. heart Jste-li v partnerském svazku, buďte upřímní sami k sobě.

ŠTÍR: Snažte se vyhnout příliš vydatným mastným jídlům, zvolte odlehčený jídelníček. Vaše zažívání zřejmě potřebuje nějakou změnu.

STŘELEC: Moc to nepřehánějte s fyzickou aktivitou, pokuste se více odpočívat. Pokud potřebujete pohyb, postačí delší a příjemná procházka.

KOZOROŽEC: Každé rozhodnutí, které učiníte, nese jisté následky - méně či více důležité pro váš život. Vše si nyní dobře promyslete, neunáhlujte se.

VODNÁŘ: Planety nevylučují nějaký zisk, předpovídají, že v čemsi můžete dosáhnout svého cíle. heart Ve věcech lásky se řiďte hlasem srdce.

RYBY: Co se práce týká, napněte síly. Leccos můžete posunout žádoucím směrem a podle všeho k vám doputují nějaké pozitivní zprávy.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472674
DnesDnes79
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3089
Tento měsícTento měsíc4304

Partnerské weby

apartman banner